Autor Téma: JS 2 - Tamya a FW 190 + BV 246 Hagelkorn - Revell  (Přečteno 5602 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
JS 2 - Tamya a FW 190 + BV 246 Hagelkorn - Revell
« kdy: Listopad 05, 2009, 02:44:25 »
Kupil som si ho tento víkend a stál ma dosť (41,45 €). V dielni som ho stiekol zvnútral ale zatiľ nič. Čakám s tým kým sa presťahujeme do nového. Ako bokovku som zatiaľ robil FW 190 od Revelu s pridanou lietajucou bombou. myslím že sa to volá Nagelkorn alebo tak nejak. Neskôr to upresním.
Stavebnica to nebola zlá, až na pár otrepov to bola pohoda. Pár krát som sa zapotil ale nakoniec to dopadlo dobre. Najviac ma sklamal podvozok. Nepasoval na miesto a nezaobišlo sa to bez brúsenia a výsledok aj tak nestál za to. Napokon som to však nejako poriešil. Takže do zbierky mi pribudol ďalší zaujímavý FW 190. (Prvý som dobabral ale začlenil som ho do diorámy letiska a tak to vyzerá trochu lepšie. Toež tam boli dosť blbé podvozky.)

Foto modelu tanku IS-2:

:D :D :D Viem, že tí vojaci by mali byť iný ale nemal som tak som tam dal to čo bolo práve poruke aby ten tank nevyzeral tak osamelo. Teraz môže Filip Junek hovoriť že je to výrez z jeho Ostrovov v ohni. :D :D :D
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

Werner-Ekkehard Knappe

• Luftwaffe
  • Stabsfeldwebel - podporučík
Re: JS 2 - Tamya a FW 190 + Nagelkorn - Revell
« Odpověď #1 kdy: Listopad 05, 2009, 03:14:55 »
Máš foto ? Lebo takto je to suché...

poviedkar

• Luftwaffe
« Odpověď #2 kdy: Listopad 05, 2009, 03:18:20 »
Dodám. Časom ešte to len začnem robiť.
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

Ghola

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
  • Neexistujú zúfalé situácie, iba zúfalí ľudia
    • www.zvlastnezbrane.estranky.sk
« Odpověď #3 kdy: Listopad 05, 2009, 03:52:01 »
Tá bomba sa volá Hagelkorn, vyrobila ju firma Blohm und Voss pod označením Bv 246. Tu máš nejaké obrázky tej strely s Fw 190F-8:

P.S. pre správnosť by si mohol opraviť názov témy.
Zaujímate sa o zbrane z WWII alebo ich prototypy? Navštívte môj web!
www.zvlastnezbrane.estranky.sk

poviedkar

• Luftwaffe
Re: JS 2 - Tamya a FW 190 + BV 246 Hagelkorn - Revell
« Odpověď #4 kdy: Srpen 02, 2011, 11:59:42 »
Ešte zopár umeleckejšie pojatých foto toho IS-ka

A nakonec v bojovom nasadení :D
                           Alexander Berkman

Werner-Ekkehard Knappe

• Luftwaffe
« Odpověď #5 kdy: Srpen 02, 2011, 08:51:36 »
Znak je zle orientovaný... chcelo by to pigmenty, viac patiny... ajajáj...

poviedkar

• Luftwaffe
« Odpověď #6 kdy: Srpen 02, 2011, 09:04:28 »
to o znaku viem. je to výrobná vada ktorá je u každého modelu. A tie ďalšie zlepšováky som neurobil len preto že na to nemám čas, vybavenie ani prostriedky. Osobne zastávam názor že ak nerobíš model pre säťaž tak ho robíš pre seba a je len a len na tebe ako si ho upravíš.

Alexander Berkman

Werner-Ekkehard Knappe

• Luftwaffe
« Odpověď #7 kdy: Srpen 16, 2011, 10:55:49 »
Tak hej, ale ja osobne by som ho trochu ušpinil... a ten znak by som tiež len pre seba upravil - predsa ho chcem mať historicky presne...