Autor Téma: Bovington Tank Museum UK  (Přečteno 8371 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
Bovington Tank Museum UK
« kdy: Září 20, 2009, 12:34:04 »

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
Re: Bovington Tank Museum UK , Tiger,Panther,Firefly,SU76,Jagdtiger,M10 aj
« Odpověď #1 kdy: Září 20, 2009, 10:23:15 »
Díky za sdílení, máš pěknou sbírku videií. Jestli si myslíš, že s těma fotkama je to problém fóra, tak mi napiš osobku a zkusíme to nějak vyřešit (jsem tech. admin), byla by jich škoda.
A k Bovingtonu samotnému: Nádhera, tolik strojů a všechny pěkně vypadaj, žádný rezavějící trosky. Sakra, když jsem byl v UK tak jsem se měl vykašlat na Londýn a věci jako muzeum voskovejch figurín a jet do Bovingtonu. :)

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #2 kdy: Září 20, 2009, 01:05:15 »
Díky za sdílení, máš pěknou sbírku videií. Jestli si myslíš, že s těma fotkama je to problém fóra, tak mi napiš osobku a zkusíme to nějak vyřešit (jsem tech. admin), byla by jich škoda.
A k Bovingtonu samotnému: Nádhera, tolik strojů a všechny pěkně vypadaj, žádný rezavějící trosky. Sakra, když jsem byl v UK tak jsem se měl vykašlat na Londýn a věci jako muzeum voskovejch figurín a jet do Bovingtonu. :)
dikec
ja jsem pres kompy holt antitalent , dodnes nevim ani jak dat fota na militaryforum , jen na detektorgoldu to jde,ale musi byt male.
ja v madame tussaud nikdy nebyl  :P v bovingtonu jsem byl 2x , kdyz jsem prijel poprve a hnal se k tigru - byla tam jen vez , opravovali podvozek , tak jsem tam musel znovu   :D

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
« Odpověď #3 kdy: Září 21, 2009, 05:58:29 »
Tak to věřím, Tiger je prostě Tiger :)
Nejlepší řešení podlě mě bude dát ty fotky na nějakou webovou galerii (třeba picasa) a sem pak dát odkaz.
Zde je ke stažení zmiňovaný program Picasa:
http://picasa.google.com/
Instalace je jednoduchá, akorát ke konci si dej bacha, co je všechno zaškrtnutý, aby ti to nepřenastavilo domovskou stránku prohlížeče.
Samotný program je přehledný a jednoduchý, zde je článek sepsaný jako návod:
http://www.dsl.cz/clanky-dsl/clanek-839/google-picasa-cz/8211-webove-fotoalbum-jednim-klikem-a-nejen-to
Samozřejmě tě nenutím, aby si použil tohle :) Ale když se s tím člověk naučí, tak do budoucna má možnost okamžitě a jednoduše sdílet přes net spousty fotek.

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
Re: Bovington Tank Museum UK
« Odpověď #5 kdy: Listopad 24, 2009, 04:42:57 »

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #6 kdy: Listopad 24, 2009, 04:44:33 »

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #7 kdy: Listopad 24, 2009, 05:00:10 »

bubák

• Host
« Odpověď #8 kdy: Listopad 24, 2009, 08:32:10 »
Na těch fotkách jsou ještě staré expozice. Dnes už je to tam jiné. Nová hala, víc místa na focení. Panther změnil kamufláž, stejně tak i stug III je teď finský.

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #9 kdy: Listopad 24, 2009, 08:34:45 »
Na těch fotkách jsou ještě staré expozice. Dnes už je to tam jiné. Nová hala, víc místa na focení. Panther změnil kamufláž, stejně tak i stug III je teď finský.
JJ, VIM , DIVAL JSEM SE NA YOUTUBE , VYPADA TO VETSI. KDYZ JSEM TAM BYL POPRVE TAK TAM BYLA Z TIGERU I JEN VEZ , NEBYL TAM KG2 HENSCHEL , BYLA ULLA StuG III , PODRUHE ULLA CHYBELA ,ALE PRIBYL KG2

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #10 kdy: Listopad 24, 2009, 08:35:36 »
KRASAVICE PUMA

bubák

• Host
« Odpověď #11 kdy: Listopad 24, 2009, 08:39:29 »
KG2??

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #12 kdy: Listopad 24, 2009, 08:46:19 »
KG2??
aha, pardon , no nechtelo se mi vypisovat KONIGSTIGER ,myslel jsem , ze to bude srozumitelne ( se spojenim s Henschel) , nekde uz jsem tu zkratku videl , sorry , mizerne datluju stale jednim prstem - kadence jako u MG42 - 1200 uderu za mesic  :-)
asi jsem mel zvolit zkratku KT ? jenze ta uz je vyhrazena pro uplne neco jineho.tak se omlouvam....

bubák

• Host
« Odpověď #13 kdy: Listopad 25, 2009, 07:57:35 »
King tigery jsou tam teď oba.

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #14 kdy: Listopad 25, 2009, 10:06:21 »
King tigery jsou tam teď oba.
kdyz jsem tam byl naposledy (neco malo pres 3roky zpet) tak tam byly oba. nekde na youtube je video jak henschela tahnou na tyci do  hangaru. fotek z muzea mam vice,ale nemuzu najit cd.poprve jsem tam byl bez digitalu a scanner nemam.