Autor Téma: Avatary  (Přečteno 11353 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Paveck

• RAF
  • Master aircrew
Re: Tankkiller
« Odpověď #15 kdy: Říjen 11, 2009, 08:27:02 »
Přesně tak, nechápu jak chce si někdo udržet esesáka v profilu a vůbec, proč si ho dává jako avatara? To ten člověk musí být blázen do nacismu, ne?

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #16 kdy: Říjen 11, 2009, 08:29:24 »
Paveck má dobrej obrázek-nic a nikoho neuráží. :)

Max Hanke

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
« Odpověď #17 kdy: Říjen 11, 2009, 08:39:24 »
no vidíš Ulrich. A já zas nepochopim lidi který si dávají malinký obrázky.
Je jen naší zásluhou že bolševické hordy nemohou omývat své tanky na březích Atlantiku

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #18 kdy: Říjen 11, 2009, 08:41:05 »
Maxi tak mi najdi vetší sdkfz díval jsem se všude a nenašel jsem dobrej formát. :'(

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #19 kdy: Říjen 11, 2009, 08:57:50 »
Nebo takhle: já bych nechal obrázky kde není vidět hákáč a runy SS, protože ty ratolesti snad nejsou zakázaný.

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #20 kdy: Říjen 11, 2009, 09:02:34 »
Já bych to spíš nechal na pokoji a řídil se pravidlem.
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Max Hanke

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
« Odpověď #21 kdy: Říjen 11, 2009, 09:20:37 »
 Někomu může vadit i Lebka se skříženými hnáty. Fajn, zažaluji Hollywood Clasic Entertaiment za Piráty z Karibiku.
 A co třeba když budu Vietnamec( jakože nejsem), a někdo bude mít na profilu foto s US vojákem z let 1967-1973. Můžu se cítit pohoršen. A takhle je to se vším. Admini by měli ty pravidla trochu pozměnit.
Je jen naší zásluhou že bolševické hordy nemohou omývat své tanky na březích Atlantiku

von Richthofen

• Čestný moderator
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 20. června 2009
« Odpověď #22 kdy: Říjen 11, 2009, 10:17:31 »
Max, je to v pravidlách, prosím nediskutuj o pravidlách.
Nahluchlá babka okopáva počas SNP zemiaky. Ide okolo partizán a slušne pozdraví: – Smrť fašizmu! Babka sa dvihne a odzdraví: – Aj tebe synku, aj tebe!

Max Hanke

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
« Odpověď #23 kdy: Říjen 11, 2009, 10:35:54 »
od toho je to forum ne? abych diskutoval. Snad mohu říci co se mi nelíbí ne? Každá kritika je zdravá.

von Richthofen

• Čestný moderator
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 20. června 2009
« Odpověď #24 kdy: Říjen 11, 2009, 10:41:54 »
Kritika zdravá je, ale v rámci pravidiel. A ty ich porušuješ, ale máš čas na to aby si to napravil.
Nahluchlá babka okopáva počas SNP zemiaky. Ide okolo partizán a slušne pozdraví: – Smrť fašizmu! Babka sa dvihne a odzdraví: – Aj tebe synku, aj tebe!

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #25 kdy: Říjen 11, 2009, 10:42:17 »
Zrovna to si nacisti nemysleli a proto nemůžeš mít obrázek esesáka v avataru.
O rozkazech se nediskutuje !
Ampulle !!!

von.erzgebirge

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. května 2009
« Odpověď #26 kdy: Říjen 11, 2009, 11:05:51 »
TĚM, CO SE BEZ BLESKŮ A PAVOUKA NEOBEJDOU, BYCH DOPORUČIL TENTO OBRÁZEK - I KDYŽ ODBORNÍK TOHO PAVOUKA NA PÁSCE NAJDE A OBRÁZEK OZNAČÍ JAKO...

Budoucnost je jasná. To pouze minulost se stále upravuje.

hirosima

• Wehrmacht
    Stabsgefreiter - desátník
« Odpověď #27 kdy: Říjen 12, 2009, 09:22:37 »
Myslim ze ak na obrazku nieje vidiek hakovcak a lebku so skryzenymi hnatmi tak by to nemal byt problem. A ak by aj tak musel zmenit niekto foto tak by sa to malo tykat aj tych co maju foto s rusakmi nie. Ved aj komunizmus je formou diktatury.
P.S. V najhorsom pripade tam dajte tank ovesany esesakama a mate pokoj lebo tam nieje len SS-man ale aj tank a mate sa na co vyhovarat.

Oto

• Finská armáda
  • Yliluutnantti - Nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 8. března 2009
« Odpověď #28 kdy: Říjen 12, 2009, 12:05:06 »
Pokud se chci stát členem tohoto fóra musím souhlasit s podmínkami - pravidly mého chování na fóru. Proto by sis měl bez jakékoliv diskuze (plkání) změnit profil, aby bylo vše v souladu s pravidly. Potom můžeš, jak píšeš diskutovat, a zdravě, či nesmyslně kritizovat. Potom se můžeš snažit o změnu pravidel.
Osobně považuji tuto diskuzi za zcela zbytečnou. Pokud někdo nemůže přenést přes srdce, či musí sálodlouze diskutovat o tom, že nemůže mít v profilu fotku důstojníka SS je mi ho líto. Příjde mi to jako plést si svobodu s anarchií.

Algy

• Host
« Odpověď #29 kdy: Listopad 12, 2009, 09:47:55 »
A co třeba jména? Když má někdo nick nacistickýho zločince tak by si snad měl taky změnit,ne?