Autor Téma: KLDR -co bude dál?  (Přečteno 62787 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

zelezny kriz

 • Wehrmacht
  Oberstleutenant - podplukovník
 • Příspěvků: 1443
Re: KLDR -co bude dál?
« Odpověď #210 kdy: Duben 09, 2013, 09:48:34 »
Je to stejně paradoxní a je to podobné jako v normálním životě. Když někdo /člověk,stát/ se nestará o svou rodinu, rozhazuje peníze, lže, fabuluje, vyhrožuje, rozhazuje  rodinné zdroje, sám si užívá , co hrdlo ráčí a ostatní, pracovitější a zodpovědnější jim /jemu/ nakonec pomohou , ale snaží se jej donutit k tomu, aby se choval zodpovědně, apelují na rozum, dávájí mu  podmínky další možné pomoci, ale marně. On je pořád bezohlednější, arogantní, neustále vyhrožuje ostatním válkou,  své rodině ubližuje čím dál víc, protože si je dobře vědom, že mu to projde. Protože světové mínění je obdobné jako někde v buranově, protože podobných flákačů a lumpů je v okolí dost a dost. A začnou tvrdit, že za to vlastně mohou ti okolo, nedali mu chudákovi šanci, že to sním není tak špatné, že rodina jej poslouchá ,má ho ráda a dala by za něho život. Že se tam u něho nemají tak špatně, že jsou to vlastně všechno pomluvy a lži těch bohatých, a kdyby na něho netlačili, určitě by byl hodný a bohabojný jako ti ostatní..A kdyby nedej bože začal válku, tak budou křičet, proč ho provokovali, měli ho nechat být, vždyť stačilo jen pár stovek tun potravin a byl by klid apod. Ale kdyby válka vyvolala velkou katastrofu, budou zase křičet, jak to, že nezasáhli dřív,měli tolik indicií, důkazů a důvodů a zůstali nečinní..Udělali to stejně schválně, šlo jim jen o prachy a politiku..fuj, vždyť on je vlastně chudák a ta jeho rodina, jak je zbídačená, kdo to zaplatí..No přece ten, kdo za to může.a jsme zase na začátku... ;)
Lidská blbost je nezměrná..

von.erzgebirge

 • Wehrmacht
  Oberleutnant - nadporučík
 • Příspěvků: 432
 • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 16. května 2009
Re: KLDR -co bude dál?
« Odpověď #211 kdy: Duben 09, 2013, 10:24:27 »
zdroj: Hlas Ruska;
Není to Severní Korea, kdo touží vyvolat konflikt. KLDR pouze reaguje na zastrašovací akce USA.
Provokace potřebují američtí výrobci zbraní, nespokojení s úspornými škrty a omezením výdajů na zbrojení v důsledku vyrabování státní pokladny a obřího zadlužení USA.
Nedovedu si představit, že by KLDR, společně například s Kubou, prováděla někde u Floridy své vojenské manévry. To by byla provokace. Podobně se mi jeví cvičení USA s J.Koreou v oblasti Koreje. Kdo tedy provokuje, je zcela zřejmé.
Budoucnost je jasná. To pouze minulost se stále upravuje.

Thor Herman

 • ČSR
 • Podplukovník
 • Příspěvků: 811
 • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Re: KLDR -co bude dál?
« Odpověď #212 kdy: Duben 09, 2013, 11:17:58 »
Souhlasím, jakékoliv cvičení cizích armád u vlastních hranic je provokace. A v případě, že těsně u hranic prolétají letadla s nákladem jaderných, či termojaderných pum, tak je to provokace obrovská.

Ale propaganda je mocná: "Nepřítel zákeřně napadl naše letadlo, které pokojně bombardovalo jeho město"
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ