Anketa

Hodnocení filmu uživateli fóra

0% - 20%
1 (2.3%)
20% - 40%
3 (6.8%)
40% - 55%
3 (6.8%)
55% - 70%
11 (25%)
70% - 90%
12 (27.3%)
90% - 100%
14 (31.8%)

Celkem hlasů: 8

Autor Téma: Čtyři z tanku a pes  (Přečteno 13868 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hans

• ČSR
  • Podplukovník
    • http://www.krieg.estranky.cz
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 17. října 2008
Čtyři z tanku a pes
« Odpověď #30 kdy: Červen 14, 2008, 08:26:17 »
Buď si jistý, že od dob, kdy toho syna Sibiře sehrál v té šaškárně Nepřítel před branami blonďatý borec Jude Law, je tahle jeho fotka notoricky známá a nezapomenutelná.

Neříkám, že to má ten ksindl vyzdvihovat, ale že to budí takový dojem, že máš Rusáky rád. Každopádně tě kvůli tomu obrázku nechci nijak  buzerovat; proti řádu fóra ten Zajcev není.
>> http://www.krieg.estranky.cz <<
>> http://www.pistecesky.ic.cz/<<

Durch Krieg zum Sieg.
Si vis pacem, para bellum.
Inter arma silent musae.
Fortes fortuna adivuat.

Hamerinski

• Čestný moderator
    • Letadla, letci, osobnosti WW II
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 11. září 2008
Čtyři z tanku a pes
« Odpověď #31 kdy: Červen 14, 2008, 09:13:33 »
Citace: "Hans"
Neříkám, že to má ten ksindl vyzdvihovat, ale že to budí takový dojem, že máš Rusáky rád.

Nebýt toho ksindlu tak jsi byl teď v lepším případě jako otrocká síla někde na dálném východě, v tom horším ... .  Ale to ti asi nedochází, že  :roll: ?

jolly roger II

• US ARMY
  • Second Lieutenant
  • Jolly Roger
Re: Čtyři z tanku a pes
« Odpověď #32 kdy: Květen 15, 2010, 12:54:20 »
Nech už seriál hodnotíme dnes akokoľvek, bol to jeden zo zážitkov z detstva :D Každý chcel mať psa Šarika a každý chcel byť tankista. V minulosti to bol megahit a dnes to beriem ako oddychový seriál... pohoda na pozeranie a spomínanie :)
"Rangers lead the way" - motto United States Army Rangers

Walley

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
  • ob Stürmt, oder schneit...
« Odpověď #33 kdy: Červen 09, 2010, 06:49:25 »
Legendární polský seriál. Z pohledu vojenské techniky v něm samozřejmě  prvním místě figurovaly T-34 a to ve všech rolích tanků (možná i ta nějaké t-55 se tam objevila, to už nepamatuju). Ale přestavěné je měly podle mě docela pěkně. Nebyly tu tankové bitvy na způsob Osvobození, ale i tak tu o akci až na výjimky nebylo nouze. Nejvíce mě asi zaujaly repliky Tigerů, měly je docela pěkně udělané, ikdyž u nich měly boční pancíř ,  který sem u nich ale nikdy na historických fotografiích neviděl. Ale dejme tomu, třeba to tvůrci zamýšleli jako polní úpravu, rozhodně lepší než nechat odhalený naprosto jiné uspořádání kol i umístění hnacího kola téčka. Jinak postavy byly samozřejmě v rámci možností tehdejšího režimu, spolu se spoustou dalších věcí, ale to si už každý domyslí. Dla jsem mu z dnešního pohledu 40 - 55%. Z tehdejšího by to bylo určitě mnohem víc.
"Nejrychlejší způsob, jak zkončit válku, je ji prohrát."
92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8%, hoď si tohle do podpisu.

Rudoarmejec7

• Rudá armáda - RKKA
  • мл. Сержант - Mladšij seržant
« Odpověď #34 kdy: Květen 07, 2011, 11:07:54 »
Veľmi sa mi ten seriál páčil, ale stále ho nemôžem nájsť online. Nebol by niekto taký dobrý a nepomohol mi? Stačí mi aj v poľštine-som z východu, takže, to nieje problém.  :D

P.S. Toto určite všetci poznáte, iba novšia verzia. :D http://www.mojevideo.sk/video/a2cc/4_tankisti_a_pes.html
там где мы, там победа!

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #35 kdy: Červen 28, 2017, 09:13:57 »
Asi píši hodně pozdě, ale proč neoživit diskusi. Tento seriál byl ve své době absolutní trhák. Pamatuji, že na ostravsku byla bouřka která vyřadila TV vysílač. Tedy jeden díl nemohl být v dané oblasti vysílán.  Opakovali jej další týden.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

Martas

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #36 kdy: Červen 29, 2017, 02:17:34 »
Tak to byl seriál mého mládí.Vždycky jsem ho sledoval ale v polštině.Poláci ho vždy dávali skoro každý rok o letních prázdninách dopoledne.Samozřejmě tam byly přehmaty a nejvíc se dnes nasměju,jak tam řezali lauf kanonu pilkou na železo a poté trefili jen tak z legrace muniční sklad na druhém břehu řeky.Ale jinak se mi seriál líbil a dnes to beru jako takový oddych.Četl jsem jako puboš i knihu a taky dobrý. :-\

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #37 kdy: Červenec 13, 2017, 09:37:43 »
Jo, na polské TV jej fakt dávali kolem dokola. Mám jej shlédnutý jak v prvním českém dabingu, ten si moc nepamatuji, tak v originálním polském a i v tom řitkavideo. Jako malý kluk jsem vždy chtěl být nikoliv Jankem, ale Gřešem. Což se mi víceméně splnilo, protože jsem T34 řídil. ;D
Šmarjá, snad mne zase Kříž neoznačí za milovníka komunistů. ???
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ