Válka a média > Válečné filmy a dokumenty

Čtyři z tanku a pes

(1/8) > >>

Hamerinski:
Čtyři z tanku a pes

Rok:1966

Polský televizní seriál Čtyři z tanku a pes překonal všechny rekordy ve sledovanosti. Humorným způsobem přibližuje příběhy čtyr vojáků a psa Šarika. Při své dlouhé cestě za osvobozením Polska se dostanou až do hlavního města Německa - Berlína.

Přijde mě jako docela zajímavý, i když byl natočený za soudruhů tak tolik nepřeháni jako sovětské filmy.

Milan S.:
no v zadnym pripade bych to nebral jako valecnej film, ale jako valecnou komedii, valka tam vypada jako desna bzunda, coz je tezkej omyl

David Schnitzel:
Já sem slyšel že v době když to natáčeli tak jim nedalo ani moc práce shánět místo kde by byly nějaký ruiny protože jich v polsku bylo po válce pořád ještě dost.

marty:
nádhera, tenhle seriál se mi trefil do vkusu, je mi jasný, že tady zase začnou padat srovnání s válkou a nedostatky a nepřesnosti v uniformách a výzbroji, i když po týhle stránce (až na německý přilby) je to super, Téčko hezký, němci maj MP 40, rusové PPSH, je to fakt bezva se na to koukat.

Se 7. rotou, bych to nesrovnával, to je film, tohle seriál takže je to jinak stavěný.

jíra:
Jojo taky se mi to celkem líbí. Je dobrý, že i když tank "RUDY" vždycky vyhraje, neni tam tolik propagandy. Škoda jen, že to není barevný. Jinak paráda.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi