Autor Téma: Různé figurky - různé měřítko  (Přečteno 5328 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Různé figurky - různé měřítko
« kdy: Září 05, 2008, 08:22:22 »
Možná to sem nepatří, ale nechci kvůli tomu zakládat nové téma. Je to vlastně také ,,hotovka''. Při obhlížení nových obchodů, jsem narazil na tyto figurky. Jedná se o výrobky firem Schleich, Warriors of the World, vyrábí je také Simba (jsou lacinější, a mám dojem, na úkor kvality). Při pohledu na tyto figurky, mě napadlo, sestavit si z nich Šachy .
Dám sem jen ten nutný základ, jinak je dost velký výběr, jen co jsem viděl, asi tak 50 kousků (samozřejmě od jedné firmy), nejvíce pěšáků (hodně figurek, různé zbraně, se stejným znakem), jezdců je taky dobrý výběr.

Král, dáma, jezdci a věž je jasná, další by záleželo na výběru, pokud by byl zájem, mohu přidat další. Vyděl jsem také katalog, připravuje se také série z 1. světové války, a nyní to hlavní, figurky jsou velké asi 9,5 cm (odhad poměru je 1:18-20), cena se pohybuje asi : pěšáci, střelci a jednotlivý (120,-), jezdci (220,-), věž bude dražší (350,-).
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

6(sic)

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 25. září 2008
« Odpověď #1 kdy: Září 05, 2008, 08:25:24 »
Nooo, tieto stredoveke figurky ma vzdy brali, a tieto su velmi pekne, kral ma obzvlast dostal. Myslim, ze keby sa nejak pekne vytienuju, su z nich pekne figurky do zbierky. Hodil by si prosim link na ten katalog alebo tak?

6(sic)

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 25. září 2008
« Odpověď #2 kdy: Září 05, 2008, 09:11:50 »
Panecku, tych bojovnikov s palcatmi a rytiera s war hammerom musim mat. Su uplne bozi!!!!

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #3 kdy: Září 05, 2008, 09:13:32 »
Pro 6(sic) i ostatní : Přesný link nemám, také jsem hledal na netu, podle firem uvedených na obalech. Zkus buď (www. rumburak, nebo pompo), nebo přes vyhledávač firem (Schleich, Warriors of the World, Simba). Na tom ,,rumburakovi'', přes hračky- výběr podle výrobce, nebo přes jejich vyhledávač (zadat výrobky firmy XX..)
Přihazuji ještě pár kousků :

Za velikost obrázků se omlouvám, nelze jinak. Když porovnám výběr na netu (co tu uvádí) a v obchodě, tak je to 10:1 pro obchod, taky tam mají sérii ,,Řím'', a hroóómadu dalších figurek (Indiány, pohádkové, zvěřinec aj.)
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Figúrka anjela
« Odpověď #4 kdy: Srpen 19, 2011, 11:59:37 »
Ahojte nevedel som kde to mám dať tak to dám sem:
tiež by som sa rád podelil o moju figúrku na výšku meria z ruba jeden a pol zápalky robená je ako darček.Je tam veľa chýb myslím si však že viacej by som zo seba nedal.Je zo sádri a kúpil som ju v obchode 101 drobností.Farbil som ju cca. 2 mesiace keď mi schli ostatné modely alebo som si chcel oddýchnuť