Autor Téma: Umisťování videí do topiců  (Přečteno 4538 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hamerinski

• Čestný moderator
    • Letadla, letci, osobnosti WW II
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 11. září 2008
Umisťování videí do topiců
« kdy: Listopad 15, 2007, 10:38:18 »
Vítám snahu 1CZECH-front dávat videa týkající se nějakého letadla přímo do daného topicu než někam do videí (kdo to tam má hledat). Takhle člověk hned ví o čem to je a pokud ho to nezajímá nemusí ani daný topic navštívit. Ale zase aby nepřibývaly příspěvky kde je jeden dva linky tak vřele doporučuju každému kdo dá video a přidával by další k danému typu editovat svůj předchozí příspěvek s videem a přidat link do něj.

____

Ps. v honění příspěvků na hodnost vám to stejně nepomůže, link bude přenesen do původního prvního příspěvku s videem a nový příspěvek bude smazán. A mě tím jen přiděláte práci.

1CZECH-front

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
    • Blitzkrieg>Úvod
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 5. srpna 2008
« Odpověď #1 kdy: Listopad 15, 2007, 10:46:04 »
Díky,že to aspoň někdo ocenil,po reakci Hanse a Partyzána sem měl chuť všechny videa vymazat,ale  funkce mazání mi tam už chyběla,nebo je zakázaná, tak zůstaly.
1CZECH-front

Partizán

• Host
« Odpověď #2 kdy: Listopad 16, 2007, 03:15:20 »
Citace: "1CZECH-front"
Díky,že to aspoň někdo ocenil,po reakci Hanse a Partyzána sem měl chuť všechny videa vymazat,ale  funkce mazání mi tam už chyběla,nebo je zakázaná, tak zůstaly.

1. Ziadneho PartYzána nepoznam.

2. Vsak som povedal len pravdu, zas je na mna zle ?

1CZECH-front

• Wehrmacht
    • Blitzkrieg>Úvod
« Odpověď #3 kdy: Listopad 16, 2007, 03:22:52 »
no tak nevím jestli 2 až 5 videí na jednou je jedno video,ale asi jsem z jiné vesnice
1CZECH-front

Partizán

• Host
« Odpověď #4 kdy: Listopad 16, 2007, 03:26:37 »
no tak nevím jestli 2 až 5 videí na jednou je jedno video,ale asi jsem z jiné vesnice

Keby si vedel citat, tak by si pochopil, ze som narazal na to, ako si volakedy pridaval do Videi (niekde vo volnej teme, ci tak nejak) videa po jednom do prispevku. Lenze ty asi citat nevies, mam ti to poslat ako nahravku v cestine aby si pochopil co ti hovorim ?

1CZECH-front

• Wehrmacht
    • Blitzkrieg>Úvod
« Odpověď #5 kdy: Listopad 16, 2007, 03:31:26 »
Ano a kdyby si se tam podíval třeba druhý den tak by sis všimnul,že do stejného příspěvku přidávám stále další videa,ale ty asi když nevidíš červenou tak tě to nezajímá.
1CZECH-front

Partizán

• Host
« Odpověď #6 kdy: Listopad 16, 2007, 03:34:48 »
Ano a kdyby si se tam podíval třeba druhý den tak by sis všimnul,že do stejného příspěvku přidávám stále další videa,ale ty asi když nevidíš červenou tak tě to nezajímá.

Neklam, keby som sa nebol ohlasil, tak dodnes pridavas po jednom videa.

1CZECH-front

• Wehrmacht
    • Blitzkrieg>Úvod
« Odpověď #7 kdy: Listopad 16, 2007, 03:39:26 »
Tak se podívej do historie mojich příspěvků.

hau
1CZECH-front