Autor Téma: Zvláštní, rychlá a důležitá sdělení  (Přečteno 6268 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Zvláštní, rychlá a důležitá sdělení
« kdy: Listopad 29, 2010, 04:09:35 »
Dámy a pánové, toto téma je možné využívat na zvláštní, rychlá a důležitá sdělení nejen uživatelů k velení fóra, ale i uživatelů k uživatelům.

Může se používat jako veřejná prohlášení nebo na rychlé a důležité upozornění (třeba na zajímavý pořad či dokument v TV).
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

Zajcov

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
Re: Zvláštní, rychlá a důležitá sdělení
« Odpověď #1 kdy: Březen 15, 2011, 12:07:05 »
Veřejně se omlouvám za moje hrubé chování na fóru. Zajcov
Kdyžby Lenin viděl tento svět tak by brečel !

Rudoarmejec7

• Rudá armáda - RKKA
  • мл. Сержант - Mladšij seržant
« Odpověď #2 kdy: Červenec 01, 2011, 08:43:50 »
Chcel by som sa spýtať, či budú obnovené výložky k hodnostiam foristov (veľmi sa mi tam páčili).  :P
там где мы, там победа!

Tony eM

• Administrátor
« Odpověď #3 kdy: Červenec 01, 2011, 08:30:34 »
Chcel by som sa spýtať, či budú obnovené výložky k hodnostiam foristov (veľmi sa mi tam páčili).  :P
Samozřejmě, všechno bude, ale chce to čas.

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 27, 2011, 08:12:04 »
Jen jsem chtěl odpovědět Slámovi na zavřené téma únor 1948 v otázce Beneše, kde  jsem chtěl  uvést zdroje, ze kterých jsem čerpal , ale jelikož je toto uzavřeno , tak jen upřesnění..., ani náhodou mne nenapadlo odsuzovat jeho jiný názor, jelikož vím, že je velmi pečlivý při studiu nějakého problému..Máme pouze jinak postavené hodnoty viny, příčiny a následků. Já mám za to, že zlo, ať provedeno přímo, nebo nabádáním k němu v určité funkci,  má být minimálně odsouzeno, když už nejde, aby bylo potrestáno.. Už jen z toho důvodu, aby se podobná situace neopakovala. Jsme to dlužni našim spoluobčanům, a jelikož jsme na Panzernetu , hlavně našim zahraničním vojákům. Dnes každý jen mává rukou, ale já nezapomínám ...Pouze mne mrzí, jak napsal, že přesně čekal, co napíšu..zase ty moje "hospodské  kecy" o nějaké vině.. Tímto je to pro mne vyřízeno..Ale ten, kdo ublížil našim /nejen/ zahraničním vojákům to má u mne spočítáno, protože tito lidé tady velice chybí.

Tony eM

• Administrátor
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 27, 2011, 08:45:12 »
Jen jsem chtěl odpovědět Slámovi na zavřené téma únor 1948 v otázce Beneše, kde  jsem chtěl  uvést zdroje, ze kterých jsem čerpal , ale jelikož je toto uzavřeno , tak jen upřesnění..., ani náhodou mne nenapadlo odsuzovat jeho jiný názor, jelikož vím, že je velmi pečlivý při studiu nějakého problému..Máme pouze jinak postavené hodnoty viny, příčiny a následků. Já mám za to, že zlo, ať provedeno přímo, nebo nabádáním k němu v určité funkci,  má být minimálně odsouzeno, když už nejde, aby bylo potrestáno.. Už jen z toho důvodu, aby se podobná situace neopakovala. Jsme to dlužni našim spoluobčanům, a jelikož jsme na Panzernetu , hlavně našim zahraničním vojákům. Dnes každý jen mává rukou, ale já nezapomínám ...Pouze mne mrzí, jak napsal, že přesně čekal, co napíšu..zase ty moje "hospodské  kecy" o nějaké vině.. Tímto je to pro mne vyřízeno..Ale ten, kdo ublížil našim /nejen/ zahraničním vojákům to má u mne spočítáno, protože tito lidé tady velice chybí.
  Téma otevřeno.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #6 kdy: Září 18, 2012, 09:29:28 »
scela jistě se to tady již řešilo: Ale musím se zeptat: kdy už bude fungovat vyhledávač?
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

Tony eM

• Administrátor
« Odpověď #7 kdy: Září 18, 2012, 10:59:11 »
Po pravdě řečeno, nevím, a myslím, že tento stav, tedy nefunkční vyhledávač bude trvat dlouho, neboť instal-admin (který má na starost opravy) na nás nemá čas, nejspíše i ani chuť zde cokoli dělat. Je to vidět na hodnostech i jinde. Škoda, já se v tom nevyznám.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #8 kdy: Září 18, 2012, 11:13:20 »
Co se dá dělat, škoda
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ