Autor Téma: Mein Kampf - Adolf Hitler  (Přečteno 10429 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

K1ncL

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
  • „Válka je prohraná jen tehdy, když ji vzdáme.“
Re: Menn Kampf (můj boj)-Adolf Hitler
« Odpověď #15 kdy: Listopad 07, 2009, 02:41:18 »
Já si tudle knihu vybral jako Seminární práci tak jsem zvědav jak to dopadne,byl jsem si jí pujčit v knihovně,ale když vidim,že je na netu.
„Válka je prohraná jen tehdy, když ji vzdáme.“ Erich von Manstein
" Nevím jakýma zbraněma bude vedena 3.světtová válka, ale 4. bude vedena kameny a klacky" Einstein

renegad147

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
« Odpověď #16 kdy: Listopad 10, 2009, 12:26:21 »
V diele v srdci tretej ríše som čítal že sám Adolf Hitler raz povedal svojmu staviteľovi Speerovi aby ju nečítal lebo jej princípy sú už dávno prekonané. Myslím si tiež že človek ktorý sa rozhodne šíríť myšlienky takejto knihy resp. braku nieje psychicky na správnom mieste. (Tým nemyslím nikoho na tomto fóre lebo tu som to nespozoroval)

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #17 kdy: Listopad 10, 2009, 06:57:04 »
Když už je řeč o Hitlerovo bibli,přečetl jsem si ji se sebezapřením,ale celou,abych věděl o co jde.... Nemám rád,když někdo má odsudky k něčěmu,co nečetl..Je to blábol,který hodně vypovídá o lidech,kteří jí vázali do kúže a vynášeli do nebe...A ti obyčejní plebejci?Většina to nečetla a uvěřili tomu,co jim pomazané hlavy nakukaly....Tak je to vždycky,kolik jsme měli v nedávné minulosti petic a protestních panfletů proti něčemu,co ti lidé ani nečetli.?Takové je už prostě  lidské pokolení,ač je vybaveno mozkem,používá jej sporadicky....

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #18 kdy: Prosinec 19, 2009, 02:28:53 »
Jako kluk základní školy jsem zkoušel číst Kapitál od Marxe,pak jsem zkoušel Leninovy spisy /byla jich celá knihovna/ a můžu říci,že jsem nebyl schopen ani jedno ani druhé pochopit..hlavně Leninovy spisy jsou psány "odbornou" nesrozumitelnou řečí,samá cizí slova..ten člověk nemohl psát pro dělnictvo a rolnictvo,protože to zaprvé byli analfabeti,ale i kdyby, neměli by z toho nic...Pravda,byl jsem asi v 6.třídě,ale obdivuji lidi,kteří jsou schopni z toho vycházet a hlásat to...Papír prostě snese všechno...Kdyby to radši shrnul jako Hitler ...vymlátit,pozavírat,rozkrást a rozvrátit..Ať žije ..........to už si každý může doplnit podle potřeby...

K1ncL

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
  • „Válka je prohraná jen tehdy, když ji vzdáme.“
« Odpověď #19 kdy: Prosinec 19, 2009, 03:18:47 »
Chybí mi poslední dvě kapitoly a jak jsem psal vybral jsem si ji na seminář popravdě je to těžké čtení teda pro mě aspon.Dneska o tom budu psat,tak jsem zvědav jak se s tim poperu.Musim souhlasit neni to nic světoborného ale u pár věci se díky tomudle zamyslim nad něčim....tim nemyslim ohledně židů.
„Válka je prohraná jen tehdy, když ji vzdáme.“ Erich von Manstein
" Nevím jakýma zbraněma bude vedena 3.světtová válka, ale 4. bude vedena kameny a klacky" Einstein

Der schwarze Baron

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
  • Válka vyřeší všechny problémy
Re: Mein Kampf - Adolf Hitler
« Odpověď #20 kdy: Únor 07, 2014, 05:15:36 »
Četl jsem to, byla to velice náročná kniha. Pomohla mi za to pochopit názory Adolfa Hitlera, některé jeho názory by se však mohly vlézt do tří vět a ne na třicet stran.