Autor Téma: Výpadek??  (Přečteno 5230 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
Výpadek??
« kdy: Duben 09, 2009, 05:26:19 »
Ahoj. Na delší dobu mi vypadl panzernet (asi půl hoďky). Nechtěl mi spolupracovat při načítání. Nejdříve se vůbec nespustil a potom mu trvalo strašně dlouho načítání. Byla to chyba u mě v místní síti nebo to byla někde chyba fóra(stránek)???
Děkuji pospec
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
Re: Výpadek??
« Odpověď #1 kdy: Duben 15, 2009, 06:44:09 »
S takovouhle specifikací problému ti nemůžu poradit přesně. Ale s největší pravděpodobností to bylo přetížení databáze.

rase

• Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
« Odpověď #2 kdy: Duben 15, 2009, 07:58:50 »
Sepsal sem článek o filmu želary a najednou zmizel (když sem se chtěl podivat do filmů na Slámovu reakci, tak to hodilo jakousi chybu (normalně ale na černem pozadi, žadny error.) a nic se neoběvilo.
Ted se tam chci mrknout znovu )tak desaty pokus) už se dostanu do sekce, ale film je pryč. divneje, že v sekci filmy je stale jako posledni přispěvek psaný sláma, ikdyž už tam v podstatě neni ani muj, ani jeho přispěvek.
Zkusim to sepsat znova.

"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

Thomson

• RAF
  • Warrant Officer
    • Rudy 102.cz
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. června 2009
« Odpověď #3 kdy: Duben 15, 2009, 08:48:44 »
Dnes mi také nešel chvílemi panzernet - něco o chybě a jestli se mi to zobrazí znova tak at napíši adminovi mi to psalo...

rase

• Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
« Odpověď #4 kdy: Duben 15, 2009, 08:55:26 »
Citace
- něco o chybě a jestli se mi to zobrazí znova tak at napíši adminovi mi to psalo...
Jo. přesně ta samá věta.
Projistotu sem siu ten članek o želarech uložil.
Poprosil bych slámu aby mi tam ten přizpěvek napsal znovu. a si ho konečněpřečtu.
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

pospec

• Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #5 kdy: Duben 16, 2009, 02:26:03 »
Mě se nechce spustit a načte se až po x-krátém obnovování načítání. Dnes už šel ale v pohodě......
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
« Odpověď #6 kdy: Duben 16, 2009, 09:57:07 »
Problém je v tom, že na tom serveru nejsme sami, takže zatížení databáze nemusí nutně generovat jen vyšší návštěvnost pzfóra, ale i jinejch stránek. Tohle je problém, kterej dokáže řešit pouze provider tím, že lépe rozloží zatížení - na více serverů, lepší HW atd. A v poslední době byla už hodně zanesená databáze, jedna tabulka dokonce celá crashnula, zbytek byl plnejch chyb, opravil jsem to všechno, takže by teď měla četnost dalších chyb spojených s databází polevit.

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #7 kdy: Únor 19, 2011, 01:51:00 »
Asi před nedávnem mi to zase vypadlo (ale neopakuje se to)
A chtěl jsem se zeptat jestli vám nemizí avatary a příspěvky?
Mě nějaký příspěvky zmizely (a pochybuju že by to někdo smazal-protože to spamy nebyly).

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #8 kdy: Únor 19, 2011, 08:44:43 »
Asi před nedávnem mi to zase vypadlo (ale neopakuje se to)
A chtěl jsem se zeptat jestli vám nemizí avatary a příspěvky?
Mě nějaký příspěvky zmizely (a pochybuju že by to někdo smazal-protože to spamy nebyly).
Poslední dobou se stává, že se mi na půl hodiny objeví známé : User 'panzernet.net' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 10000), myslíš tento výpadek? To je potřeba chvíli počkat, už se to zde řešilo. Jde o chvilkové přetížení.
Se zmizením příspěvků nemám nic společného, ale ten Tvůj poslední avatar jde na moje triko :D , pokud nečteš co máš, je potřeba s tím počítat. Avatar se nevešel do normy uvedené v pravidlech.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #9 kdy: Únor 20, 2011, 10:18:27 »
Aha-byl moc velekj?
Mě přišel OK protože se nemusel posouvat, a objevily se tu i uživatelé s větším avatarem než já.

EDIT- doufám že bude spokojenost s nynější vbelikostí.

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #10 kdy: Únor 20, 2011, 09:00:45 »
Aha-byl moc velekj?
Mě přišel OK protože se nemusel posouvat, a objevily se tu i uživatelé s větším avatarem než já.
EDIT- doufám že bude spokojenost s nynější vbelikostí.
"velekj" je pořád (max. 200x100) a ne 190x131, uživatelé s větším avatarem buď o něj přišli nebo ho zmenšili (bez zbytečného upozornění). Nevím, proč se neinspirovat doporučenou velikostí 150x100. Když nad tím přemýšlím, rozměr 200x100 není dobrý, opravím to na 200x150. Tímto nemusíš nic již měnit. Ale to neznamená, že nemůže být menší.  :D
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!