Anketa

Jáká je vaše zkušenost s výukou dějepisu?

Plně spokojen
8 (11.4%)
Spokojen s malými výhradami
12 (17.1%)
Spokojen s výhradami
17 (24.3%)
Nespokojen
19 (27.1%)
Hrůza!!!
14 (20%)

Celkem hlasů: 33

Autor Téma: Výuka dějepisu ve školách (základky a gymnázia)  (Přečteno 10354 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
Re: Výuka dějepisu ve školách (základky a gymnázia)
« Odpověď #60 kdy: Únor 10, 2011, 11:06:09 »
Dobre si napísal, cesty majú mnohí vyžehlené , ale raz budú v situácii, keď by sa im tvrdší život v mladosti a detstve zišiel. Na niečo je to dobré, keď človek nemá  všetko.
Takže pôjdeš na vysokú vojenskú? No prečo nie. Len sa priprav na to, že medzi vojakmi je riadny bordel, mimoriadne vlezdoriťstvo a pakáreň, musíš počúvať a robiť to, nad čím ti  rozum ostane stáť. No možno nájdeš kamarátstva na život a smrť. Všade je niečo dobré a niečo zlé.
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #61 kdy: Únor 10, 2011, 03:27:00 »
Vojenská škola, to kdybych já na to měl tak du na střední i vysokou. Jinak máš Hansi pravdu, dneska je to mezi dětmi/mládeží hrozný, soíš by mě zajímalo kde se jim v hlavě berou ty vulgarismy, slyšel jsem jich už mnoho od dětí sotva v 1. třídě (!!!).
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."

Hans Lehmann

• Luftwaffe
  • Oberjäger / Unteroffizier - četař
  • "Mier je len krátka pauza medzi vojnami"
    • "We are last gantlemen"
« Odpověď #62 kdy: Únor 10, 2011, 03:34:00 »
Ja by som tiež šiel aj na strednú vojenskú školu... ale tu na Slovensku je ten problém že tu nie je jediná (!!!!!)...

Ja mám zhodou okolností malého brata ktorí chodí do prvej triedy... a odkedy tam chodí, je samá nadávka, vyplazený jazyk a papuľovanie... ako správny brat a námorník sa ho snažím vychovať v poriadneho chlapa... ale ja som jeden a on má v triede 20 malých deciek rovnakých ako on... ja proste nemám šancu... už pri nápore 1:10 nemalo nemecko vo vojne šancu vyhrať... a ja chudák sa púšťam do dvakrát takého boja... :D
Ale to je dobou, čo dnes počuješ v raperských pesničkách? Nemôže sa tu nadávať a video sem dávať tiež nechcem ale dokážete si to predstaviť... malé 6-ročné decko s IPodom v ruke pozerá Rytmusa ako nadáva na celé slovensko... ja neviem ale ja sa na tom tak zabávam... toto skôr patrí do sekcie "For fun".... :D :D

Lehmann
"My sme šedí vlci, my sme hrdinovia hĺbok, my sme námorníci Kriegsmarine..."

"Na hrobe námorníka ruže nekvitnú..."

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #63 kdy: Únor 10, 2011, 03:37:04 »
Ještě že hip-hop ani rap už neposlouchám, začaly se mi líbit jiný styly muziky. A ano, máš  pravdu tady se rodí celý problém kde slyšej ty slova, učitelka nám řikala že když bude člověk pořád slyšet slova začne je taky používat, a nemusí tomu ani rozumět.

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #64 kdy: Únor 10, 2011, 08:28:03 »
Rytmus by nebyl zlý, kdyby ta celá jeho popularita nebyla založena na omílání nejvulgárnějších slov.  A hnusí se  mi lidi , kteří budou zpívat o tom, jak se kdo má chovat a o zlatokopkách atd. ale samy jsou typický snoby, chtějí jenom nejdražší věci a holky  právě ty vymalovaný zlatokopky. Jsem OT, tak se vrátím ke škole. S tím to souvisí. Děti se dívají na televizi a poslouchají  muziku - až příliš a líbí se jim frajer např. z Rytmusu - nevědí jakej je to ve zkutečnosti duševní chudák a ještě do jedné kategorie patří - ale to zde nemohu nahlas říkat. :D
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #65 kdy: Únor 10, 2011, 09:17:47 »
To já jsem i když jsem poslouchal hip-hop Rytmuse neposlouchal, snad jen jednu skladbu jsem od něho měl ale to je asi vše spíš ségra to hodně poslouchá já mam radši Oi! a taky rock není zlej (poslouchá ho spíš táta, Kabáti a Landu, ten má dobrý skladby). No, Tony bude mít radost.