Autor Téma: The Pacific  (Přečteno 9168 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Sahidko

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. července 2008
Re: The Pacific
« Odpověď #15 kdy: Duben 10, 2010, 01:37:04 »
Čakať, že v reálnom seriáli bude toľko akcie a bojových scén ako v traileroch je troška odveci. Trailery sú jednoduché robené nato, aby upútali.
Ešte k tým bojovým scénam a ich množstvu: väčšina z vás určite túži po historicky čo najpresnejších vojnových seriáloch, či ?? V tom prípade sa zmierte s tým, že ak sa scenáristi chceli držať výpovedí účastníkov, tak museli jednoducho scény zobraziť tak ako ich zobrazili. Japonci totiž naozaj na Guadalcanale útočili vo večerných / nočných hodinách. A taktiež je pravda, že vojna nie je len o neustálom boji, ale aj o odpočinku v tyle. A preto som ja naopak celkom rád, že tvorci seriálu na to nezabúdajú a ukazujú aj tieto stránky.
The only easy day was yesterday.

bubák

• Host
« Odpověď #16 kdy: Duben 13, 2010, 05:29:52 »
Poslední díl je dobrý, ale mohlo být víc o Basilonovi.

Scarfac3

• US ARMY
  • Corporal
« Odpověď #17 kdy: Duben 13, 2010, 09:56:16 »
Tak 5. časť je celkom vydarená ... ale nemôžem si pomôcť, no strašne mi to pripomína COD World at War.
To Sahidko : aj ja som rád, že tam nie su len bojové scény, ale niekedy sa seriál až príliš zameriava na jednotlivca.
Charlie don´t surf.
Killing for peace was like fuc*ing for virginity !!

MarcSavard

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
« Odpověď #18 kdy: Duben 16, 2010, 03:43:42 »
Je možné že bratrstvo se mi zdá lepší hlavně proto že se jedná o evropské bojiště a že vyšlo dříve ale kvalitativně o moc více asi opravdu není. Jinak na The Pacific už nekoukám jsem moc unavený koukat na 50 min. keců
"Pot zachraňuje krev" Felix Steiner

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #19 kdy: Duben 16, 2010, 06:04:24 »
Já mám také raději akci za akcí..tohle jsem ještě neviděl,ale byl jsem na  Smrt čeká všude a tam to odsejpalo...než jsem se rozkoukal,byl konec...Dnes jdu do The Pacifik ...trošku jste mi to znectili,tak jsem ochladlej,ale uvidíme...zda jste to vystihli...

PAVEL

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #20 kdy: Duben 20, 2010, 05:28:37 »
tak 6. časť vcelku podarená, myslím že akcia začne až od teraz,
Celkovo mi príde Pacific viac reálnejší ako BoB
to Scarfac3: tak 6. časť je úplne vystrihnutá z COD World at War

bubák

• Host
« Odpověď #21 kdy: Duben 27, 2010, 08:34:13 »
Další díl je tedy nářez. Jedna scéna lepší než druhá. Jestli se bude akce stupňovat s každým dílem tak se docela těším na ten z Okinawy.

Tady je zajímavé video s titulky pro ty, co neustále porovnávají s BoB
http://pacific.moes.cz/clanek/srovnavani-s-bob-neni-na-miste#komentare

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #22 kdy: Duben 27, 2010, 10:11:46 »
Viděl jsem pouze první díl a čekal jsem nudný rozběh dle vašich referencí,ale byl jsem mile překvapen..Režisér musí přeci uvést a představit hlavní postavy , vždyť i válečný film je hlavně o lidech , jejich osudech a rozdílnosti jejich povah a reakcí na hrůzy války...Osobní výpovědi jsou asponˇpro mne nejlepší...A vždy mne zajímalo , jak se změní  člověk během prvního boje, což bylo ve filmu dobře ukázáno..A tak trochu si člověk říká , jak by se  asi v boji předvedla  "moje" rota , ve které jsem sloužil a lidé , které jsem znal...Nikdy se to člověk nedozví , ale některé postavy až komicky sedí kolikrát na někoho, koho si pamatuji /ne zrovna v tomto filmu  ../.Tak jsem zvědav na další díl ..i proto , že filmy z Pacifiku jsou dost vzácné , když opominu filmy z 50. let... ;)

jolly roger II

• US ARMY
  • Second Lieutenant
  • Jolly Roger
« Odpověď #23 kdy: Květen 14, 2010, 06:39:40 »
Po 9 častiach môžem povedať len nasledovné:
Zmiešané pocity... Očakával som, že "The Pacific" nebude podobne robený ako "Band of Brothers", aby nikto nepoukazoval, že aha "Bratia v Pacifiku". Momentálne môžem smelo povedať, že škoda toho! Prvé tri diely, pre mňa osobná katastrofa... nechápavo krútim hlavou. Niektoré ďalšie časti naberajú dych a hovorím sláva, iné sú nudnejšie ako pokazený začiatok a celé je to kŕčovité, nijaké... ako keby filmári hľadali stratenú niť príbehu a chceli z každého niečo a nakoniec žiadna sláva. Nezvládnuté rozprávanie o troch hlavných postavách. Ich dejové línie sa prelínajú kŕčovite respektívne v niektorých momentoch nijako. Tento seriál veľmi zaostáva za svojím starším bratom Band of Brothers a sám o sebe je ťažkopádny, miestami nudný a nevťahuje diváka do deja... resp. ani nemôže, kedže je podávaný svojským románovým spôsobom.
"Rangers lead the way" - motto United States Army Rangers

fryk

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
« Odpověď #24 kdy: Červen 27, 2010, 07:43:17 »
Je možné že bratrstvo se mi zdá lepší hlavně proto že se jedná o evropské bojiště a že vyšlo dříve ale kvalitativně o moc více asi opravdu není
Souhlasím.
The Pacific mám rád,ovšem je slabší než Band of Brothers , které sleduji vždy, kdy je to v tv - teď to běží na čt1.
„le brave des braves“

bubák

• Host
« Odpověď #25 kdy: Leden 01, 2011, 10:20:34 »
http://25fps.cz/2010/bratrstvo-neohrozenych-valci-v-pacifiku/

V téhle recenzi je docela dobře vysvětlené vše, co se vám na tom seriálu vadilo.

Přečetl jsem i knihu a podle mě je dobré znát oboje. Seriál je více zaměřený na boj a v knize se toho více dozvíte o Melbourne a Pavuvu a hlavně se tam více probírá cesta Johna Basilona po USA.

PS: V Pacifiku i v Bratrstvu byl cca stejný počet nudných "nebojových" a "akčích" dílů

Hakky

• ČSR
  • Svobodník
  • "Válka měla být a byla ..."
« Odpověď #26 kdy: Leden 02, 2011, 01:11:06 »
Moment. Pacific a Bratrstvo nemůžete srovnávat. Každý je jiný ...
Bratrstvo válčilo v Evropě a Pacific byl z války s Japonskem ... to je sakra rozdíl ... A doporučuji knihy :) Já osobně mám raději Bratrstvo Evropa mě  láká víc.

Také si myslím že je lepší znát oboje. Kniha je podle mě lepší ...

Ta recenze je dobrá :)
"Válka měla být ..."

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #27 kdy: Leden 02, 2011, 01:39:14 »
Hakky: Nedivim se že máš Evropu radši, v Japonsku je to jen buď město nebo džungle, za to v evropě je toho víc, džungli nahrazuje les (buď listnatej nebo jehličnatej)m samozdřejmě i město tam je, ale taky hory. Sněží tam atd.
Jinak tohle zejtra smáznu protože to s Pacificem nesouvisí.
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."