Autor Téma: Pravidla psaní do Opevnění  (Přečteno 2847 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hamerinski

  • Čestný moderator
  • Příspěvků: 1716
    • Letadla, letci, osobnosti WW II
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 11. září 2008
Pravidla psaní do Opevnění
« kdy: Srpen 24, 2008, 10:18:48 »
Pravidla Opevnění
1.Optimální velikost obrázků 600 px na šířku.
2. Bude brána v potaz maximální velikost obrázků na šířku max. 770 pixelů, ostaní větší raději ve formátu odkazu.
3. Nově založené duplicitní topicy budou bez náhrady mazány.
4. Nic nevypovídající příspěvky netýkající se tématu a složené z jednoho dvou slov budou mazány také  a to bez náhrady.
5. Obecné diskuze směřovat do topicu Českloslovenské opevnění obecná diskuze , pokud jsou nějaké poznatky k tomu kterému bunku, směřovat je do příslušné části.
Doplnění z 10.května 2008
6. Díky tomu, co předvedli a předvádějí někteří členové fora, bylo rozhodnuto mazat nebo cenzurovat příspěvky obsahující nadměrné množství pravopisných chyb a interpunkčních prohřešků. Lepší je krátká věta, než složité souvětí s množstvím chyb. Příspěvky obsahující napadání budou buď cenzurovány, nebo smazány. V případě opakujících se napadání poukazuji na možnost udělení zablokování přístupu na forum.
Tento dodatek k pravidlům sekce vstupuje v platnost od 10.května 2008.
Cílem tohoto opatření není snaha nikoho otravovat za zapomenutou čárku či překlep, nýbrž potírat ty nejhorší chyby a přimět přispěvatele k psaní na patřičné úrovni, jaká odpovídá psanému projevu určenému pro veřejnost.
Ten kdo moc psaní Y/I neovládá má možnost využít programů jako MS Word nebo Open Office Writer, které mu s korekcí pravopisných chyb pomohou.