Autor Téma: Pravidla pro zakládání topicu  (Přečteno 2685 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hamerinski

  • Čestný moderator
  • Příspěvků: 1715
    • Letadla, letci, osobnosti WW II
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 11. září 2008
Pravidla pro zakládání topicu
« kdy: Srpen 22, 2008, 08:03:48 »
Pravidla pro zakládání topicu
1.
U prvního článku bude uveden jasně správný název letadla a to tučně a barevně z důvodu odlišení od ostatního textu. Netolerují se anglické přepisy (komolení názvu) letadla. Barvu nadpisu nechám na volbě pisatele.
2.
Pod nadpisem by měl být nějaký ten popis minimálně několik vět, tabulka s výkonovými parametry a nějaká ta fotografie. Barevné bokorysy a podobné věci jsou vhodné úplně na konci článku pod základními informacemi.
Fotografie u úvodního článku nebude dána ve formě odkazu, ale o příslušné velikosti do 640 px šířky. Pořadí v jakém uvedete popis, tabulku s technickými daty a fotografii nechám na autorovi článku.
Barevné bokorysy a kresby nechám na pisateli, jestli se rozhodne je dát ve formě linku nebo ve formě obrázku, ale mějte na paměti jeho maximální šířku.
3.
U článku bude dole uveden samozřejmě zdroj a článek nebude odnikud kopírován. Pokud se vám nějaký článek zamlouvá, nic vám nebrání ho prezentovat, ale račte ho převyprávět svými slovy. Jazykové vybavení mají čeština i slovenština dostatečně rozmanité. Kopírování bude patřičně postiženo. Nehledě na to, že bude celý topic smazán.
U letadel očekávám, že tabulka bude vypadat následovně:
Technická data
Výrobce:
Motor:
údaje jako délka výška rozpětí atd.
Výzbroj: