Autor Téma: Airsoft akce  (Přečteno 5066 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Bambi

 • Rudá armáda - RKKA
 • подполковник - Podpolkovnik
 • Příspěvků: 1018
 • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Udělení za přínosné zasahování do diskuzí a jejich obohacení novými poznatky.  Uděleno: 20. července 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 12. září 2008
Airsoft akce
« kdy: Květen 14, 2009, 10:52:27 »
Napadlo mi založit tohle téma, protože airsoft akce jsou místem, kde se mohou potkat členové fóra (viz já s Panem Supem a Königem na Big Combatu) ..........a třeba se už potkáváme a nevíme o tom........ :)
Takže nejede někdo v sobotu 16.5.2009 do Líšťan na akci BATTLE OF SANDWOOD (pokračování akce Stranger II) ?
"пуля дура, штык молодěц!!!"

Ssgt.Vais

 • US ARMY
 • Major
 • Příspěvků: 496
Re: AIRSOFT AKCE
« Odpověď #1 kdy: Květen 14, 2009, 04:11:03 »
Tak jo....Planuje někdo jet 24.5 na akci do brandysa nad orlicí?
Jinak bambi bohužel ne je to přes celou republiku
Rod Flanders
3rd Marine Division Reenacting Group (1958 - 1979)

Milan S.

 • Finská armáda
 • Everstiluutnantti - Podplukovník
 • Příspěvků: 772
 • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.  Uděleno: 1. listopadu 2008
Re: AIRSOFT AKCE
« Odpověď #2 kdy: Květen 28, 2009, 11:19:46 »
29-30.5 jedem do Radvanic (ty u Trutnova) dělat Rusy :)
Ssgt.Vais: nebudete tam náhodou za amíky?

Ssgt.Vais

 • US ARMY
 • Major
 • Příspěvků: 496
Re: AIRSOFT AKCE
« Odpověď #3 kdy: Květen 29, 2009, 04:44:16 »
přemejšlim o tom ale ted sem se vratil z cyklaku.........takže něviem
Rod Flanders
3rd Marine Division Reenacting Group (1958 - 1979)

Ssgt.Vais

 • US ARMY
 • Major
 • Příspěvků: 496
Re: AIRSOFT AKCE
« Odpověď #4 kdy: Květen 22, 2010, 09:52:06 »
Zdravím všechny. Pánové nemáte někdo v plánu jet na pokračování Miss Saigon? bude to na střeni u šumperka(prý si tam užijeme pořádný vietnam.....)
hodnocení předešlé akce:
Saigon alá sgt Zazula 3rd SAS squadron
Saigon shit...ne nebylo to jako v Copolově apokalypse…S Majkem ze 101st. a Angelem ze SEAL jsme přijely už ve čtvrtek k večeru. A později ještě téhož večera dorazila 101st z Mejta. Tak jsme společně zametli světnici ( velvyslanectví ) a pak jsme si u ohně libovaly jaký hovno jsme udělali, kdo s kým šukal, kdo se kdy a jak bizarně ožral a podobné táborákové povídání pro nezletilé skautíky. No a až došlo pivo ( podotýkám že měl každý kromě mě max 4 kusy) jsme kolem 01:00 dle místního času ulehly.
Ráno nestojí za řeč jelikož si každý umí představit jaké bývá ráno když se člověk vyspí o krapec míň než by chtěl.
Dopoledne se opevňovalo velvyslanectví a bylo dusno jak sviňa. Odpoledne přijelo něco málo lidí ze 101st zábřeh a mejto a taky Stalker a hned po něm 5-ti minuvej přívalovej slejvák. A když se začalo smrákat dojel zbytek osazenstva z USA. Proběhl brífink ,při kterém se mi začaly lehce přivírat očka a tak jsem se těšil,že hned po té co se přihlásím na soupisku k sf ( special forces ) jednotkám, si zdřímnu alespoň 2 hoďky. Jenže to by nesměl dojít Majk a vzbudit mě skrz nějakou pičovinu. Po té co jsem vylezl ze spacáku pověděl jsem mu něco mužském a něco o dívčím přirození jsem opět zalehnul , s tím že alespoň hodinka a čtvrt spánku by mohla být pěkná. Zdál se mi krásný sen o 2 asi 19 letých blondýnkách ,které měly kalhotky proklatě nízko ,když mě vzbudil Murphy Taylor ,že jednotky sf vyrážejí do terénu. Po zkontrolování hodin a krátkém rozhovoru ze 7 sf jsem zjistil že je daleko od pravdy, stejně jako já tento den od výplaty, a tak stalo viz. výše 1 epizoda o probuzení Majkem.
Lehnout jsem si už nešel místo toho jsem si sbalil svým 5 švestek ( v tomto případě věcí nikoliv 5 lahví slivovice ) a odešel se sblížit ve všech polohách se 7sf. A tuto jednotku musím vyzdvihnout měly jak výborný profi přístup tak výbornou morálku prostě špica. Začaly jsme malým orálním sezením nad mapou a až odbyla půlnoc a řadily jsme se k výsadku zjistil jsem ,že přes mé stavájící brýle opět nic nevidím a po chvíli jsem našel náhradu.
Zkontrolovaly jsme blízké okolí jestli se tam nenachází nějaký nedočkavý bratr Vietcong a nasedli do 2 helikoptér UH a vydaly se na místo. Vše proběhlo rychle a po krátkém letu jsme se prodíraly tmou jež byla tak hustá že by se dala krájet a místy i řezat. Vše šlo dobře, sem tam jsme čekaly na ocas a opět se vydaly dál do noci. Ticho sem tam prořízl zvuk projíždějícího automobilu. Tiskly jsme se k okrajům džungle jako by to byla naše stará a postupovaly hlouběji do nepřátelského území. Tma ,pár zvuků co jsme vypouštěly my, a pár zvuků přírody…Došly jsme k cestě ,tam jsem poprvé pocítil vlhkost v botech. Zaklekly jsme a soustředily jsme se na každý podezřelý zvuk. Nic. Po chvíli jsme byly vybráni já a Angel abychom prozkoumaly podezřelé místo. Jestli jsem si do té chvíle myslel ,že je venku tma tak ve srovnání s džunglí, do které jsme vstoupily, bylo venku krásné slunečné počasí ze 100% viditelností. Samopal jsem používal spíše jako slepeckou hůl. Byly jsme s Angelem hluční ,ale kdo by nebyl když byla tma, že jsme prostě ani nemohly vidět kam šlapeme. Čekal jsem že se každou chvíli ocitneme v prudké palbě. Stále nic A najednou světlo zpoza stromů. Konečně jsme vylezli z džungle a připojily se ke zbytku. Další hodinu se nic moc nedělo kromě toho ,že Angel který šel první, sklouzl ze srázu. Naštěstí byl v pohodě. Prostě nevýhoda prvního napadlo mě.
Kolem 4 ráno už bylo světlo a my procházeli po polní cestě skrz pole. Sledovaly jsme okolí a v tu chvíli se ozvalo kontakt, pokud jsem si myslel že mám mokro v botech tak po proběhnutí ranním polem jsem si tento mylný názor poopravil. A celkově od pasu dolů jsem si připadal jako po koupely. Skryly jsme se na nedalekém rozhraní rýžového pole a džungle, kde jsme hodnou chvíli klečely a poslouchaly. Po pár krocích jsme objevily mírumilovnou civilní vesničku mou střediskovou, kterou jsme docela ani nevím jak dlouho sledovaly, ale časově by se to dalo popsat jako stihl jsem si vyměnit ponožky sníst paštiku ,vymočit se asi 10 centimetrů od místa kde jsem byl zalehnutý a znovu zalehnout. Když jsme provedli něco jako masakr v My Lai jenže v menším měřítku a zjistily že vesnice musí být civilní asi jako sklad jaderných střel na Sibiři, vydaly jsme se konečně směr Saigon. Kromě přestřelky s několika mírumilovnými vesničany se nic zvláštního nestalo.
Po cca 4 hodinovém spánku, menším obědě jsme se vydaly opět do džungle, ale tentokrát po svých. Hned po zdolání prvního kopce jsme se dostaly do přestřelky která byla pro nás bezeztrátová. O kus dál jsme potkaly výsadkáře pověděli jim o přestřelce, která se odehrála nedaleko od místa našeho setkání. Cesta byla malebná šly jsme po silnici, nalevo od nás jedna vesnice, vpravo džungle a rýžová pole.
Později ,když jsme se opět prodíraly džunglí podél malého potůčku, objevil stopař( omlouvám se že nejmenuji ale jméno jsem zapomněl) vyšlapanou stezku a kus od ní bylo slyšet hlasy, které se posléze splynuly se zvuky džungle. Překročily jsme potůček a vydaly se za hlasy. Nahoře jsme dali krátký odpočinek občerstvení a ve chvíli kdy jsem schovával staniol od poslední oplatky kterou jsem disponoval, někdo zahlédl pohyb. Vydaly jsme se po úpatí kupředu. Džungle tu byla hustá a ještě hustější. Musely jsme se plazit. Byly jsme blízko, viděl jsem hlídku jak si dobíjí zásobník u muniční bedny. Kousek dál někdo z nás potichu zlikvidoval předsunutou hlídku. Ještě pár metrů plazení a míření před sebe a pak se ozval výkřik Saigon ( signál k útěku ) po něm krátká dávka a útěk.
Když jsme si to zase štrádovaly po silnici domů z dobrým pocitem ze splněného úkolu, projel kolem nás džíp plnej žluťáku. Asi ještě ani nevěděly, že jsme jim zrušily tábor. Nicméně jsme se dali na útěk. Pronásledovaly nás až na konec nějaké vesnice. Na bezpečném místě jsme si chtěli přivolat helikoptéru ale nedařilo se. Cesta zpět od té chvíle už probíhala klidně. Slunce pálilo na louku ,po které jsme kráčely a já měl pocit že mi snad konečně usichají boty. V Saigonu nás nepřivítaly průvodem a transparenty jak jsme očekávaly, nýbrž jen vlídným slovem a musli tyčinkou.
A když jsem chvilku spočnul tak jsem byl vybrán spolu, s Geezim a Andílkem, pro další extrémně nebezpečnou misi: dovízt pivo z Tesca. Vzaly jsme si červeně natřenou helikoptéru UH a vydaly se vstříc novému dobrodružství. Toto dobrodružství pro mě bylo ale trošku zklamáním…v trafice ještě neměli nové číslo časopisu Lolitky, chtěl jsem se tedy spokojit s náhražkou v podobě jiného plátku s názvem Právě 18, ale můj chuj žel taky nebylo. Tak jsem se spokojil s jednou limonádou vyráběnou v kolalokových závodech pod názvem Fanta, jedněmi čokoládovými crackery a dvěma tabulkami čokolády. Nazpět jsme letěly opatrně bo kdyby to mrdlo z tej výšky tak tě mariňák za to pojebej. A když jsme doletěly zpět tak nikde ani živáčka a najednou vidím mrtváčka jak nám oznamuje, že nás žlutá špína pobila. Nu což aspoň se nemusely ožírat pivama do mrtva. A po té to v baru Saigon ožilo. Přišel za námi i bratr Vietcong ( 3d ) na naše hnusné kapitalistické, imperialistické a v jejich jazyce kdo ví ještě jaké pivo. A pak nastal mír, který ohlásilo pár vystřelených barevných raket země-vzduch, jež jsem prostě přes ten spacák a zavřené oči neviděl ani za chcíplou veverku za svetrem.
Posledního dne nastalo loučení a focení pro převážně pornograficky orientované webové stránky v různých polohách a variacích. A já konečně opět zjistil jak je fajn mít sucho v botech…..
Rod Flanders
3rd Marine Division Reenacting Group (1958 - 1979)

rasticek

 • Rudá armáda - RKKA
 • лейтенант - Lejtenant
 • Příspěvků: 208
Re: Airsoft akce
« Odpověď #5 kdy: Březen 06, 2014, 07:41:20 »
Zdravím, nieje tu niekto náhodou z okolia Starej Turej, Myjavy, Nového Mesta nad Váhom (prípadne od inakial), kto by šiel sobotu ráno o desiatej si trošku zastrielať? Je nás asi 10-12 okolo 13 až 15 rokov, tak ak by mal niekto záujem, nech nečaká nejaké skvelé vyabavenie a tak.
Bojuj s nepřáteli, zachraň přátele.