Autor Téma: Il-2 Sturmovik + FB + AEP  (Přečteno 60814 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
Re: Il-2 Sturmovik + FB + AEP
« Odpověď #240 kdy: Březen 03, 2011, 05:01:51 »
Vyšel slibný mód do Il-2, který přidává rané modely proudových letadel. Přidány řízené rakety, tankování za letu, efekty překročení hranice zvuku....
Poměrně legrace ničit Sabery na Migu 17  ;D
http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,12060.0.html
Ampulle !!!

monitor

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
PC Hry
« Odpověď #241 kdy: Červenec 03, 2011, 11:18:19 »
IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover  je to letecký simulátor z druhej svetovej vojny
Ďalší letecký simulátor z obdobia II. svetovej vojny, ktorý vyvíja štúdio 1C: Maddox Games, ktoré stojí za pôvodnou oceňovanou sériou IL-2 Sturmovik. Cliffs of Dover sa bude odohrávať v roku 1940, behom najväčších leteckých súbojov nad Britániou, zvádzaných medzi RAF na strane jednej a nemeckou Luftwaffe a talianskym letectvom na strane druhej. Tu je stranka keby daco ste sa chceli dozvediet viac o tejto hre
http://www.abcgames.cz/?p=hry_zobraz&id=10696

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #242 kdy: Říjen 09, 2011, 01:54:28 »
Momentálně se připravuje velká speciálka z období Normandie nazvaná Invasion !.
Bude to opravdu silný zážitek trvající nepřetržitě 48 hodin, kdo by měl zájem, ať  se přihlásí na odkazu.
http://vwings.net/forum/viewthread.php?forum_id=23&thread_id=3726&rowstart=0
Ampulle !!!

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #243 kdy: Prosinec 29, 2011, 08:15:36 »
kde sa do toho dá stiahnuť čeština? nejako hladám a furt nič  :-[

RavenFCB

• ČSR
  • Desátník
  • Divize Ostrava
« Odpověď #244 kdy: Prosinec 30, 2011, 01:26:20 »
Chtěl bych se jen zeptat,je tady někdo kdo lítá na klávesnici ? Dá se to hrát (když vypnu různé realismy) ??
Někde jsem na netu viděl soft (šíleně složitý) na létání pomocí myši,má to někdo odzkoušeno ? Děkuji :)

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #245 kdy: Prosinec 30, 2011, 01:31:59 »
Invaze odlétana, sestřeleno co se jen sestřelit dá, zničeno vše co ke zničení bylo :D

Byla to opravdu dobrá zábava sedět na pohotovosti a nebo brázdit oblohu ve dne v noci obzvláště když za jedním z radaru seděla WAAF Terka, hlídat stavy pilotů letadel a munice a hlavně časy kdy budou moci jít zase do vzduchu. Plánovat briefingy a letové plány, z nich potom vytvářet bojová hlášení a následně je tlumočit HQ. Bylo to náročné, únavné, ale krásné!!!
Páteř snadno křupne, když se na ní dupne...

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #246 kdy: Prosinec 30, 2011, 01:35:12 »
Chtěl bych se jen zeptat,je tady někdo kdo lítá na klávesnici ? Dá se to hrát (když vypnu různé realismy) ??
Někde jsem na netu viděl soft (šíleně složitý) na létání pomocí myši,má to někdo odzkoušeno ? Děkuji :)

Pokud si to chceš trochu užít tak stačí když pro začátek iunvestuješ do nějakého levnějšího joysticku a časem uvidíš jestli tě to baví a pak sám poznáš jestli je čas si koupit lepší třeba s plynovkou a pedály...

ps: klávesnice je vyhozenej čas.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #247 kdy: Prosinec 30, 2011, 11:10:30 »
Mám IL2 sturmovik forgoten battle bohužiaľ je to anglicky ale zas tak moc to nevadí.Práve mám rozohranú kampaň za stíhača skupiny stred od začiatku a 8 zostrelov na konte.Som názoru že je to výborná hra pri ktorej sa človek nenudí (jedine že musíte dlho letieť ale našťastie sú tam veci ako autopilot a zrýchlenie času  :D).

Asgar

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #248 kdy: Leden 05, 2012, 02:58:45 »
Ahoj, nevíte prosím, kam se přesunuly stránky AAA (allaircraftarcade)??? Dlouho jsem na nich nebyl a těd nefungujou. Rád bych si zase zalít na více strojích než nabízí samotná hra. Popřípadě je nějaká alternativa k AAA?? Díky moc, za případné odpovědi.

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #249 kdy: Leden 09, 2012, 11:53:45 »

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
  • Bývalí vojak jednotky RANGERS
« Odpověď #250 kdy: Červenec 25, 2012, 02:00:26 »
IL2jku som hral celú ( novú i starú + datadisky ) je to super hra najviac ma bavilo lietať v bombardéroch i ked grafika bola na prd ale dá sa :D najme online
Jedna patrona môže zmeniť celé dejiny

rasticek

• Rudá armáda - RKKA
  • лейтенант - Lejtenant
« Odpověď #251 kdy: Srpen 21, 2013, 06:25:55 »
Ahojte, kto hráte Il2, neviete mi poradiť ako ovládať kompletný editor? Možno to tu niekde je ale nechce sa mi to hladať :P Jednodúchý editor ovládam skvele ale ten kompletný nie, neviem čo s ním mám robiť
Bojuj s nepřáteli, zachraň přátele.

aldaris

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
« Odpověď #252 kdy: Prosinec 19, 2016, 07:08:59 »
Nevěděl by někdo, jak rozchodit IL2 complete edition pod win 10??? Hra nejde spustit, různá nastavení kompatibility nefungují... :-\ Grafiku mám NVIDIA GeForce  GTX950, nemůže být třeba problém zde?