Autor Téma: Il-2 Sturmovik + FB + AEP  (Přečteno 82841 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Sláma

• RAF
  • Group Captain
Re: Il-2 Sturmovik + FB + AEP
« Odpověď #225 kdy: Listopad 07, 2010, 11:21:00 »
.. a Lázně Bělohrad, bubáku, chceš také? :)

bubák

• Host
« Odpověď #226 kdy: Listopad 07, 2010, 11:48:05 »
Lázně Bělohrad nevím kde jsou a ani  s nimi nemám nic společného ;)

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #227 kdy: Listopad 10, 2010, 10:23:18 »
Já jsem pro velké lagy nemohl startovat o to víc jsem si užíval, coby štábní důstojník, který řídil provoz na letišti u letky SMETANA používající stroje Avia 71 a dával povely k dotankování, přezbrojení letadel a vydával povely ke startu jednotlivých rojů. Dále pak jako styčný důstojník komunikoval s velením a vyřizoval vyzvedávání našich pilotů, opustivších stroj buďto na padáku a nebo po nouzovém přistání. Za celý den jsme provedly přes 70 operačních letů se ztrátou 3. pilotů s velkým počtem požkozených nepřátelských letadel, několika sestřelů jistých, mnoho zničené pozemní techniky a letadel na stojánkách a v neposlední řadě záchrana 2 našich pilotů a zajmutí jednoho nepřátelského pilota mezi Klatovama a Přešticema :)
Velmi jsem si to užil...
Páteř snadno křupne, když se na ní dupne...

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #228 kdy: Prosinec 25, 2010, 09:01:05 »
Tak nám pod stromeček vydali patch 4.10.
Nový Hs-129, vylepšené verze Ju-88, He-11 s Fritz X 8), nové letové modely Spitfira. Navádění k letištím (Lorenz), možnost si radiem nechat rozsvítit runway. Nové modely přetížení (poškození křídel).
Je toho moc, doporučuji vyzkoušet  ;)
Ampulle !!!

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #229 kdy: Prosinec 29, 2010, 06:51:15 »
Zatím z toho nejsem moc nadšenej, jednak je tov mnoha věcech spíše modrej patch, ale snad to zase bude posun dále. Zatím je to dost okleštění co se týká strojů až na A20 B25 a Mosquita nemají spojenci bombardér. Nezbývá než si počkat cca 2 měsíce než se to aplikuje i na UP, pak to bude mít ty správné koule  :D ;)
jinak souhlasím s tím že to navádění na lodě a radiomajáky jsou super.

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #230 kdy: Prosinec 29, 2010, 06:54:56 »
Tak němci maj v podstatě taky jenom Ju-88 a He-111, ten Do-217 prostě měl vyjít s kabinou  ;D
Jinak lítáš teď ADW ?
Ampulle !!!

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #231 kdy: Prosinec 29, 2010, 09:53:27 »
Lítal jsem dokud mi neodešel počítač, tak zatím čekám na novej, snad do půlky ledna. No jak jsem psal už výše brzy to pojede i na UP kde jsou už heavy bombery a to bude teprve ta správná zábava Hlídat 4 motory, propitch vrtulí a radiatory, tlaky paliva a do toho hlídat kurs a pozici a ještě se nenechat sundat :D
Ale dá to práci, předělat tu spoustu nepotřebných letadel a jejich fly a damage modely. Navíc AI střelci se teď dají snadno vypnout tak jsem zvědavej kolik výprasku potom ty B17 a B24 vydrží...

Matouš

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #232 kdy: Únor 07, 2011, 05:35:50 »
Dobrá hra. Hraju jí tak rok a půl. Ale trošku mi vadí, že v IL 2 1946 nemáte víc experimentálních letadel.. třeba ba 349 natter. S tím bych si rád zalítal. Nevíte někdo o nějaký hře, kde si s tím můžu zalítat? (myslím realisticky- ne batlefield)

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #233 kdy: Únor 12, 2011, 02:07:10 »
To nevím, ja nejsem moc velkej fanda přídávání různých plánovaných letadel které zůstaly prakticky jen na papíře. V IL2 je až moc spitů, befek a fokáčů klidně bych je zredukoval na polovinu. Navíc nikdo přesně neví jak je namodovat, aby to trochu odpovídalo realitě, tím ale nechci říct, že jsou všechny špatné.
   dále tam je spousta letadel prakticky nevyužitelných, snad jen pro nějakou specku několika desítek nadšenců...
A pak z mého pohledu tam zase některá letadla chybí, nebo jsou hrozně odfláknuté, no ale je to hra a díky za ní.

Werner Mölders

• Luftwaffe
« Odpověď #234 kdy: Únor 12, 2011, 11:43:50 »
Přesně tak, ty projekty jsou záležitostí chvíle, online se s nimi nehraje. Hrozně ale chybí jakýkoli britský bombardér, ať už Wellington, Halifax nebo třeba Lancaster.
Jinak co Josefe, letíš tu další specku proti lionům ? Minule jste v A-20 řádili pěkně  ;)
Ampulle !!!

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #235 kdy: Únor 13, 2011, 01:44:57 »
1) no Welington, Halifax i Lancaster už ve hře jsou, ale můsíš mít nainstalovaný Ultrapack 2.0.1 myslím nejvěrohodnější je právě ten Halifax. Ostatní mají parádní kokpity jinak nejsou nic moc, s Lancastrem se navíc špatně zaměřuje, z bom. zaměřovače, leze mu do něj textura.

2)na žádnou specku se zatím nechystám, dlouho jsem na SVKáčkách nebyl. Poslední co jsem letěl a stálo to za to, byla právě ta palba 1938

Jinak lítám pod nickem 311_Vont tady je odkaz na naše stránky: http://310raf.com/cs_wing_hangar.php

Jo a jestli tedy máš na mysli tu Afriku (El-Alamein co právě probíhá) tak tu lítám :)

Werner Mölders

• Luftwaffe
« Odpověď #236 kdy: Únor 13, 2011, 10:50:33 »
No sice v modu jsou, ale přecijenom mám radši, když to má lesk oficiality.
Jo a na mysli jsem měl tu Afriku  ;)
Ampulle !!!

Werner Mölders

• Luftwaffe
« Odpověď #237 kdy: Únor 13, 2011, 01:22:03 »
Ještě hodím fotky z minula  8)

Ampulle !!!

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #238 kdy: Únor 16, 2011, 07:14:57 »
:D moc pěkné obrázky, už se těším na další polet. Na dalších akcích nás čekají velké změny :) nech se překvapit. Snad se to vše povede a užijeme si všichni spoustu zábavy.

m.burnes

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #239 kdy: Únor 21, 2011, 03:55:20 »
Zdar jak se do ILa přidávají další kampaně?