Autor Téma: Il-2 Sturmovik + FB + AEP  (Přečteno 83997 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
Re: Il-2 Sturmovik + FB + AEP
« Odpověď #165 kdy: Únor 16, 2009, 05:51:37 »
Ten Pe 8 by mě moc zajímal, jak je to u něho s tím kokpitem?
Páteř snadno křupne, když se na ní dupne...

jíra

• ČSR
  • Rotmistr
« Odpověď #166 kdy: Únor 23, 2009, 04:50:09 »
Kokpit a hřbetní střeliště je z Pe-3, zadní střeliště asi z Ki-67 a kulomety v motorových gondolách jsou z He-111. Žádná sláva to neni.
Tux - tux - tux - tux - ta - ta - ta - ta - zavírá všem virům vrata  /  www.ubuntu.cz

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #167 kdy: Únor 23, 2009, 05:09:38 »
Ahoj Jíro, ja myslel, že s tím patchem se stáhne něco navíc v podobě možnosti pilotovat další letadlo, škoda, ale i tak to vyzkouším díky za info.

jíra

• ČSR
  • Rotmistr
« Odpověď #168 kdy: Únor 23, 2009, 05:15:23 »
Ale ano, pilotovat to letadlo samozřejmě bude možné, jenže jde o fan mod a asi není v jejich možnostech modelovat nové kokpity, prostě tam dají nějaký už existující.
Zkus co píše Werner: AAA mod
Tux - tux - tux - tux - ta - ta - ta - ta - zavírá všem virům vrata  /  www.ubuntu.cz

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #169 kdy: Únor 23, 2009, 06:06:06 »
Ale ano, pilotovat to letadlo samozřejmě bude možné, jenže jde o fan mod a asi není v jejich možnostech modelovat nové kokpity, prostě tam dají nějaký už existující.
Zkus co píše Werner: AAA mod
jasně díky

Carius

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
« Odpověď #170 kdy: Únor 28, 2009, 09:16:18 »
Hilfe bitte!!, jak v IL2 nastavit kompletní editor?? mohl by mi tu někdo popsat postup? Díky moc!!!
Jo, pravda na to sem se chtěl taky zeptat jak se to nastavuje??
Docela rád bych si to vyzkoušel.

Carius

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
« Odpověď #171 kdy: Únor 28, 2009, 09:24:07 »
Hilfe bitte!!, jak v IL2 nastavit kompletní editor?? mohl by mi tu někdo popsat postup? Díky moc!!!
Jo, taky by mne to velice zajímalo.
Rád bych to zkusil.
Prosím všechny ,kdo to vědí aby poradili. Díky

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #172 kdy: Únor 28, 2009, 10:47:55 »
No nechci znít neskromně, ale v kompletu chápu všechno  :P. Musíte položit konkrétní otázku, takhle se špatně odpovídá.
Ampulle !!!

Carius

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
« Odpověď #173 kdy: Březen 01, 2009, 11:19:35 »
Předem díky,například když bych chtěl 10 stíhaček proti třeba 30 bombardérům.
Nikdy mi nešel zpustit let např. když jsem zadal letadlo Bf 109.
Díky moc.

Hans

• ČSR
  • Podplukovník
    • http://www.krieg.estranky.cz
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 17. října 2008
« Odpověď #174 kdy: Březen 01, 2009, 12:08:33 »
Dbej laskavě na pravopis, příště ti (a nejen tobě) každou zprávu s víc než jednou hrubkou budu mazat.
Mně kompletní edice na počítači nefungovala, ale ve fotgottech i v základní to šlo v pohodě přes single mission nebo tak něco.
>> http://www.krieg.estranky.cz <<
>> http://www.pistecesky.ic.cz/<<

Durch Krieg zum Sieg.
Si vis pacem, para bellum.
Inter arma silent musae.
Fortes fortuna adivuat.

Carius

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
« Odpověď #175 kdy: Březen 05, 2009, 07:33:47 »
Mám problém se shazováním pum z bombardéru, se kterým neletím na objekt(lod).

odpovědi zde:
http://panzernet.net/php/index.php?topic=3421.0

Tom.Vrabec

• Host
« Odpověď #176 kdy: Duben 16, 2009, 02:34:11 »
Nazdar, vřele všem doporučuju ten AAA mód, na který tu dával odkaz Werner. Hraju to už nějaký pátek a moc mě baví, hlavně je tam navíc dost letadel. U některých (zmiňovaný Pe-8, B-24, Sunderland, H8K, Ki-46 apod.) jsou sice použity různé kokpity, ale to zas tak nevadí - aspoň mně ne, stejně nerad lítám s těžkým bombardérem. Můžete si ale třeba shodit atomovku z B-29 Silverplate nebo zalítat s posledníma Me-410, Ki-46 s šikmo montovaným kanonem - myslím že je tam i Bf-110 G-4 se Schräge Musik (moje nejoblíbenější), každopádně se dá stáhnout - několik Ta-152 atd. Nebudu vypisovat všechno nové, mrkněte tam. Taky mód přidává balík map, hangar mód, lidičky (pro hloubkaře - naletíte na konvoj a oni mažou do příkopu) atd. atd. atd. Myslím, že je potřeba na to mít Il-2: 1946, verzi 4.08m nebo tak nějak. Zkuste, fakt bomba...

jíra

• ČSR
  • Rotmistr
« Odpověď #177 kdy: Červenec 24, 2009, 05:11:38 »
Nevím, jestli to už tady nezaznělo, ale doporučuju nastavit místo režimu directx raději openGL a v souboru conf.ini si najít řádek s nastavením pod openGL a zde vylepšit jak oblohu tak vodu, kterou když nastavíte na "4" (normálně smažete to číslo co tam je a napíšete 4) tak dostanete nejvyšší kvalitu. Je to opravdu velký rozdíl proti tomu blitku, co je tam defaultně.
To jen tak na vyzkoušení, nebo kdyby někdo nevěděl...

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #178 kdy: Červenec 24, 2009, 05:38:12 »
Jde to i v menu, když dáte Open GL otevře se nejlepší možnost zobranzení, která je při directx zamčená.
Co se týče grafiky doporučím ještě tento vynikající článek: http://vwings.net/viewpage.php?page_id=5&sturmovik=nvidia-drivery
Ampulle !!!

Stanier

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #179 kdy: Srpen 12, 2009, 07:23:06 »
Mam vsechny tyhle datadisky a vsude se da bombardovat. Je tam Me 262, snad vsechno co letalo. Ja bych ti doporucil PF+FB+AEP coz jsou 3 datadisky v jednom. Muzes letat v pacifiku,rusku,anglii,....
A ještě lepší je ten trik se kterym můžeš ovládat i jinak neovladatelné stroje jako Me-323, Pe-8...
Standa Švec se vám hlásí.

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.