Autor Téma: Il-2 Sturmovik + FB + AEP  (Přečteno 77275 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jíra

• ČSR
  • Rotmistr
Il-2 Sturmovik + FB + AEP
« kdy: Říjen 01, 2006, 02:40:44 »
OK, takže když se v mnoha příspěvcích zmiňujete o sturmoviku tak proč se nepodělit o své postřehy? Takže pište a pište...
Tux - tux - tux - tux - ta - ta - ta - ta - zavírá všem virům vrata  /  www.ubuntu.cz

Hans

• ČSR
  • Podplukovník
    • http://www.krieg.estranky.cz
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 17. října 2008
« Odpověď #1 kdy: Říjen 01, 2006, 02:57:43 »
Tak jo, měl sem to 2 dny a párkrát sem to hrál u kámoše(RMartin) tak vím o co de. Mluvím o 1. verzi a jiný neznám. Je to skvěle udělaný ale některý detaily jsou blbý, a to 1. poškození vypadaj dost nerealisticky 2. Jsou tam i letadla který nebyly nikdy nasazený a v nemožnejch barvách když maj bejt jako že ukořistěný 3. Stoupání a některý manévry jsou udělaný hrozně
>> http://www.krieg.estranky.cz <<
>> http://www.pistecesky.ic.cz/<<

Durch Krieg zum Sieg.
Si vis pacem, para bellum.
Inter arma silent musae.
Fortes fortuna adivuat.

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #2 kdy: Říjen 01, 2006, 02:57:52 »
Perfektni hra. Pred par mesici jsem si koupil complete edition, kde jsou prave vsechny datadisky. Vyborna grafiky, realisticnost ( i kdyz tu jsem jeste poradne neotestoval). Rozhodne nejlepsi simulator o WWII. Btw prej neexistuje cestina na tu complete edition... nevite o tom neco?

von Kageneck
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Hans

• ČSR
  • Podplukovník
    • http://www.krieg.estranky.cz
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 17. října 2008
« Odpověď #3 kdy: Říjen 01, 2006, 03:00:11 »
RMartin to má anglicky a já jsem to měl 2 dny francouzky, a pak se to smazalo protože to bylo demo
>> http://www.krieg.estranky.cz <<
>> http://www.pistecesky.ic.cz/<<

Durch Krieg zum Sieg.
Si vis pacem, para bellum.
Inter arma silent musae.
Fortes fortuna adivuat.

jíra

• ČSR
  • Rotmistr
« Odpověď #4 kdy: Říjen 01, 2006, 03:55:06 »
Tak o té češtine mi není nic známo. A kté realističnosti, no je to realistický tak hodně že na realistickou obtížnost je to skoro nehratelný a na ovládání letadla je na klávesnici málo tlačítek. Když si srovnam 1. díl a FB je to docela dost velkej rozdil a AEP je dobrá věc. S jakym letadlem lítáte nejčastěji?
Tux - tux - tux - tux - ta - ta - ta - ta - zavírá všem virům vrata  /  www.ubuntu.cz

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #5 kdy: Říjen 01, 2006, 06:23:36 »
Citace: "Kageneck"
Perfektni hra. Pred par mesici jsem si koupil complete edition, kde jsou prave vsechny datadisky. Vyborna grafiky, realisticnost ( i kdyz tu jsem jeste poradne neotestoval). Rozhodne nejlepsi simulator o WWII. Btw prej neexistuje cestina na tu complete edition... nevite o tom neco?

von Kageneck

cestinu mamale jen na FORGOTTEN BATLES gold pack na pacifik fighter ne  :cry:  no a co rikate na pacifiky docela me sklamali stahoval sem si je z netu a docela me stve ze musim letet strasnou vzdalenost jen proto aby pak pri uhybnem manevru narazil do sestrelenyho nepritele to me strasne sere :x

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #6 kdy: Říjen 01, 2006, 06:30:54 »
Ja zatim litam jeno v Rusku, ale i v pacifiku jde zrychlit cas ne? takovy osminasobny zrychleni dela divy.....jen nesmis moc rychle hybat joystickem.

von Kageneck

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #7 kdy: Říjen 01, 2006, 07:23:29 »
Citace: "Kageneck"
Ja zatim litam jeno v Rusku, ale i v pacifiku jde zrychlit cas ne? takovy osminasobny zrychleni dela divy.....jen nesmis moc rychle hybat joystickem.

von Kageneck

to vim ale stejne je to nuda,no i kdyz sranda je doprovazet v p-51 b-29 tam kosim japonce jak na bezicim pase :D

Sepp Rössner

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
« Odpověď #8 kdy: Říjen 01, 2006, 10:09:15 »
Hm na sturmoviku me nejvic stvou mise , ktere jsou sice obsahem dobre , ale letet pres pulku ruska ( pacifiku atd. ) je nekdy dost VELKA nuda a pak me treba jeste sundaj , nebo se netrefim bombou. Narazil sem na dost misi , pri kterych dolet k cily trva i s 8x zrychlenim treba vic jak 10 minut ( dobre kdyz ctete zrovna knizku ). Jinak proti hre v zasade zadne jine vytky nemam , povazuji ji za hru na velmi vysoke urovni 8) .

Jinak nejradsi letam s mistelem a nebo kometem.
"Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou."
General G. C. Patton

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #9 kdy: Říjen 02, 2006, 03:11:09 »
Citace: "Sepp Rössner"
Hm na sturmoviku me nejvic stvou mise , ktere jsou sice obsahem dobre , ale letet pres pulku ruska ( pacifiku atd. ) je nekdy dost VELKA nuda a pak me treba jeste sundaj , nebo se netrefim bombou. Narazil sem na dost misi , pri kterych dolet k cily trva i s 8x zrychlenim treba vic jak 10 minut ( dobre kdyz ctete zrovna knizku ). Jinak proti hre v zasade zadne jine vytky nemam , povazuji ji za hru na velmi vysoke urovni 8) .

Jinak nejradsi letam s mistelem a nebo kometem.

MISTELEM si delas srandu tobe se nekdy podarilo do toho mostu trefit a nevybuchnout s tim.

jíra

• ČSR
  • Rotmistr
« Odpověď #10 kdy: Říjen 02, 2006, 04:21:28 »
Citace
MISTELEM si delas srandu tobe se nekdy podarilo do toho mostu trefit a nevybuchnout s tim.

Ja teda nevim jak Sepp ale mně se to daří. I když ne vždycky...

Sepp Rössner

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
« Odpověď #11 kdy: Říjen 02, 2006, 05:30:16 »
No ja s mistelem nelitam primo mise , ale dycky tak ruzne litam , zkousim manevry atd.
"Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou."
General G. C. Patton

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
« Odpověď #12 kdy: Říjen 03, 2006, 01:52:10 »
No já mam jen základní verzi hry.. a docela bych si třeba zalítal v bombardérech, to se chci právě zeptat jestli to v některym z tich datadisků jde? A který z tich datadisků by jste mi doporučili? :)  Jo a co Me 262 jde s nim lítat nebo třeba se Stukou? Thx for information.

Manstein :wink:
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

?V první řadě jsem voják.?

Kageneck

• Administrátor
« Odpověď #13 kdy: Říjen 03, 2006, 02:17:22 »
Mam vsechny tyhle datadisky a vsude se da bombardovat. Je tam Me 262, snad vsechno co letalo. Ja bych ti doporucil PF+FB+AEP coz jsou 3 datadisky v jednom. Muzes letat v pacifiku,rusku,anglii,....

von Kageneck

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
« Odpověď #14 kdy: Říjen 03, 2006, 03:19:04 »
No já vim že se dá bombardovat prakticky se vším:)Ale já sem chtěl vědět jestli se dá lítat třeba s B-17 nebo jinejma :?:
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

?V první řadě jsem voják.?