Autor Téma: Panzer General  (Přečteno 23012 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Joseph Barosch

• Host
Panzer General
« Odpověď #15 kdy: Říjen 08, 2007, 09:19:29 »
Tedy můžete gratulovat pane. Tahle hra mi jistou dobu nedávala spát. V současné době mám už jiné zájmy.

Shadow112

• Host
Panzer General
« Odpověď #16 kdy: Říjen 14, 2007, 12:16:52 »
Dohral jste tady nekdo Washington? zatim se mi tam podarilo dostat z Moskvy 41,  ale bylo to krute nefer, tak sem to vzdal a sel na Krym, ted sem u Moskvy 42 tak bych chtel vedet jestli to ma cenu zkusit znova na Washington nebo pockat do Moskvy  43, kde snad uz budou aspon trochu slusny letadla...

Rogan

• Slovenská armáda
  • Desiatnik ašpirant
Panzer General
« Odpověď #17 kdy: Říjen 14, 2007, 12:58:55 »
super hra, i když trochu těžká jásem se stěží dostal přes francii a pak sem skončil :roll: , ale téměř sem dohrál jejího nástupce hru fantasy general skončil sem zhruba na 85% hry - taky pekelně těžká zkoušel sem hrát i panzer general 2 ale opět sem narazil na to že to bylo moc těžké

Jistota je....Kulomet

stevosk

• k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. září 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 18. dubna 2008
Panzer General
« Odpověď #18 kdy: Říjen 14, 2007, 03:38:03 »
Citace: "Shadow112"
Dohral jste tady nekdo Washington? zatim se mi tam podarilo dostat z Moskvy 41,  ale bylo to krute nefer, tak sem to vzdal a sel na Krym, ted sem u Moskvy 42 tak bych chtel vedet jestli to ma cenu zkusit znova na Washington nebo pockat do Moskvy  43, kde snad uz budou aspon trochu slusny letadla...

V čase keď romiestnuješ jednotky pred začiatkom misie sa dajú aj vylepšovať na nové typy. T.j. aj keď vyhráš všetko už Moskvou 1941 tak pred vylodením v amerike sa dajú jednotky upgradnúť na stav s roku 1945 (t.j. Kingtiger, Panther G, Me 262, He 177, Fw190G, Pechota 43, Hummel, Wirbelwind, atď) Ale najlepšie je si hru užiť tak aby som vždy každý rok šiel k Moskve ale ju neobsadil. Po Moskve 1943 sa potom presunúť do roku 1945 a bez probléma dobiť USA.

Shadow112

• Host
Panzer General
« Odpověď #19 kdy: Říjen 14, 2007, 04:31:43 »
Aha, a ja jako vul je potom vsechny pracne prezbrojoval po jedenj :) , tak se maj amici na co tesit :)

Joseph Barosch

• Host
Panzer General
« Odpověď #20 kdy: Říjen 14, 2007, 05:14:04 »
Doporučuju vylepšit si nějakou pěchotu na výsadkáře a pak je vyházet rovnou nad DC. Jinak je lepší vylepšit na panthery, protože kingtigery daleko nadojedou.

stevosk

• k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. září 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 18. dubna 2008
Panzer General
« Odpověď #21 kdy: Říjen 14, 2007, 05:38:49 »
Citace: "Joseph Barosch"
Doporučuju vylepšit si nějakou pěchotu na výsadkáře a pak je vyházet rovnou nad DC. Jinak je lepší vylepšit na panthery, protože kingtigery daleko nadojedou.

To je len otázka taktiky nasadenia. Ja som hrával poväčšinou so 6 divíziami Kingtigerov a 6 divíziami Pantherov G. Ďalej som mal dva Jagdpanther, dve prieskumné Pumy, jeden Ostwind, jeden Whirbelwind, 4 He162, 2 Me262, 6 Fw190G, jeden He177, 3 divízie ľahkej a 4 divízie ťažkej pechoty, jedných inžinierov. Delostrelectvo tvorili dva Hummely a dva 150mm ťahané delá. Keďže skoro všetko mala 5 hviezdičiek a stav na 15, tak to bolo čisté vraždenie američanov a jedna z najľahších misií vôbec. Mne sa napríklad strašne páčila misia boje o Kiev Je to veľmi zvláštny pocit keď obránca je lepšie vyzbrojený a v lokálnej prevahe. Na začiatku je preto lepšie v priestore Kyjeva neútočiť iba zachytávať protivníkove pokusy o protiútok a potom ako doletia vaše core letecké jednotky to tam rozcupovať. Tak isto je celkom sranda misia, kde útočíte na blízky východ. V nástupnom priestore sa vám tlačí príliš veľa vojska takže ho nemôžete ani všetko využiť. Naopak keď rozbije prvé centrum odporu, tak postupujete závratnou rýchlosťou až sa Vám neúmerne natiahnu zásobovacie línie a tak uprostred púšte pred Bagdadom stojíte aj dve kolá aby ste trocha nabrali dych.

Von Anger

• Host
Panzer General
« Odpověď #22 kdy: Říjen 15, 2007, 03:14:11 »
vzdycky prvni co sem udelal bylo to ze sem soupere pripravil o stihacky a bombardery na tom sem vzdycky stavel takze sem si daval zalezet na vzdusne sile.A pak samozrejmne tanky vetsinou v podobe pantheru nebo tigeru1 nebo muj oblibenec ferdinand pozdeji jagtiger.Pozdeji sem zjistil ze v teto hre sou pro jednotky nejdulezitejsi skusenosti protoze jak mate skuseny jednotky a vyhodu prvniho tahu je s nepritelem amen.Jinak sem si musel vypnout zasobovani protoze to byl se zasobovanim skoro nadlidsky ukol dokoncit nektere mise.

Shadow112

• Host
Panzer General
« Odpověď #23 kdy: Říjen 15, 2007, 03:43:05 »
Kdyz jsem zkousel dobyt Washington s neprezbrojenyma jednotkama (moc zajimavy, utocit Pz III proti Pershingum a Shermanum :) ) tak nejhorsi bylo ze kdyz uz sem jim jakz takz zlikvidoval letectvo tak si ho hned dokoupily, a nebo u rusaku, v druhym tahu na me poslou vsechno (coz se spatne stiha sestrelovat), takze potrebuju hodne stihacek a flaku, a pak po zbytek mise uz nic

Heinz "König"

• Host
Panzer General
« Odpověď #24 kdy: Říjen 18, 2007, 08:36:12 »
Kdyby měl někdo zájem, mám tuto hru i na originále a je to re-edice. Tudíž šlape i na win XP.

Paulus

• ČSR
  • Kapitán
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. března 2009
Panzer General
« Odpověď #25 kdy: Říjen 19, 2007, 06:12:28 »
Já Kyjev dobyl kombinovanou obranou a útokem.Stuky rozflákaly tanky a děla a pak už jen vykopat pěchotu,která pod náporem děl moc nevydržela.Na severu jsem rozflákal přední linie a pak už jen postupoval krajinou,kde občas prudil nějaký ten Ivan,který záhy padl.Letectvo RA bylo už v 2.kole po jeho útoku téměř zničené a další 3 kola jsem občas potkal nějakého Ivánka ve vzduchu a pak rozflákaného na zemi :twisted:

Má taktika spočívá ve vzduchu v likvidaci stíhačů a pak bombardérů.Poté už jen podporuji Stukama tanky.Na zemi pokud možno objedu nepřítele a ze zadu zničím děla a pak vykopu z pozic děly a pěchotou.V čelním útoku bombarduji,odstřeluji a pěchotou čistím lesy,města a zákopy,tanky pole.Masivně použivám ženisti a pionýry.

Nyní táhnu na Moskvu v roce 1941,no uvidímě  :twisted:

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
  • подполковник - Podpolkovnik
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Udělení za přínosné zasahování do diskuzí a jejich obohacení novými poznatky.   Uděleno: 20. července 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. září 2008
Panzer General
« Odpověď #26 kdy: Říjen 31, 2007, 03:57:25 »
Když už jsem všechno vyhrál, začal jsem schválně prohrávat. A to pak jsou mise !! Zahnat do moře operaci Overlord, převálcovat Rusy u Kurska, rozmetat operaci Bagration, rozbít jak východní, tak západní frontu před berlínem ! :-)

Zkuste si to a dejte vědět.
"пуля дура, штык молодěц!!!"

Dunril

• Host
Panzer General
« Odpověď #27 kdy: Květen 06, 2008, 05:59:16 »
Prej je i panzer general 2...nehral jsem ji tak jsem se chtěl zeptat jestli ste ji někdo nehral protože jednička byla dobra akorat na novějši komply moc nejde takže sem chtěl vědet jaka je dvojka dle vašich skušeností...

Hartmann

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
    • Panzer General web
Re: Panzer General
« Odpověď #28 kdy: Srpen 04, 2009, 12:30:09 »
PACIFIC PANZER GENERAL
Tak pánové, koncečně po letech zase něco nového... a čekání myslím stálo za to!
Projekt Pacific Panzer General je novou nadstavbou klasické strategické hry z druhé světové války Panzer General. Jak již název napovídá, zahrnuje tichomořské válčiště, které v původním Panzer Generalovi nebylo, a to jak formou spojeneckých kampaní, tak kampaní Osy. Toto gigantické dílo vznikalo do zveřejnění prvního vydání přes 6 let s ambicemi kompletně obsáhnout celou válku v Tichomoří a zároveň rozsahem a především kvalitou překonat vše, co kdy v rámci Panzer Generala doposud na světě vzniklo. Součástí projektu není jen hra, ale i webová prezentace s detailní dokumentací projektu a databází s rozsáhlými možnostmi pro uživatele i tvůrce projektu.
http://hartmann.valka.cz/panzergeneral/pacpg/
Hartmann, Panzer General developer
http://hartmann.valka.cz/panzergeneral/

JaW

• Host
Re: Panzer General
« Odpověď #29 kdy: Říjen 20, 2009, 01:42:58 »
Prej je i panzer general 2...nehral jsem ji tak jsem se chtěl zeptat jestli ste ji někdo nehral protože jednička byla dobra akorat na novějši komply moc nejde takže sem chtěl vědet jaka je dvojka dle vašich skušeností...
Nová aktualizovaná UK verze Panzer General II: Panzer General II Adlerkorps Edition v1.0 (plná hra s instalátorem) (1.4GB)  - Balíček, kromě všech nejnovějších aktualizací obsahuje i tisíce nových jednotek a vylepšení a hlavně 63 kampaní!
Hra funguje jak na WinXP i na Vistách.
Více info a download na http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?t=38679