Autor Téma: Uživatelská skupina - Luftwaffe  (Přečteno 76674 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Tony eM

  • Administrátor
  • Příspěvků: 1747
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Re: Uživatelská skupina - Luftwaffe
« Odpověď #255 kdy: Listopad 19, 2014, 06:29:14 »
Tu je text súkromnej správy, kedže som pri 5. pokuse napísať 1918 česky rezignoval... :

Ahoj, tak ako to chceš spraviť ? Predpokladám že k nicku Bodlák mám ešte starý e-mail z centrum.sk a na ten ani netuším ako sa dostanem. Bolo to totiž riadne dávno. Ideálne by bolo hodiť len nick z tohto profilu na ten môj starý a prehodiť ma do skupiny LW, hoci som tam už raz tuším bol. Vďaka. Nechám to na teba.
První se ptám na to, proč píšeš rok 1918 česky, to je snad registrační otázka, ne? Ty se nepotřebuješ zaregistrovat, Ty se musíš dostat do svého prvního účtu. Já Ti pošlu na tento nick nové heslo k účtu "Bodlák" a následně uděláme další kroky. Jdu udělat ten první krok.

Ještě se vrátím k tomu, jak napsat rok 1918 česky. Posílal jsi někdy peníze poštovní poukázkou? Tam se píše "částka slovy". Takže pokud bys někomu posílal třeba částku 1917, - Kč, napíšeš "jedentisícdevětsetsedmnáct"  :)

Jinak pro všechny : Pánové, pokud zapomenete heslo k registračnímu emailu, není problém to vyřešit. Buď si vyžádat nové heslo na seznamu (nebo kde máte založený email), nebo založit novou emailovou schránku a vyměnit zde v účtu emailové adresy (to si můžete udělat sami).
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!