Autor Téma: Bloodrayne  (Přečteno 1589 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hamerinski

• Čestný moderator
    • Letadla, letci, osobnosti WW II
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 11. září 2008
Bloodrayne
« kdy: Únor 14, 2008, 10:24:29 »
Bloodrayne

Sice je to již nějaký ten pátek co tato hra vyšla, ale přeci jen je škoda jí nevzpomenout když jde o jatka kde figurují němci.

Prakticky celá hra jsou krvavá jatka a řeznictvím se plní úkoly mise. Na odreagování je to hra docela dobrá, ale na nějaké dlouhodobější hraní to moc není. I když všechno ve hře jde docela svižně a nejsou problémy s nějakými extra záseky.

Takže pokud máte někdo rád jatka můžu doporučit hru, ale ne již film co byl podle této hry natočen. Na ten by se hodilo ohodnocení F.

kcobain

• Wehrmacht
    Leutnant - poručík
Bloodrayne
« Odpověď #1 kdy: Únor 16, 2008, 03:50:11 »
Vzpomínám si na to, jak bylo řečeno, na opakované hraní to asi není, ale byla to zase neokoukaná hra. a myslím nebyla i 2?

darkshadow

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
Re: Bloodrayne
« Odpověď #2 kdy: Srpen 28, 2010, 09:27:37 »
V téhle hře se mi strašně líbilo to, jak to spojuje nacismus s okultismem. Thule, Atlantida, atd. Je to jedna z her, ve které se vcítím do role těch proti kterým jsem. Velice zajímavý mi přišel nacistický důstojník se jménem Eckstein. ???