Autor Téma: Pravidlá pre prispievateľov  (Přečteno 3088 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

stevosk

  • k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
  • Příspěvků: 869
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. září 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 18. dubna 2008
Pravidlá pre prispievateľov
« kdy: Leden 14, 2008, 10:39:10 »
Poprosím všetkých prispievateľov, aby sa pri vkladaní nových tém v tejto sekcii riadili týmito základnými pravidlami.1. Vždy uvádzajte nadpis (výrobca, typ) a zároveň ho zvýraznite Boldom.2. V predmete vždy uvádzajte skratku krajinu pôvodu.3. K textu vás poprosím pripojiť aj nejaké základné technické údaje. Pomocná šablóna (viď nižšie) je iba určitým vodítkom.4. V prípade linkovania obrázkov, dávajte pozor na ich veľkosť. (obrázky nad 800 bodov po šírke radšej zmenšite a nalinkujte pomocou tohto odkazu http://load.imageshack.us/)5. Pozor dôrazne žiadam uvádzanie zdroja. (zdroj zvýraznite kurzívou) V prípade kníh a časopisov uvádzajte aspoň názov a meno autora.6. Zákaz kopírovania textov z internetu bez súhlasu autora (ide o porušenie autorských práv). Naozaj stačí trocha preformulovať vety, nájsť viacero zdrojov a v konečnom dôsledku vytvoríte často hodnotnejšie príspevky ako v pôvodnom zdroji.

Tieto pravidlá nie sú samoúčelná buzerácia.  Je to snaha o vyššiu kvalitu fóra, jeho sprehľadnenie a v konečnom dôsledku príjemnejšie podmienky nás všetkých. Zároveň by to malo zabrániť neuváženému porušovaniu autorských práv.Všetkým vopred ďakujem za dodržiavanie uvedených pravidiel.

stevosk

  • k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
  • Příspěvků: 869
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. září 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 18. dubna 2008
Pravidlá pre prispievateľov
« Odpověď #1 kdy: Leden 14, 2008, 10:44:07 »
Ešte slúbená šablóna (je to len vodídko, často budete mať podstatne viac informácií, inokedy zase iného druhu)Základné údaje:

Výrobca:

Počet vyrobených kusov:  

Dĺžka:  

Šírka:  

Výška:  

Váha:  

Osádka:

Pancierovanie:

Motor:

Dojazd:

Max. rýchlosť:

Výzbroj: