Autor Téma: Nové logo Panzernet fóra  (Přečteno 11637 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Filip Junek

• Čestný moderator
Re: Nové logo Panzernet fóra
« Odpověď #15 kdy: Červenec 11, 2011, 07:58:53 »
TonyHazard: Tak, to je právě ono. Jestli je změna důležitá. Pamatuji se, že kdysi dávno jsem sem zabrousil .-) Ještě snad na základce. A logo se od té doby nezměnilo. Na tuto problematiku bych reagoval rčením: "změna je život" takže si myslím, že nějaké dynamičtější, modernější logo ale přesto vkusné a tematiku fóra vystihující by bylo supr. Bohužel jako designér jsem docela antitalent, takže nějaký návrh přihodit nemohu...
They have nothing in ther whole imperial arsenal that can break the spirit of one Irishman who doesn't want to be broken

-Bobby Sands

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
« Odpověď #16 kdy: Červenec 11, 2011, 08:24:01 »
Mne sa skôr pozdáva to prvé logo s červeným P
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

panzernet

• Administrátor
    • http://www.panzernet.net
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2009
« Odpověď #17 kdy: Červenec 14, 2011, 08:29:02 »
Děkuju, že takhle myslíte na moje požehnání, ale pokud jde o fórum, máte můj univerzální souhlas se změnami.
Fórum je těch kdo ho "spravují", tedy vaše, takže pokud se dohodnete na nové podobě loga, směle do toho :-)
"Motor zvítězil nad koněm a kanon nad kopím." Heinz Guderian

Filip Junek

• Čestný moderator
« Odpověď #18 kdy: Červenec 14, 2011, 10:10:48 »
A co udělat anketu. Dát do pléna všechny možnosti loga a jednotliví uživatelé by prostě hlasovali. Podobně tomu bylo při anketě o nejlepší povídku.
They have nothing in ther whole imperial arsenal that can break the spirit of one Irishman who doesn't want to be broken

-Bobby Sands

rase

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
« Odpověď #19 kdy: Červenec 14, 2011, 10:55:08 »
Asi to uděláme "nedemokraticky", jelikož mě už nějak nebaví pořád logo předělávat, tak už celou věc projednáváme mezi Adminy a moderátory.
Pak zveřejníme výsledek. Zatím se celá sekce přesune do archivu
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #20 kdy: Červenec 14, 2011, 01:46:08 »
Zatím téma zde nechám vyvěšené, aby se veřejnost dověděla o "demokratickém" rozhodnutí velení. Tedy, žádná anketa, komu se to nelíbí, může si stěžovat tetě Sally nebo na lampárnu nejbližšího nádraží.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

rase

• Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
« Odpověď #21 kdy: Září 17, 2011, 09:46:38 »
Změnil sem logo, doufám že se vám líbí

původní hlavička (bez pozadí)

nová hlavička (bez pozadí)
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #22 kdy: Září 17, 2011, 11:01:57 »
To predtým bolo lepšie takto to vyzerá tak nejak ako v japonsku pútače  :D (aspoň mne to tak pôsobí) ale aj toto sa celkom dá  ;)

pospec

• Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #23 kdy: Září 17, 2011, 11:31:57 »
Je to zajímavé, a aspoň se zde na fóru (podle mě) něco děje. Více takovýchto změn :)

Rase-šoky jako že jsi adminem mi chystejte až na druhý de. Budu mít z toho noční můry :D
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

rase

• Lieutenant-colonel
« Odpověď #24 kdy: Září 18, 2011, 01:03:45 »
Neboj, zatím dělám admina jenom kvůli přístupu do programu - úprava loga. Dočasně
Tak žádný strach :D

Filip Junek

• Čestný moderator
« Odpověď #25 kdy: Září 18, 2011, 10:39:58 »
Ahojte kolegové,

Logo je hezky udělané. Působí to moderně, zároveň zachovává směr fóra a navíc i ta "panzergrau" je příhodně zvolená. Já bych to tak nechal ;)

Filip

-Bobby Sands

Tomáš Lacina

• ČSR
  • Desátník
« Odpověď #26 kdy: Říjen 17, 2011, 09:53:07 »
Jestli se mohu také zapojit do guláše kolem nového loga, navrhoval bych kompromis. Spojení starého a  nového. Použít polovinu siluety tanku a spasovat to z názvem  fóra.  Tak a teď mě sežerete………..  :D :D
Kdo nepoznal armádní život, neporozumí.

von.erzgebirge

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. května 2009
« Odpověď #27 kdy: Říjen 17, 2011, 11:32:58 »
...navrhoval bych kompromis ...použít polovinu siluety tanku...

nejsi z Pardubic?
Mě nejvíc naštve, když jdu do trafiky pro noviny, tak jako včera a oni tam již prodávají tulipány.
Budoucnost je jasná. To pouze minulost se stále upravuje.

rase

• Lieutenant-colonel
« Odpověď #28 kdy: Říjen 18, 2011, 02:18:14 »
Už nic předělávat nechci, půl roku trvalo než sme se dohodli na tom současném :D
Tohle je hlavně graficky čistější

Tomáš Lacina

• ČSR
  • Desátník
« Odpověď #29 kdy: Říjen 18, 2011, 11:12:53 »
…… jen jsem trochu popíchnul.   :D A nejsem z Pardubic.  ;)  Teď ale vážně. Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se starají o chod těchto stránek a všem, kteří hojnou měrou přispívají články a poznámkami do jednotlivých témat. Vzhled fóra ze starým či novým logem je stále ten nejlepší co jsem měl možnost vidět na internetu. Záběr témat je tak rozsáhlý, že každý návštěvník si zde přijde na své. Ještě jednou děkuji.
Kdo nepoznal armádní život, neporozumí.