Autor Téma: CC Generals  (Přečteno 9287 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

pan.sup

• k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 19. prosince 2008
CC Generals
« kdy: Září 12, 2007, 05:42:08 »
Hrál/hrajete to někdo? Můj rekord je, když jsem rozdrtil 6 brutal Army, co stály společně proti mně, nebo když jsem porazil tři kolegy spojence. Vzásadě hraji za ČLA.
Editované
Minimálne vybavenie:
Operating System: Windows 98/2000/ME/XP
Processor: Intel Pentium III/AMD Athlon - 800MHz
Memory: 128 MB RAM
CD-ROM/DVD-ROM Drive: 8x
Hard Disk Space: 1.8 GB
Graphics Card: 32MB - Nvidia GeForce 2 or ATI Radeon 7500 AGP video card or newer supported
Sound Card: 16-bit DirectX 8.1 Compatable
Keyboard
Mouse
Optimálne vybavenie:
Processor: Intel Pentium IV/AMD Athlon - 1.8GHz
Memory: 256 MB RAM or more
Graphics Card: 64MB - Nvidia GeForce 3 or more recent video card

Rastislaus

• Host
CC Generals
« Odpověď #1 kdy: Září 12, 2007, 05:46:32 »
Poznam to, ale nechce sa mi to stahovat.  :D  Ma to tusim cez 2GB, ci tak nejak.

Von Anger

• Host
CC Generals
« Odpověď #2 kdy: Září 12, 2007, 10:55:35 »
jo jo driv sem to hraval dokonce tu mam jeste cd.Hmm Koukam novej mainstein v comand and conquer.

rase

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
CC Generals
« Odpověď #3 kdy: Září 14, 2007, 03:41:58 »
Citace
Hrál/hrajete to někdo?

Už je to dlouho, ale pořád je to jedna z mych nejoblíbenějších her.

Mate doufam datadisk Zerohour ? (činsky Emperor vysazeny vrtulnikem vládne světu  :twisted: )

Kurna, myslim, že budu muset zase oprášit CD  :D
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

XY

• Host
CC Generals
« Odpověď #4 kdy: Únor 14, 2008, 09:21:59 »
A hele Command and Conquer, taky pařím... a není to náhoda, jsem fanoušek C&C už pár let, navíc je to nejslavnější RTS všech dob a EA ted plánuje 3 hry, datadisk k TW, střílečku Tiberium a Red Alert 3, což je legendárnější než cokoliv jiného v tomto žánru

XY

• Host
CC Generals
« Odpověď #5 kdy: Únor 14, 2008, 09:25:22 »
Citace: "rase"
Citace
Hrál/hrajete to někdo?

Už je to dlouho, ale pořád je to jedna z mych nejoblíbenějších her.

Mate doufam datadisk Zerohour ? (činsky Emperor vysazeny vrtulnikem vládne světu  :twisted: )

Kurna, myslim, že budu muset zase oprášit CD  :D

a Emperor nejsilnější ? A co Stealth Comanche, King Raptor, Combat Chinook, Aurora, Stealth Figther, Rocket Buggy, Paladin, Jarmen Kill, teroristické jednotky atd... sice nejsilnější jednotka je Aurora Alpha, ale hraji za generála letectva, podle mě nejsilnější a hlavně se mi za něj nejlépe hraje...

KoB@

• Rudá armáda - RKKA
  • старший лейтенант - Staršij Lejtenant
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 31. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 15. března 2009
CC Generals
« Odpověď #6 kdy: Únor 15, 2008, 11:28:24 »
toto je skvela parenica, ktora ma dokazala nejaky cas podrzat, Cina forever  8) , jadrovy general je neporazitelny :wink:  bohuzial som viac ako 4 brutalov neprezil  :roll:

odporucam vyskusat Reborn patch, nejaky manici sa s tym pohrali a je tam dost vela novych jednotiek, ale je to postavene iba na hru hraca proti hracovi, kompik totiz tieto nove vecicky nedokaze pouzivat, asi najvacsou novinkou patachu je namornictvo
Hovor stručne,
pýtaj sa málo,
odchádzaj rýchlo. (Peter Veľký)

ID4

• Host
CC Generals
« Odpověď #7 kdy: Červen 03, 2008, 09:56:45 »
Nukleární generál patří mezi nejsilnější ( podle mého názoru )... generál Superzbraní USA ( patří mezi nejsilnější podle všech ) je však zdaleka nejsilnější, pokud se mu podaří dožít začátek kdy je opravdu zranitelná Alexis

Mateskwor

• Host
Re: CC Generals
« Odpověď #8 kdy: Listopad 01, 2008, 09:31:55 »
Nejlepší je nukleární generál. S nim jsem porazil cokoliv. Stačí pár nuk. sil a je to. :)

Morgoth

• Host
« Odpověď #9 kdy: Listopad 02, 2008, 02:41:21 »
si se zbláznil možná tak...

Mateskwor

• Host
« Odpověď #10 kdy: Listopad 02, 2008, 05:19:04 »
si se zbláznil možná tak...
Proč jako?

Morgoth

• Host
« Odpověď #11 kdy: Listopad 04, 2008, 08:15:03 »
nukleární a nejlepší ? ... mezi nej. patří, ale Alexis je nejelpší, většinou se uvádí jako nej. nebo jend az nej. právě ona či Laser. generál... nukleární sila nemůžou smai o soběě vyhrát válku, když AA ji zničí s přehledem a postavit jich něěkolik při online hře s živým hráčem ej naprostá blbost...

Mateskwor

• Host
« Odpověď #12 kdy: Listopad 04, 2008, 08:22:42 »
No když myslíš. Mě se to zatim vždycky vyplatilo. Stačí jenom napřed zničit AA.

Morgoth

• Host
« Odpověď #13 kdy: Listopad 16, 2008, 04:04:09 »
jen aby si věděl co je AA...

Mateskwor

• Host
« Odpověď #14 kdy: Listopad 17, 2008, 11:21:44 »
Myslim že slovem AA se myslí Anty-air, nebo Air assault. Každopándě obojí je proti leteckým jednotkám, nebo taky bombám.... :)