Autor Téma: Citáty  (Přečteno 37571 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
Re: Citáty
« Odpověď #60 kdy: Prosinec 12, 2014, 10:22:30 »
„Jestliže myslí všichni stejně, potom někdo nemyslí.“
George Patton

„Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“
Albert Einstein

„Lidstvo musí války ukončit, jinak války ukončí lidstvo.“
John Fitzgerald Kennedy

„Každá válka končí jednáním. Proč nevyjednávat dřív než začne?“
Džavaharlár Nehrú

„Války nemohou přestat, dokud národy žijí v tak různorodých životních podmínkách...“
Sigmun Freid

" Je zbytečné dávat rady moudrý si poradí sám a hloupý stejně neposlechne"
Mark Twain

„Nehovořte o chybách, ty budou hovořit samy za sebe.“
Sir Winston Churchil

„Golf je hloupá hra, jejímž cílem je dopravit velmi malý míček do ještě menší jamky nástroji k tomu nevhodnými.“
Sir Winston Churchil

„Běda vojevůdci, který přichází na bojiště s nějakým systémem.“
Napoleon Bonaparte

„Stačí říct bojoval jsem u Slavkova a každý musí odpovědět - hle, hrdina!“
Napoleon Bonaparte

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
Napoleon Bonaparte

„Revoluce - to je strašná věc! Ale je to velká síla, neboť je velká nenávist chudoby vůči bohatým. Revoluce vždy se dějí kvůli bídným a chudáci, oni od ní nejvíc vytrpí. - Revoluci pozoroval jsem zblízka, a proto ji nenávidím, třebaže mne zrodila.“
Napoleon Bonaparte

„Dejte mi tři mlžné dny a budu pánem Londýna.“
Napoleon Bonaparte

„Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist“
Albert Einstein

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“
Mark Twain

"Nevzdělaní lidé čtou rádi sbírky citátů"
Sir Winston Churchil
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #61 kdy: Prosinec 26, 2015, 08:23:24 »
 „Němci, kteří chtějí používat zbraně, by měli vstoupit do SA nebo SS - obyčejní občané zbraně nepotřebují, protože v jejich rukou státu k ničemu nejsou.“
 (Heinrich Himmler)
• „Veškerá politická moc pochází z hlavně pušky. Veškerými zbraněmi musí vládnout komunistická strana, aby takto žádné zbraně nemohly nikdy být použity proti straně.“
(Mao C´Tung)
• „Jeden člověk s puškou je schopen kontrolovat sto neozbrojených. Provádějte plošné prohlídky a za nalezené zbraně popravujte.“
 (Vladimir Iljič Lenin)           
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #62 kdy: Únor 02, 2016, 07:23:22 »
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
« Odpověď #63 kdy: Únor 03, 2016, 02:26:01 »
"Hrdost ve vlastní rasu – neznamená opovrhovat jinými rasami – je to normální zdravé cítění. Nikdy jsem nepovažoval Číňany a Japonce za podřadné rasy. Patří mezi antické civilizace, a upřímně uznávám, že jejich minulost je honosnější než ta naše. Mají právo na být hrdí na svoji minulost, stejně jako my máme právo být hrdí na naši civilizaci, ke které patříme. Ve skutečnosti věřím že čím pevněji se budou Číňani a Japonci držet své rasové hrdosti, tím jednodušeji si vzájemně porozumíme."
Adolf Hitler, 13.2.1945

Grécka kultúra je v porovnaní s úrovňou, na ktorej žilo Japonsko a Čína ako Beethovenova hudba a mačacie mňaukanie.
Vlčí brloh, noc z 5. na 6.1.1942

Teraz máme spojenca, ktorý nebol porazený 3 000 rokov!
Adolf Hitler, po tom, čo Japonsko vstúpilo do vojny s USA

K Japoncom nemáme žiadny vnútorný vzťah. Svojou kultúrou aj spôsobom života sú nám príliš cudzí.
Vlčí brloh, 7.1.1942
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)