Autor Téma: Zakladanie topicov  (Přečteno 3809 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rastislaus

 • Host
Zakladanie topicov
« kdy: Červen 24, 2007, 07:58:16 »
TENTO TOPIC JE URČENÝ IBA PRE MODERÁTORA, VŠETKY PRíSPEVKY OD INÝCH UŽÍVATEĽOV BUDÚ ZMAZANÉ A TÝCHTO UŽÍVATEĽOV OSOBNE NAVRHNEM NA DEGRADÁCIU  :!:  

Poprosil by som všetkých, ktorí sa chystajú prispievať do tém "Osobnosti", aby si najprv prečítali týchto pár bodov  :arrow:1. príspevky s pár vetami budú nemilosrdne zmazané2. do každého príspevku pridajte aspoň jednu fotografiu, aby sme videli tej osobnosti aj do xichtu (ak nie je možné zohnať obrázky, tento bod pokladajte za bezpredmetný)3. príspevky píšte úhladne, dodržiavajte odseky a pravopis. Nikomu sa určite nebude chcieť čítať neforemná masa textu (jemné korektúry budem robiť ja, ak to bude nad moje sily, tak to opäť nemilosrdne zmažem)A ešte niečo k prispievaniu do nových topicov :Ak sa téma strhne preč od pôvodného topicu, bude celá diskusia zmazaná  :!:  Presúvať to nebudem  :!:  Takže si radšej 2x rozmyslite čo napíšete.

Peter Steindl

 • Luftwaffe
 • Oberstleutnant - podplukovník
 • Příspěvků: 790
 • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 12. května 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 12. května 2009
Zakladanie topicov
« Odpověď #1 kdy: Květen 10, 2008, 09:16:13 »
Od dnešního dne žádáme přispívatele, aby respektovali alespoň základní pravidla pravopisu a vyvarovali se vkládání příspěvků plných gramatických chyb a překlepů. Činíme tak ve snaze ještě více pozvednout úroveň našeho fóra. Příspěvky plné chyb a překlepů budou mazány. Pokud někdo pravopis příliš neovládá, tak mu doporučuji, aby psal příspěvky do wordu, kde bude mít chyby vyznačeny a následně je kopíroval do fóra. Děkujeme.
Lepší pít coca-colu, než vodu z louže, ve které jsou červi.

pospec

 • Francouzská cizinecká legie
 • Lieutenant-colonel
 • Příspěvků: 2048
 • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
  • Pospec-blog
Re: Zakladanie topicov
« Odpověď #2 kdy: Březen 05, 2011, 01:51:48 »
Poměrně časté je, že většina nových členů zakládá nová témata, v nichž se většinou jednou větou ptá na konkrétní věc. A tyto témata bývají častou noční můrou pro Administrátory a moderátory daných sekcí. Proto žádám přispěvatele (nejen nováčky), aby se zdržely dotazních témat ve faktografických sekcích a své dotazy raději přesměrovali do Volného tématu. I tam vám bude zodpovězeno na dotaz. A zároveň bude zachován přehled fóra pro hosty a jiné členy.

Zároveň smíte využíti již existujícího tématu v sekci.

Odkaz na sekci Volné téma, kam můžete směřovat své dotazy:
http://www.panzernet.net/php/index.php/board,29.0.html

S pozdravem, moderátor sekce....
POSPEC
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/