Autor Téma: Paintball  (Přečteno 34085 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pitbullnet

• Finská armáda
  • Vänrikki - Podporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 6. července 2008
Re: Paintball
« Odpověď #30 kdy: Červenec 23, 2008, 02:09:52 »
Dobrý video.Nejfotografovanější hráč ;D.Ještě jsem se chtěl zeptat dostal jsi to už do ruky?Myslím zápěstí tam to asi hodně bolí když nejsou rukavice...
Kromě doprostřed čela jsem dostal snad všude...
Nejvíc to bolelo asi přes nehty.Ale když se povede jedna poctivá někam,kde mají být svaly,ale jsou tam špíčky,tak to je potom tanec...:-)
A samozřejmě nepříjemné jsou zásahy do krku...
To zápěstí je při hře ohnuté,takže se koule po něm spíš sveze a odkloní se jinam,takže ty zásahy nejsou tak drastické.Alespoň jsem ještě přes zápěstí nijak bolestivěji nedostal...
Život je boj,boj je život!
"Zapíchli jsme nesprávného vepře..."-W.Churchill 1948
http://www.fuegops.xf.cz/index.html

Dunril

• Host
« Odpověď #31 kdy: Červenec 23, 2008, 02:32:11 »
V takové době asi protihráč nepřemýšlel kam ho trefí...Musel rychle vypálit a nepřemýšlel kam.

holoubek

• ČSR
  • Kapitán
    • vets
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 7. prosince 2008
« Odpověď #32 kdy: Červenec 23, 2008, 09:55:53 »
tak už tomu rozumím to se stává ve WB (woodballu) a nebo MPB (military paintballu) třeba v budovách, když se blbě domluví pravidla a někdo vyndá ruku se zbraní zpoza rohu a střílí tam kam nevidí .... na druhou stranu pokud se někdy v boji stane, že se někdo někomu dostane za záda a má šanci to do něj napálit zblízka, tak pokud je fér tak jen na něj houkne "mrtvej" a ten dotyčnej to vzdá (ale magorů co rádi způsobují bolest je tam taky dost)

holoubek

• ČSR
  • Kapitán
    • vets
« Odpověď #33 kdy: Červenec 23, 2008, 09:58:56 »
docela by mě zajímalo kolik za jednu hru vypálíš kulí ....  občas s náma hrají kluci co hrají speed a ti pak moc nejsou happy pokud je v pravidlech třeba omezená velikost zásobníku a nebo počet kulí na život ...to pak ti elektrikáři loudí po ostatních kule  ;D

Pitbullnet

• Finská armáda
  • Vänrikki - Podporučík
« Odpověď #34 kdy: Červenec 24, 2008, 04:37:09 »
Průměr na turnaj,cca 7 zápasů,vychází přes 2000 na jednoho,a to nesypeme nijak moc.Jsou hry,kdy si nestihnu ani vystřelit a naopak jsou hry,kdy mám plný zásobník,zhruba 170 koulí a 3 tuby na zádech (3x150) a odcházím s posledními 20.koulemi.Musí se brát v potaz,že jedna hra trvá průměrně dvě a půl minuty,maximální doba hry je pět minut.
Na každém turnaji s námi hraje vždy nějaká parta "lesáků" a proti nim se hraje na jeden zásobník,aby to bylo fér.To je pak utrpení :D.Ale jak jsou zvyklí na jiný režim hry,tak zpravidla vždy prohrají.Naposledy,co si pamatuju,že vyhráli kluci z lesa proti speedařům,to bylo na prvním turnaji letošní sezony,a to nad námi... :D.

holoubek

• ČSR
  • Kapitán
    • vets
« Odpověď #35 kdy: Červenec 25, 2008, 07:21:56 »
no je jasný, že speed a MPB nebo WB jsou odlišný styly, ani vlastně zbraň není úplně totožná ....my za den hry, tj, tak kolem 8 hodin s přestávkama vysypem tak 500 až 1000 kulí, podle toho kdo je jaký kropič  ;D ..... v lese je to víc o taktice a chozní či běhání a je fakt, že někdy (podle přidělenýho úkolu) se člověk za jedno kolo hry ani nevystřelí (např. když má třeba bránit vlajku a jak na potvoru spoluhráči jsou tak dobří, že protivníka k ní nepustí ani na dostřel) :(

Danvice

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant
« Odpověď #36 kdy: Červenec 25, 2008, 08:16:29 »
Jak tak koukám na tuto diskuzy, tak nevím co je co :D. Hrál sjem to 2x a to mi stačilo. Ale byla to celkem zábava, zkusím si to ještě někdy zahrát :). Ale soft je lepší, mnohem lepší :D :).

Pitbullnet

• Finská armáda
  • Vänrikki - Podporučík
« Odpověď #37 kdy: Červenec 25, 2008, 03:34:16 »
Na předchozí stránce je odkaz na video.Tam uvidíš speed paintball.To je hra na vytyčeném hřišti s nafukovacími překážkami,kde proti sobě hrají 2 týmy po pěti hráčích.Cílem je získat soupeřovu vlajku a donést ji ke svojí vlajce.I  kdyby soupeř už neměl žádně hráče,tak vlajka se musí vždy donést.Hra je omezena limitem 5.minut.
A to ostatní,vzhledem k tomu,že hraješ airsoft ti popisovat nemusím...

holoubek

• ČSR
  • Kapitán
    • vets
« Odpověď #38 kdy: Červenec 28, 2008, 11:24:05 »
airsoft jsem nikdy nehrál, takže nemůžu hodnotit ...na paintballu se mi líbí celkem jasné kdo je zasažený ...u airsoftu je to asi spíš o důvěře a čestnosti ...to si neumím představit, protože poud u PB je hra pro více (neprověřených týmů), tak to většinou končí nějakým konfliktem

Pitbullnet

• Finská armáda
  • Vänrikki - Podporučík
« Odpověď #39 kdy: Srpen 08, 2008, 07:08:09 »
Video z 2.kola turnaje Fuego
http://www.youtube.com/watch?v=2UM6fjABARk

von Richthofen

• Čestný moderator
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 20. června 2009
« Odpověď #40 kdy: Srpen 29, 2008, 12:21:02 »
kolko tak stoji komplet vybava ??
Nahluchlá babka okopáva počas SNP zemiaky. Ide okolo partizán a slušne pozdraví: – Smrť fašizmu! Babka sa dvihne a odzdraví: – Aj tebe synku, aj tebe!

holoubek

• ČSR
  • Kapitán
    • vets
« Odpověď #41 kdy: Srpen 29, 2008, 01:28:22 »
kolko tak stoji komplet vybava ??
myslíš na speedball nebo woodball

Stor_mer

• Finská armáda
  • Vääpeli - Praporčík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 11. ledna 2009
« Odpověď #42 kdy: Srpen 29, 2008, 02:22:10 »
Když řekneš na obojí buděš hodnej. Jinak mě zajímalo jestli ty barvy jsou smejvatenlný. Jednou jsme totiž šli slanovat knám do Toulovcových maštalí tak mezi skalama bylo spousta modrých a červených fleků. Nemůžu říct že to bylo z PB ale řekl bych že jo a docela mě to nas*ralo.

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
« Odpověď #43 kdy: Srpen 29, 2008, 03:06:40 »
No právě se chci taky zeptat, jestli v lese používáte barvící kuličky.

von Richthofen

• Čestný moderator
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 20. června 2009
« Odpověď #44 kdy: Srpen 29, 2008, 05:07:30 »
Citace
myslíš na speedball nebo woodball

aky je medzi nimi rozdiel ???
Nahluchlá babka okopáva počas SNP zemiaky. Ide okolo partizán a slušne pozdraví: – Smrť fašizmu! Babka sa dvihne a odzdraví: – Aj tebe synku, aj tebe!