Autor Téma: Paintball  (Přečteno 33326 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
Paintball
« kdy: Srpen 09, 2006, 02:49:41 »
Nebo hraje někdo "barvičky" mě osobně paintball uchvátil sice občas trochu bolí, ale jako adrenalinovou záležitost doporučuji.

Jen to leze trochu víc do peněz tak začínám uvažovat o airsoftu :lol:  :P
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

?V první řadě jsem voják.?

mira.ko

• ČSR
  • Četař
Re: Paintball
« Odpověď #1 kdy: Srpen 14, 2006, 01:03:16 »
Citace: "Manstein"
Nebo hraje někdo "barvičky" mě osobně paintball uchvátil sice občas trochu bolí, ale jako adrenalinovou záležitost doporučuji.

Pro zlevnění doporučuju munici vložit na pár okamžiků do mikrovlnky - po této úpravě všchny střely nerupnou. Má to ale i stinnou stránku - je to o žebra  :lol: - alespoň se pocit zasaženého víc přiblíží realitě  :lol:

marty

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
    • http://www.obrnenci.estranky.cz
Paintball
« Odpověď #2 kdy: Srpen 14, 2006, 12:11:51 »
Uvažoval sem o hraní paintballu, ale neni jako opravdový boj, spíš jako zásahovka, podle mě je v tomhle lepší airsoft, asi líp simuluje boj na větším uzemí v opravdovích bojových podmínkách. Četl sem o jedné skupině šílenců ve státech, pořádaly paitballovou hru asi pro 200 lidí včetně dpravních prostředků, spojovací techniky, atd. Hra trvala asi tejden a hrálo se asi na 12 km2, do takový bitvy bych se taky zapojil. :wink: Na paintballu by mě asi nebavilo to pořád prát  :lol:  :lol:
,,Včera jsem se slavnostně vyčural do Mosely'' generál George Patton, hlášení pro ministerstvo války, prosinec 1944

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
Paintball
« Odpověď #3 kdy: Srpen 14, 2006, 06:32:26 »
Citace: "marty"
Uvažoval sem o hraní paintballu, ale neni jako opravdový boj, spíš jako zásahovka, podle mě je v tomhle lepší airsoft, asi líp simuluje boj na větším uzemí v opravdovích bojových podmínkách. Četl sem o jedné skupině šílenců ve státech, pořádaly paitballovou hru asi pro 200 lidí včetně dpravních prostředků, spojovací techniky, atd. Hra trvala asi tejden a hrálo se asi na 12 km2, do takový bitvy bych se taky zapojil. :wink: Na paintballu by mě asi nebavilo to pořád prát  :lol:  :lol:

Muzu te ujistit, ze to nema na airsoftovy manevry poradany v zahranici, kde se akci ucastni more techniky a stovky lidí, hraje se to na obrovským území. Někdy bych tam chtěl jet :) Ostatně v menším měřítku se OTčka a jeepy používají i při větších akcích v Milovicích.

Sepp Rössner

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
Paintball
« Odpověď #4 kdy: Srpen 14, 2006, 09:55:14 »
Milane a kam vy jezdíte dělat ty teráky  :?:
"Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou."
General G. C. Patton

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
..
« Odpověď #5 kdy: Srpen 14, 2006, 10:38:53 »
na internetu konkretne na www.airsoft-portal.cz se zverejnujou pozvanky na akce, tam se tymi ohlasi a pak si prijedou zastrilet, tak to delame my, nebo akce mensiho razu co poradame my nebo nekdo ze znamych tymu blizkeho okoli, zadny kvanta lidi, ale takovy akce sou nejlepsi, dyz se znas se vsema

Setler

• Host
Paintball
« Odpověď #6 kdy: Listopad 10, 2006, 01:02:19 »
2manstein: hraje :)

uprime, finacni narocnost airsoftu a paintu neni az tak vyrazna. nejvic prachu stejne nacpes do vybavy, a ta se pohybuje na dost srovnatelnych castkach....

2mira.ko: v tom pripade bych ti pral byt na strane toho zasazeneho... nevim, kde a co kupujes, ze musis vymyslet takove harakiri. vystrilel jsem uz nejakych par krabic, a krome jednoho baliku co mi v nejmenovanem shopu vytahli asi jeste z prebytku z WWII, tak mi nerupla _jedina_ koule. a nekupuju zadne extra drahe, tak 60-70 haliru kousek.

2marty: s tou realnou simulaci... prijde na to. prijde na to, kdo tam hraje, a jakym stylem. oboje se da hrat tak, ze to pomerne verne simuluje podminky v boji, a oboje tak, ze je to ve stylu "rambo".

hraje se treba s limity munice na 60, coz v AS moc nevidam... a klasicke TRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR znamena, ze dotycny "realny bojovnik" prave vystrilel svoje 4 zasobniky....

btw v CR se poradaji podobne akce na vikend, pravda bez techniky a s pocty kolem dvaceti lidi, vic takovych blaznu se dohromady neda... :D

a jinak v milovicich napriklad se poradaji velke akce jak na paint, tak na AS. paint akce lze nalezt napr. na http://www.military-paintball.cz

Whizzbang

• Host
Re: Paintball
« Odpověď #7 kdy: Červen 02, 2007, 03:38:23 »
Citace: "mira.ko"
Citace: "Manstein"

Pro zlevnění doporučuju munici vložit na pár okamžiků do mikrovlnky - po této úpravě všchny střely nerupnou. Má to ale i stinnou stránku - je to o žebra  :lol: - alespoň se pocit zasaženého víc přiblíží realitě  :lol:

tak to je dobrý.Ale proč to dělat?Stčí na zbrani přenastavit )přípust hnacího média.Tím se zvýší úsťová rychlost a spolu s ní dálka přesného dostřelu a taky ta bolest :twisted: maximální povolená úsťová rychlost je 300 m/s ale dá se nastavit o hodně víc.Nedoporučoval bych víc než 650 m/s.To už nemusí vydržet uplně každé plexisklo v masce

Whizzbang

• Host
Paintball
« Odpověď #8 kdy: Červen 02, 2007, 03:41:12 »
Citace: "marty"

A ty myslíš že to jinde neumí?Tak dívej:

http://youtube.com/watch?v=utIBGsM85yk

pan.sup

• k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 19. prosince 2008
Paintball
« Odpověď #9 kdy: Červen 02, 2007, 04:22:06 »
Ta nádržka nad zbraní vypadá, jako by ten kvér měl rakovinový nádor.

Whizzbang

• Host
Paintball
« Odpověď #10 kdy: Červen 16, 2007, 07:59:19 »
Citace: "pan.sup"
Ta nádržka nad zbraní vypadá, jako by ten kvér měl rakovinový nádor.

:D to je zásobník.Přeci jenom ta kulička je o trošku větší než airsoftová a jinak to holt nejde.Většinou se tam vejde 200 kuliček ale narazil jsem i na obrovský na 350 a dokonce 450 kuliček.

Pitbullnet

• Finská armáda
  • Vänrikki - Podporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 6. července 2008
Paintball
« Odpověď #11 kdy: Květen 20, 2008, 09:21:01 »

Kdyby jste někdo měli cestu kolem,čas a zájem,tak se stavte podívat se,jak vypadá speed paintball...
Život je boj,boj je život!
"Zapíchli jsme nesprávného vepře..."-W.Churchill 1948
http://www.fuegops.xf.cz/index.html

Pitbullnet

• Finská armáda
  • Vänrikki - Podporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 6. července 2008
Paintball
« Odpověď #12 kdy: Květen 31, 2008, 06:39:48 »

Pár fotek našeho týmu z prvního zápasu turnaje Fuego Cup...
Život je boj,boj je život!
"Zapíchli jsme nesprávného vepře..."-W.Churchill 1948
http://www.fuegops.xf.cz/index.html

Dunril

• Host
Paintball
« Odpověď #13 kdy: Červen 01, 2008, 09:13:43 »
To seš ty na té 2 a 3 fotce?

Dunril

• Host
Paintball
« Odpověď #14 kdy: Červen 03, 2008, 07:57:39 »
Citace: "Whizzbang"

A ty myslíš že to jinde neumí?Tak dívej:

http://youtube.com/watch?v=utIBGsM85yk

Jak funguje ten minomet co tam měly?To je jen kvůli výbuchu nebo je tam i, barva připadá mi to nebezpečné :?