Autor Téma: Airsoft  (Přečteno 176421 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Re: Airsoft
« Odpověď #465 kdy: Duben 12, 2012, 09:47:43 »
ďakujem zaň,ale po mojom včerajšom zisťovaní či niekto z môjho okolia robí airsoft z 2 sv. (nerobí ,jedine jeden má Stg 44 ,ale to k modernej uniforme) som sa rozhodol zakúpiť znova G-36 a však verziu pre vojakov.Predtým som mal G-36  pre špeciálne jednotky.

Idem do tohto :) http://www.municak.sk/airsoft/jg-g36k-scope-4.

Ssgt.Vais

• US ARMY
  • Major
« Odpověď #466 kdy: Duben 12, 2012, 10:39:55 »
Tadyta aliance už nějakej čas vůbec nefunguje, jsem v přijmači do jednotky, která s nima taky nějakej čas jezdila, tak jsem o tom informován ;)
Rod Flanders
3rd Marine Division Reenacting Group (1958 - 1979)

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #467 kdy: Duben 15, 2012, 12:16:01 »
Tak a chci se pochlubit svým novým přírustkem,

Je to  AKS-105 (KLS upgrade celokov) od STTi (s)

Hned na počátku jsem vyměnil plastovou sklopnou pažbu za takovou tu kovovou rámovou a klasickou rukojeť za anatomicky tvarovanou. Dále jsem koupil kvalitnější baterii, hliníkovou montážní lištu AK a samozřejmě kvalitní optiku 6-12x40 s osvětlením záměrného kříže. Výměna kabeláže za nízkoodporovou s mosfetem je v plánu napodzim. Už se těším, až ji vytáhnu na akci

Bližší technické údaje
http://www.alfatactical.cz/index.php?STTi_(s)_AKS-105_(KLS_upgrade_celokov)&detail=13418
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

nomad74

• Francouzská cizinecká legie
  • Caporal-chef
« Odpověď #468 kdy: Duben 18, 2012, 05:30:25 »
Zdravím. Ak má niekto z vas facebook a chviľku času tak prosím zahlasujte v tejto suťaži za túto fotku: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=376583079053003&set=a.375680479143263.90437.133265993384714&type=3&theater Ide vlastne o Airsoftovú súťaž, kde možem vyhrať novú zbraň. .... Mam momentalne Ak47 ktore je slabé a vobec sa nehodí k mojim bundeswehrom. V súťaži sa da vyhrať aj G36, ktore sa mi pači oveľa viac a bude oveľa lepsie co sa tyka techniky. Par sekund vas snad nezabije  ;) aspon dufam ... Dakujem
Si vis pacem, para bellum

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #469 kdy: Květen 03, 2012, 08:51:24 »
Dnes mi prišla G36  a musím povedať ,že je naozaj dobre spravená. Dostrel som ešte neskúšal (nebol na to dnes čas). informácie o  ňom dodám čo najskôr.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #470 kdy: Květen 05, 2012, 09:20:55 »
Nemáte někdo zkušenosti ze zásobníky od firmy STAR?( Konkrétně AK 160 ran hnědý)

http://www.zamerovac.cz/star-zasobnik-ak-160-ran-hnedy-p-90195.html
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

Ssgt.Vais

• US ARMY
  • Major
« Odpověď #471 kdy: Květen 05, 2012, 09:38:11 »
Spíše je bude problém sehnat- STAR už neexistuje.... Ale evidentně je mají, tak bez obav..
Já mám STARů 7, 20ti ranných. Podávají skvěle, jen jeden se nějak zasekává, ale hrubá síla ho vždycky přivede k rozumu....
Rod Flanders

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #472 kdy: Květen 05, 2012, 10:06:50 »
Já je našel skoro v každém e-shopu. Jen mne udivuje velký cenový rozdíl. Od asi 400Kč až po skoro 900Kč (mluvím jen o tady tom typu zásobníku)

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #473 kdy: Květen 18, 2012, 08:19:28 »
Co tomu říkáte? Snažím se na to ušetřit

http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd&productId=2380

Ssgt.Vais

• US ARMY
  • Major
« Odpověď #474 kdy: Květen 19, 2012, 11:44:40 »
Je to dobré, ale přehnaně drahé. toto si myslím že člověk co tomu rozumí by byl schopen udělat tak za 1/3 až 1/2 cenu.-..
Rod Flanders

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #475 kdy: Květen 19, 2012, 12:06:07 »
Jo, za kvalitu se holt platí. Viděl jsem to in natura a je to paráda, téměř naprosto k nerozeznání od ostré. dokonce při sundaném krytu závěru. Pevné masivní provedení, naprosto reálná hmotnost. Člověk nemusí mít strach s tím do něčeho (nebo někoho) pořádně praštit.

Ssgt.Vais

• US ARMY
  • Major
« Odpověď #476 kdy: Květen 19, 2012, 01:16:05 »
Kvalita? kdyby to bylo GP, tak to chápu, INOKATSU prodává věci okolo 30 a to jsou nejlepší věci na trhu. Tohle je čína. takže kvalita opravdu ne... A říkám, je to brutálně předražené...
Rod Flanders

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #477 kdy: Květen 19, 2012, 01:24:22 »
Kde jsi přišel na Čínu? Kovové části se dělají přímo ve zbrojovce  Lucznik na zařízení pro výrobu ostrých zbraní a montuje se to  ze značkových součástí. Také ocel je ta, která se používá na ostré zbraně.

Ale ještě uvažuji tady o tomhle kousku. Stejně to vidím až na Vánoce, tak se ještě rozhodnu

http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1689

Ssgt.Vais

• US ARMY
  • Major
« Odpověď #478 kdy: Květen 19, 2012, 03:02:53 »
PJ je čínská firma, vnitřnosti budou od PJ, tudíž nekvalitní....

To když tak, tak už tu kosu.....

Za 30 si kupte M60 "The pig" od Inokatsu, uděláte líp :)
Rod Flanders

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #479 kdy: Květen 19, 2012, 03:31:10 »
Jak jsem psal, měl jsem v ruce tu zbraň in natura, má ji známý a je to prostě paráda. Má ji třetím rokem a naprosto bez problémů.  A vnitřnosti jsou komplet od SRC a ne PJ