Autor Téma: Airsoft  (Přečteno 176432 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ssgt.Vais

• US ARMY
  • Major
Re: Airsoft
« Odpověď #480 kdy: Květen 19, 2012, 04:23:33 »
A SRC je zase čína :)
Rod Flanders
3rd Marine Division Reenacting Group (1958 - 1979)

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #481 kdy: Květen 19, 2012, 04:34:37 »
Ale ona se naprostá většina těchto dílů vyrábí v Číně, a to i pro renomované výrobce. A SRC je Tajvan
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #482 kdy: Červenec 02, 2012, 03:57:42 »
Ahoj , má z vás niekto skúsenosti zo značkou "Umarex"?

Ide mi konkrétne o tento model http://www.commando.sk/zbrane/airsoft/dlhe-zbrane/elektrika/airsoft-hecklerkoch-hk-g36-aeg-ebb-6mm.

Werner-Ekkehard Knappe

• Luftwaffe
  • Stabsfeldwebel - podporučík
« Odpověď #483 kdy: Červenec 02, 2012, 04:28:43 »
Značka Umarex je jednou s najkvalitnejších značiek "Made in Germany", či už ide o plynovky alebo airsoftky, či vzduchovky, vždy je super a nemal som sťažnosti.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #484 kdy: Červenec 05, 2012, 03:16:36 »
Vďaka , kamarát z "bandy" si ju chce kúpiť a informácie sa dosť rozchádzali...  :)

Werner-Ekkehard Knappe

• Luftwaffe
  • Stabsfeldwebel - podporučík
« Odpověď #485 kdy: Červenec 06, 2012, 01:41:58 »
Čo som ja z 16-28 rôznych zainteresovaných :D strán počul, je to super. Plus aj vlastná skúsenosť to potvrdzuje. Prirodzene, nie sú to samostaračky, nech o ňu dobre "pečuje"... :)

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #486 kdy: Červenec 24, 2012, 11:08:09 »
Tak a chci se pochlubit svým novým přírustkem,

Je to  AKS-105 (KLS upgrade celokov) od STTi (s)

Hned na počátku jsem vyměnil plastovou sklopnou pažbu za takovou tu kovovou rámovou a klasickou rukojeť za anatomicky tvarovanou. Dále jsem koupil kvalitnější baterii, hliníkovou montážní lištu AK a samozřejmě kvalitní optiku 6-12x40 s osvětlením záměrného kříže. Výměna kabeláže za nízkoodporovou s mosfetem je v plánu napodzim. Už se těším, až ji vytáhnu na akci

Bližší technické údaje
http://www.alfatactical.cz/index.php?STTi_(s)_AKS-105_(KLS_upgrade_celokov)&detail=13418

všechny plány provedeny, v sobotu mne synovec zasáhl jednou jedinou kuličkou do ledvin - myslel jsem, že ho asi zabiju. Modřina jako prase
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #487 kdy: Červenec 24, 2012, 03:01:56 »
Nie nadarmo sa hovorí ,že "pokiaľ nedokážeš ustáť vystreľ na nekrytú časť tela z tvojej airsoftovej zbrane,nepatrí ti do rúk."  :)

Akú tam máš pružinu?

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #488 kdy: Září 18, 2012, 10:18:43 »
člověče, ani nevím.  Když jsem to dával do servisu, řekl jsem, že chci nízkoodporovou kabeláž  s mosfetem, celkovou generálku a celkové vylepšení: byli limitováni pouze cenou ( 2500 Kč)

(P.S.
on mne tou kuličkou trefil asi tak z metru a půl, víc to nebylo)

A omlouvám se za velmi pozdní odpověď

rasticek

• Rudá armáda - RKKA
  • лейтенант - Lejtenant
« Odpověď #489 kdy: Březen 18, 2014, 09:36:47 »
Ahoj,
Chcel by som sa spýtať, či by mi niekto nedokázal poradiť. Dostal som za úlohu vymyslieť názov našeho airsoft týmu. Zatial sa volá STAT (Stará Turá Airsoft Team), ale malo by to byť niečo ako URNA alebo SEAL. Aby to malo nejaký význam. Dokázal by mi niekto z vás pomôcť?
Bojuj s nepřáteli, zachraň přátele.