Autor Téma: Airsoft  (Přečteno 171980 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
Airsoft
« kdy: Srpen 09, 2006, 02:48:21 »
Hraje zde někdo na foru airsoft?
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

?V první řadě jsem voják.?

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
..
« Odpověď #1 kdy: Srpen 12, 2006, 04:48:57 »
zdar,

ja airsoft hraju, jelikoz vetsina tymu dela soucasny armady NATO, prislo nam blby furt masteni se nata mezi sebou, tak sme se z ruznejch tymu sesli lidi a vznikla "Brigáda mučedníků Al'anam", ke které sem později přešel také. Teroristy napodobujeme jenom kvuli realnosti akcí, nijak se v nich nevzhlížíme, berem to se srandou (konec konců, al'anam v překladu znamená dobytek) neděláme nic jako counter-strike teroristy jak by si někdo moh myslet, nějaký zakuklence v zimních maskovacích vzorech. Jako stejnokroj máme černý komplet, máme i na zakázku vyrobené nášivky, nosíme palestiny, pakuly, bandalíry na zásobníky pro AK, a tak.. prostě aby to vypadalo jako skutečný islamský extremisti, na nektery akce jezdime i v civilnich hadrech arabskeho stylu, aby to bylo jeste vic ono.

Jinak mym snem je delat v airsoftu druhou svetovou, horsky, nebo padakovy myslivce. Ale spokojil bych se i Wehrmachtem, nebo SS :) Jenom to je všechno strašně drahý.

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
Airsoft
« Odpověď #2 kdy: Srpen 12, 2006, 07:04:00 »
To je zajímavý s těma teroristama:) Já sem hrál paintball, ale přecházím na airsoft zbraň budu mít M4A1 výstroj plánuju komplet Desert3 tj. to co mají američtí vojáci v Iráku.

S tou druhou jakou zbraň by ste si chtěli pořídit mě se hafo líbí M1 Garand, nebo Kr98k:)
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

Milan S.

• Finská armáda
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
Airsoft
« Odpověď #3 kdy: Srpen 13, 2006, 10:38:14 »
no ja amiky zrovna moc nemusim, ale proti gustu zadnej disputat, nemyslim tim hochy co hrajou americany, ale skutecny. Ikdyz nektery americky teamy sou teda fakt vykvet v airsoftu  :roll: , dost lidi na ne nadava. Pac driv to bylo tak ze v kine sly rusky filmy a kdyz se hralo na vojaky tak za kazdou cenu byl fritz mrtvej a rus dycky vyhral, jenze dneska vsude cpou filmy o hrdinejch americanech, tak ovlivnitelni chtej rychle delat americany a zachranovat svet (nerikam ze to je tvuj pripad, ale nektery lidi k tomu maj vylozene tehle pristup), jenze se zbrani, ktera neco strili a dostavas od ni zasahy uz nezalezi na tom kdo vyhrava ve filmech, ale kdo je na tom lip s taktikou, strelbou atd. a to rádoby amíci vetsinou dostavaj na prdilky, takze nepriznavaj, vecne si u poradatelu akce vyknucej nejaky ustupky, vyhody pro ne. A pak vsichni nesnasej amiky, pritom znam i tymy amiku, ktery sou pohodovy a kamosi...

Jinak Kar98k od Tanaky to je srdeční záležitost  :oops:

Sepp Rössner

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
Airsoft
« Odpověď #4 kdy: Srpen 13, 2006, 11:34:39 »
Milane dal by jsi sem odkaz na nejakou dobrou prodejnu internetovou s airsoftovýma zbraněma ? Hlavně teda se zbraněma z ww2. Dík
"Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou."
General G. C. Patton

Milan S.

• Finská armáda
..
« Odpověď #5 kdy: Srpen 13, 2006, 12:31:59 »
no co se týče českejch obchodů, tak u nás se žádnej nespecializuje na WW2, ale nektere zbrane tam jdou sehnat, znam se s majitelem jednoho z obchodu a veci ktere nema by nebyl problem objednat. Malej výčet zbraní, který seženeš u nás:
-----Thompson ve vojenský verzi, s krátkym rohlíkem (poháněnej elektrikou, jako většina airsoft zbraní, nejlepší volba co se týče pohonu), od fy Tokio Marui, nejspolehlivější a nejprověřenější výrobce airsoftových zbraní na trhu
------Kar98k od fy Tanaka (pohon plynem, ďábelskej výkon, ale jako v reálu, zásobník pobere 5 kulí), k ní bych chtěl dodat, že to je asi nejreálnějc udělaná airsfotová zbraň, kov a dřevo, všechno drží jak přibitý, závěr a systém spouště je skoro identický s ostrou verzí, jsou na ní i vyražený orlice. Tady je anglická recenze se spoustou fotek
------Kar98k od fy Marushin (také pohon na plyn, výkon pořád úctyhodný), ale horší zpracování, kromě některých kovových dílu se vyskytuje plast, dřevo je snad dřevo a ne napodobenina, rozhodně bych radši šetřil o trochu déle a koupil si výše zmiňovanou kočku
------MP40 od fy TOP, nemám s ní absolutně žádné zkušenosti, snad jen že, to není úplně typická elektrika, bude dražší než klasické elektriky, ale co se týče zpracovaní, prý je dokonalé, taky krásná věc
------od fy marushin na stejný úrovni asi jako ta jejich Kara je i M1 Garand a Carbine, akorát sou poloautomatický, pohon také na plyn, a teď nevim jesli sem si jistej, a jestli to neplatí i u kary od nich, že nemaj standartní ráži 6mm kule, ale 8mm.
------z www.wgcshop.com (je to daleká cizina, ale spoustu lidí má zkušenosti, i my jsme odtamtuď kupovali, nizké ceny, věci které tady neseženete, ale zas poštovný je pěkně mastný), no tak odtamtuď  jde za těžký prachy koupit MG42 na plyn, nebo Stg44 v elektrice
------a tady je stránka obchodu, kde na zakázku, ale za nekřesťanský peníze dělaj snad všechny zbraně WW2 (FG42, Sten, M3A1, i japonský kvéry

Milan S.

• Finská armáda
..
« Odpověď #6 kdy: Srpen 13, 2006, 01:08:21 »
eště si dovolím ukázat jednu fotku z našeho tréninku a lehce upravenou ala "Al Jazeera"  8)

Hugo Primozic

• Host
Airsoft
« Odpověď #7 kdy: Srpen 13, 2006, 03:40:06 »
Nevíš jak to koupit a kde???????

Milan S.

• Finská armáda
..
« Odpověď #8 kdy: Srpen 13, 2006, 03:55:39 »
no co sem koukal tak na airsoftguns.cz maj za 21litrů a jenom G33/40 což je krátká verze pro horský a padákový myslivce, ale kdybys měl opravdu zájem tak brnknu tomu známýmu jesli by jí sehnal, a určitě levnějc než v ASguns, dyztak ten jeho obchod je na www.morriscz.cz má tam mrtě věcí, ale kara není uplně nejžádanější zboží, takže ji tam nemá, ale objednat by ji moh. Jenom tě upozorňuju abys pak nebyl zklamanej, je to sice krásná věc, ale pět ran, idkyž přesnejch, rychlejch a s velkym doletem je na současný airsoftový akce, málo a moře elektrik by tě stejně ukropilo. Hodí se to perfektně na akce kam můžou jenom airsoftový týmy, co dělaj druhou světovou, nebo na rekonstrukce bitev, nepotřebuješ na to zbroják, je to k nerozeznání od ostrý, jenom z toho nebude mít cenu střílet, plamen, prázdný nábojnice a kravál to nikdy dělat nebude  :)

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
Airsoft
« Odpověď #9 kdy: Srpen 13, 2006, 05:17:56 »
ach jak krásně se mi na tyto obrázky kouká :D  jo hele s tima ámíkama máš pravdu já nevim proč dělam ámíky Ak-47 se mi nelíbí tak sem si vybral tu M4 a rozhodl se si zkompletovat výstroj... jinak sem silně protiameričanům zaměřenej, ale to bych zacházel do politiky a to nechci... nevim sem dosud paintballista tak sem na ten airsoft zvědavej.. jo a Milane co ty máš za zbran hm?? :wink:

Milan S.

• Finská armáda
..
« Odpověď #10 kdy: Srpen 13, 2006, 05:41:08 »
no byl sem somar, ale kdysi sem dost vyhodne koupil M4 od ICS, kterou ted prodavam, a rozmejšlim co si koupit, aby se to hodilo k teroristům, ale zároveň se mě to líbilo, asi to bude AK-74M od ICS, je to pěkná zbraň s dvouma točákama a boční lyžinou na montáž origo ruskejch optik, to všechno v základě, když to koupíš. Navíc to má mit tělo dělaný jako u ostrý > lisováním ocelovejch plechů, takže sakra pevný, a ne jako ty kovový slitiny rádoby bytelný od Classic Army, mám na něj doma i bajonet, takže 74ka je zatim favorit. Jediný co mě na ní vadí, že pažbení je v černém plastu a ne ve dřevě, ale to si časem třeba seženu a ty bakelitový oranžovohnědý zásobáky se taky prodávaj. Pak se mi docela líbí M14ka, starší zbraň, která se k teroristům určitě dostala párkrát, odrazuje mě od ní ale to, že jako novej model má nějakej strašně složitej mechabox. Novej AUG od CA, se mi taky moc líbí a lidi na něj pějou chválu, ale ten je na teroristy moc moderní, to samý různý verze G36, se kterejma sou lidi spokojený, to už je vůbec moderna jak řemen.

Kdysi sem taky chvílu hrál paintball, na něm je sice dobré, že zásah nejde zatajit, ale tomu se dá na airsoftu předejít tím že se na akce zvou známý, osvědčený a férový týmy, kterejm nejde o rambení, ale o to dobře si zahrát a nemrvit scénář. V paintballu co já vim je dost chaos v uniformách, že si každej nosí co chce, zbraně vypadaj jak nevim co, a hraje se ve strašně krátkejch časovejch intervalech a na mrňavym území až to někdy vypadá jak counterstrike. Na airsoftu se dělaj dvou, někdy dokonce až třídenní akce, se zajímavým scénářem, někdy podle historických událostí, taková hodně dlouhá třídenní hra :). Samozřejmě se hráči respawnují ve stanovených časových intervalech. Strana vítězí, prohráva, nebo je nějakým způsobem omezena či zvýhodněna po splěnní/nesplnění úkolu. Navíc co si pamatuju tak paintbalka dostřelila nějakejch 30m, což u airsoftu se to u zbraní v základu pohybuje kolem 50-60m a s upgradem i víc a skutečně dobře tuňené sniperky v rukách dobrého odstřelovače trefí člověka i na 80, mozná i víc metrů. A slušnou dávkou se dá trefit i člověka za křovím, kuličky jsou 6mm, tudíž docela malé, a nějaká tím křovím proletí, kdežto pamatuju že u paintballu byl keř neprůstřelná barikáda, pač se ty velké kuličky o ty větvičky rozprskávaly hned na začátku keře.

Hugo Primozic

• Host
Airsoft
« Odpověď #11 kdy: Srpen 13, 2006, 06:35:45 »
Dík Milane za informace teď ovšem na koupi nemam peníze a ještě studui,až příde čas tak si ji určitě koupim,to se bude odstřelovat :lol:

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
Airsoft
« Odpověď #12 kdy: Srpen 13, 2006, 06:36:41 »
JJ to je pravda ten co stojí za tim křovím si pak musí hodně dloooouho čistit masku:) taky mě to štvalo, ale zas tam máš větší adrenalin při hře je to rychlí takový brutálnější... a hlavně zásah bolí, a s tim dostřelem mam takovou základní zbran a dostřelí to těch 40-50m a základní Tipmman A5 dostřelí 80m normálně, je to flatline takže ta kulička letí 80 metrů a pak spadne nebo jí můžeš chytit do ruky:)

A ta zbraň co jí prodáváš za kolik jí prodáváš? bych ti mohl sehnat zájemce :)

Milan S.

• Finská armáda
..
« Odpověď #13 kdy: Srpen 13, 2006, 09:31:03 »
aha, to sem nevěděl, ten paintball sem hrál snad před 4lety, takže dostřel se zlepšil :) No je to sice rychlejší a "brutálnější" :), ale není to reálný, v reálu jsou takhle rychlý možná zásahový jednotky do baráků - CQB (Close Quarters Battle) a airsoftový bitvy v baráku, tam si agresivity užiješ dost :D slznej plyn, věčně lítající granáty, výbuchy otřásající barákem, dávky zbraní rozléhající se po místnostech, nebo zas celej tým potichu našlapující jak myšky, každej kreje svůj úsek a při prvním kontaktu začne výše zmiňovaná "vřava" :)

na kvera uz mam zajemce

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
Airsoft
« Odpověď #14 kdy: Srpen 26, 2006, 12:37:21 »
Ták konečně mam svou novou zbran doma:) a hned je 10 000 kulí pryč:) Milane jezdíš na nějaký větší airsoftový akce???