Autor Téma: Zajímavé odkazy  (Přečteno 96286 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Re: Zajímavé odkazy
« Odpověď #360 kdy: Srpen 28, 2015, 01:01:27 »
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #361 kdy: Srpen 28, 2015, 10:33:21 »
Toto mne zaujalo, ale počítám, že to v zápětí upadne v zapomění
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/379038-udaje-o-vojenskych-ztratach-moskvy-na-ukrajine-jsou-vymyslene-tvrdi-rusky-aktivista.html
Ale stejně by mne zajímalo, že když se mluví o ruských dobrovolnících  u tzv separatistů, tak jedině jako o agresi Ruska na Ukrajině. Kdežto když  tzv dobrovolníky z EU či USA v řadách různých dobrovolnických praporů, kteří proti nim bojují, tak je klid po pěšině. Asi někdo může tvrdit, že jde o dobrovolníky legální vlády.  Ale tato vláda nebyla, tedy podle platných standartů, naprosto zvolena legálně.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #362 kdy: Únor 16, 2016, 01:07:41 »
https://www.youtube.com/watch?v=TJ20R4B1lFY&feature=youtu.be

Nevím jestli se to zde objevilo, ale je zde scéna ze zachraňte vojína Rayena v anglickém originále s oněma dvěma Čechy na Omaze ... zkuste hádat jak tam kecají, když Amíci kecaj anglicky? :)
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Oto

• Finská armáda
  • Yliluutnantti - Nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 8. března 2009
« Odpověď #363 kdy: Březen 30, 2016, 08:30:02 »
Nacistický dobrodruh Skorzeny zabíjel pro nás, přiznal veterán Mossadu:

http://zpravy.idnes.cz/otto-skorzeny-mossad-izrael-dgr-/zahranicni.aspx?c=A160330_165932_zahranicni_jw

Oto

• Finská armáda
« Odpověď #364 kdy: Červen 03, 2016, 09:44:15 »
V Plzni to znovu vře: Na výstavě fotografií z bombardování města zmizelo slovo "spojenci". Zjistili jsme více

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Plzni-to-znovu-vre-Na-vystave-fotografii-z-bombardovani-mesta-zmizelo-slovo-spojenci-Zjistili-jsme-vice-438820

Doporučuji přečíst také diskuzi pod článkem.

Oto

• Finská armáda
« Odpověď #365 kdy: Duben 11, 2018, 05:52:54 »

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #366 kdy: Duben 22, 2018, 05:37:59 »
Thore Hermane, je to jako vždy, pro Ruskou federaci to byla nastražená past..Zlovolné USA a jeho válečná mašinérie připravila tuto léčku, aby už snad posté zatáhla RF do konfliktu, který ji nevyhovuje , vyčerpává a hlavně uráží. Protože lidsko- právní vztah k okolním státům již i za dob  SSSR byl pečlivě střežen a humanitární organizace RF jsou v popředí právě v ochraně práv všech utlačovaných národů a jejich nároků na sebeurčení..Proto také byl po velkém přemlouvání prezidenta RF vtělen Krym do lůna vlasti.. Původní obyvatelé Krymu již dloouho  posílali petice do Dumy a poukazovali na brutalitu Ukrajiny vůči těmto obyvatelům a záměrného přesídlování pravověrných Ukrajinců právě do jejich domoviny z důvodu jejich vytěsnění ...RF je v poslední době hrubě napadána ať již Británií nebo USA , a jsou používány vykonstruované smyšlenky made in CIA, kdy násilím přivezení občané RF do GB  jsou poté otráveni jedy, vyvinutými CIA původně pro vietnamskou válku, což je svedeno na RF,  i když je všeobecně známo, že SSSR a už vůbec ne RF NIKDY ŽÁDNÝMI CHEMICKÝMI ZBRANĚMI nedisponoval, a je pod jejich úroveň jakoukoliv zbraň na zabíjení lidí vlastnit..A k čemu to povede? Doufám, že RF nepřistoupí na tyto provokace a podrží si svou příkladnou mírumilovnou politiku , díky které mnohokrát prokázala svou velikost a nadhled...Ale pokud by byla nucena reagovat na tyto podrazy silou, svět by se zachvěl až v základech a heslo KDO NEJDE S NÁMI, ALE PROTI NÁM by bylo   NAPLNĚNO se vší ruskou rozhodností , a svět by se od základu změnil..A s ním i RF , ale PRAVDA by konečně zvítězila... ;)