Autor Téma: Jak si přidat obrázek ke jménu  (Přečteno 25081 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

panzernet

• Administrátor
    • http://www.panzernet.net
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2009
Jak si přidat obrázek ke jménu
« kdy: Červen 22, 2006, 04:26:45 »
Pokud chcete mít u svého jména obrázek a nemáte jej kde "hostovat", pošlete mi ho na mail panzernet@centrum.cz.

Já vám pošlu zpět cestu, kterou budete zadávat.

Používejte prosím obrázky rozumné velikosti!

Díky, Admin.
"Motor zvítězil nad koněm a kanon nad kopím." Heinz Guderian

Buck

• Host
« Odpověď #1 kdy: Červen 29, 2006, 05:39:02 »
Mockrát děkujem.Peiper :wink:

marty

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
    • http://www.obrnenci.estranky.cz
« Odpověď #2 kdy: Červenec 03, 2006, 05:43:17 »
Jo, dík za ten obrázek od minula, ale nějak se mi znelíbil. Tak ti pošlu na maila jinej, dík marty.
,,Včera jsem se slavnostně vyčural do Mosely'' generál George Patton, hlášení pro ministerstvo války, prosinec 1944

von Irgirg

• ČSR
  • Rotný
« Odpověď #3 kdy: Červenec 31, 2006, 11:10:28 »
Jak vložím obrázek do příspěvku? Zkoušel jsem to všelijak, a nic. Ale jsem technicky tak trochu analfabet. Děkuji předem za radu.

Peter

• Čestný moderator
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. července 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. července 2008
« Odpověď #4 kdy: Srpen 01, 2006, 09:58:29 »
Citace: "von Irgirg"
Jak vložím obrázek do příspěvku? Zkoušel jsem to všelijak, a nic. Ale jsem technicky tak trochu analfabet. Děkuji předem za radu.

Do prispevku takto, nahore mas takovy jakoby tlacitka  :D . Kdyz chces vlozit obrazek tak klikni na IMG pak vloz link a znovu klikni na IMG takto : . A pak dole mas nahled, kde si muzes zkontrolovat jestli se ti to zobrazi spravne.

Ke jmenu ve svem profilu uplne dole mas radek kam vlozisi odkaz na ten svuj obrazek, ktery se ti ma u jmena zobrazovat. Kdyz ho nemas kde lozit tak ho muzes poslat adminovy a on ti ho ulozi sem a zpetne posle link ktery tam vlozis.
"Es gibt keine verzweifelten Lagen, es gibt nur verzweifelte Menschen. "

von Irgirg

• ČSR
  • Rotný
« Odpověď #5 kdy: Srpen 01, 2006, 09:13:08 »
Mám pěkný obrázek H.O. Fegeleina a W. Mohnkeho (asi jsem je trochu ilegálně stáhl z internetu), které jsem zmiňoval. Tlačítko "Img" se zadařilo, ale nepodařil se mi ten "link", nevím, co to je. Asi ty fotky pošlu raději Adminovi.? Jsem ze sebe smutný, jak mi tak jednoduché věci nejdou. Za trest, až budu mít chvilku, napíšu pár zajímavostí, čím se trávili pohlaváři Třetí říše.

Peter

• Čestný moderator
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. července 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. července 2008
« Odpověď #6 kdy: Srpen 02, 2006, 11:00:24 »
Citace: "von Irgirg"
Mám pěkný obrázek H.O. Fegeleina a W. Mohnkeho (asi jsem je trochu ilegálně stáhl z internetu), které jsem zmiňoval. Tlačítko "Img" se zadařilo, ale nepodařil se mi ten "link", nevím, co to je. Asi ty fotky pošlu raději Adminovi.? Jsem ze sebe smutný, jak mi tak jednoduché věci nejdou. Za trest, až budu mít chvilku, napíšu pár zajímavostí, čím se trávili pohlaváři Třetí říše.

Ale na to prijdes, kdyz kliknes poprve, tak se ti vlozi ten uvodni tag
"Es gibt keine verzweifelten Lagen, es gibt nur verzweifelte Menschen. "

Sepp Rössner

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
« Odpověď #7 kdy: Srpen 02, 2006, 06:44:01 »
A hlavne ten link musi navadet primo na obrazek , ne jen na stranku , kde je umisteny.
"Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou."
General G. C. Patton

von Irgirg

• ČSR
  • Rotný
« Odpověď #8 kdy: Srpen 03, 2006, 03:57:27 »
Tak obrázky mi báječně jdou - viz "Válečné filmy a dokumenty" - "Untergang/Burgdorf und Krebs". Pošlu je Adminovi. Všem děkuji za pomoc. Asi mi ale není pomoci.  :D  :shock:

Galland

• Luftwaffe
  • Leutnant - poručík
« Odpověď #9 kdy: Září 22, 2006, 09:36:27 »
Nejdou tam ty obrazky nejak natahnout z pevneho disku?...rad vych ten svuj zmensil...pride mi moc velkej

Hans

• ČSR
  • Podplukovník
    • http://www.krieg.estranky.cz
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 17. října 2008
« Odpověď #10 kdy: Září 22, 2006, 10:22:39 »
To sem se kdysy taky ptal když sem nevěděl jak na to, musí být na internetu nebo ho musíš poslat adminovi jinak to nejde
>> http://www.krieg.estranky.cz <<
>> http://www.pistecesky.ic.cz/<<

Durch Krieg zum Sieg.
Si vis pacem, para bellum.
Inter arma silent musae.
Fortes fortuna adivuat.

rase

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 10, 2006, 08:27:16 »
Šéfe diky za ten obrazek k tomu jmenu :wink: ale co to dalo prace :D asi z teho nedudu spat :)  :lol:  :D
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

Paulus

• ČSR
  • Kapitán
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. března 2009
« Odpověď #12 kdy: Březen 23, 2007, 02:27:15 »
Dík za obrázek :D ,s tykáním jsem pro.

Pitbullnet

• Finská armáda
  • Vänrikki - Podporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 6. července 2008
Re: Jak si přidat obrázek ke jménu
« Odpověď #13 kdy: Září 02, 2007, 08:01:18 »
Citace: "panzernet"
Pokud chcete mít u svého jména obrázek a nemáte jej kde "hostovat", pošlete mi ho na mail panzernet@centrum.cz.

Já vám pošlu zpět cestu, kterou budete zadávat.

Používejte prosím obrázky rozumné velikosti!

Díky, Admin.
Prosím,prosím,rád bych měl v obrázku u jména znak 505.schwere panzer abteilung(pozdní) nebo znak divize Grossdeutschland ale nevím kde je sehnat a kdybych je sehnal tak je neumím poslat dál.Můžeš mi s tím pomoci?Byl bych neskonale vděčný (i když si za to koupíš prd...) :wink:
Život je boj,boj je život!
"Zapíchli jsme nesprávného vepře..."-W.Churchill 1948
http://www.fuegops.xf.cz/index.html

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #14 kdy: Září 02, 2007, 08:09:40 »
http://www.panzernet.net/php/viewtopic.php?t=498 tady máš jejich znak. Řekni který se ti líbí víc a já ti ho dám do profilu.
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel