Panzernet fórum

Hry a mlitary sporty => Airsoft a Paintball. => Téma založeno: Amériko Červenec 24, 2012, 10:14:37

Název: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Červenec 24, 2012, 10:14:37
Určite všetci vieme že airsoft ktorý sa točí okolo ww2 nam neponúkol boh vie čo , preto som sem dal skoro všetko ( až na par vinimiek ku ktorým sa ešte dostaneme ) rád by som pokračoval ale nemám kde , internet som prebrázdil a stále nič nové ! hladám ešte niečo , niečo aj mám pripravené ale aš na zajtra ! chcel by som vediet či niekto zvás vlastní alebo niekde zazrel zbran ktorá tu ešte nebola spomenutá nech mi urýchlene napíše , ked sa nič nenájde budem pokračovat vietnamom aš po zbrane súčastnosti dúfam že mi to dovolíte :)
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Ssgt.Vais Červenec 24, 2012, 11:37:14
Jen pokračuj s Vietnamem, WWII komunita už neexistuje, zato Vietnam komunita v čechách a na moravě je opravdu skvělá (sám jsem členem, dělám marínu 1/9). pošli fotky jak vypadáš
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Červenec 25, 2012, 12:30:33
Som osobne rád že aspon niečo :D mi na slovensku v airsofte je to na no nebudem neslušný proste mi tu iba napodobnujeme Rangers občas Specnaz , Fotky sem dám ale vyčkaj času , na akciach sa moc nefotime :D a čo ty navrhuješ s ktorou zbranou mam začať ? :D rád robim recenzie na zbrane :D

inač určite by ta mohlo zaujímať , naša jednotka ako jedina airsoft jednotka sme sa poskladali ( finančne ) a pokupovali sme same americke uniformy vyznamenania nášivky hodnosti atd , a každý vojak pri istej významnej činnosti našeho airsoftu bude bud povýšeny alebo dostane medailu za nejaky hrdinský čin , čo som sa dopočul sme jediný ktorý toto praktikuju :D takže sme ako pravý Rangery :D
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Dirter Srpen 25, 2012, 02:24:09
Nevím kde jste na tom byli, že WW2 airsoft je mrtvej ::).

Stačí se podívat jen na seznam jednotek...

WH Gebirgjägers, Praha
http://www.gebirgsjagers.ic.cz

WH, Praha-České budějovice
https://sites.google.com/site/whascb/

FJ, Praha, spíše neaktivní jezdí hlavně NAM
nemají stránky

FJ, Praha, neaktivní
http://www.fallschirmjager.de

WH, Praha, spíše neaktivní
http://www.wurm.wz.cz

WH, Praha, neaktivní
http://www.headhunters-praha.net/index.php?sekce=kvii

SS Leibstandarte,Praha-čechy
http://kvh.dimoun.com/

SS Wallonien, Praha
nemají stránky

GB ženisti, Praha
http://www.cernekocky.ic.cz/

101, Praha
http://nam101.tym.cz/

USMC, Praha, neaktivní
http://www.usmc.cz/36marines.htm

1 ID, západní čechy
http://www.1stinfantry.wz.cz

101, čechy, neaktivní
http://2nd-battalion.xf.cz/

RAS, jižní čechy
http://www.rasranger.blog.cz

4 AD, jižní čechy
http://www.4tharmored.cz/uvod.phtml

LW, čechy
http://www.vccsturm.com/

SS Nibelungen-2 ID, Přelouč
http://www.nibelungen.wz.cz

SS-WH, vysočina
http://brandenburg.webnode.cz/

90 ID, Olomouc
http://www.vmv-olomouc.com

101, střední morava
http://frogmen.webnode.cz/

101, Brno-východní morava
http://www.c-company.er.cz/

GB Paras, Brno
http://www.parachute.cz/

SS Wiking, Brno
http://divizewiking.g6.cz/system/

WH, Brno-střední morava
http://www.kvh-grenze.cz/

Partizáni, Brno
http://120rhpz.wz.cz/

SS, Brno, neaktivní
http://www.lokiteam.estranky.cz/

Minimálně každej měsíc se v republice pořadá akce. Sice jsou většinou počty lidí na akci 15-40, ale i malý akce dokážou bejt pěkný. Tendle rok se například v Pelhřimově pořádala alianční ( http://www.druhavalka.cz/ )víkendovka pro zvaný jednotky a sešlo se tam 70 lidí + kvantum dobový kolový techniky.

Takže než začnete mistifikovat, zjistěte si nejdřív fakta...

A na Slovensku je to sice s druhoválečným softem o dost horší, ale věřím, že časem se to taky zlepší. Pokud je člověk ze západního slovenska, tak může jezdit na akce na Moravu. Takovejch lidí je vcelku dost.

EDIT:
Tady je dyštak odkaz na slovenský AS WW2 forum http://ww2-slovakia.forums-free.com/

EDIT BY MOD: Když chcete připisovat, používejte tlačítko změnit! Díky.
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Ssgt.Vais Srpen 25, 2012, 05:08:38
Dirter: Mě tohle řekl můj velící, že kdysi dělali USMC WWII, ale že ta WWII aliance usla na mrtvém bodě a od té doby, už asi 3 roky, je to mrtvé.... tak jsem se dozvěděl akorát něco nového

Jo a jinak to jsou ti FJ Praha jak jezdí (už jen většinou) NAM... To jsou kluci ode mě z jednotky
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Dirter Srpen 25, 2012, 07:01:00
Vais:
- Jestli to byli USMC tak mě jen napadá Captain, Twombli a spol. a ti fakt už dlouho nejezdí, ani nevim důvod proč přestali jeden z nich prej bylo, že jako jediný mariňáci v republice nám nebudou kazit Evropskou frontu.

- FJ jestli to jsou Vietnammarine a Din tak je pozdravuj a zeptej se jich jestli budou ještě jezdit, protože už přez rok nebyli na akci což je škoda.
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Ssgt.Vais Srpen 25, 2012, 08:45:12
AD USMC: Pokud to jsouti experti cos posílal jako v odkaze, tak bych byl i upřímě rád, protože to jak vypadají, je děsné. Mariňáka v Duckhunterech jsem viděl jen na Tarawě, a nehledě na to, že v kompletu to bylo ještě řidčí. Jednoduše, takhle žádná mariňácká jednotka za WWII nevypadala.

ad FJ: Jo to jsou přesně oni, teď v září máme základnovku za MC v roce 68, tak vyřídím
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Srpen 25, 2012, 08:57:12
Dirter ja som myslel zbrane nie jednotky :D čo sa týka zbrani je to slabučky výber a jednotiek je samozrejme dosť :)
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Dirter Srpen 26, 2012, 07:37:04
I těch zbraní je dostatek...

RKKA
PPŠ
Hexagon - AEG, vzhledově špatná, materiál nic moc, cena asi 250$.
ARES (a kopie)- AEG, vzhledově a materiálově snad ještě horší, cena asi 390$ kopie pak asi 200$.
CGT- AEG, vzhledově a materiálově je to vlastně expanz a narozdíl od ostatních má korektně ovládací prvky (u předešlých kusů si představte jak to jednoho naser..., když místo dávkou začne střílet v budově jednotlivě, protože je zvyklý, že dávka se přepíná dopředu), cena holt 15000,-.
Mosin
Zeta Lab - začla loni prodávat mosiny m44 (verze nad rok 47), 90/30 (verze nad rok 35) a odstřelovací variantu, začli s cenou někde kolem 400$ za manuál a 150$ za plynový závěr, konstrukce je z bezešvých trubek, frézovaných dílů a odlitků (mířidla), plastový vnitřní zásobník, dřevo je většinově nějaký měkký asijský strom, nadpažbí je pak myslím bambus, tmavě lakováno. Zásobník je atypický tlačný vestavěný na 9-11 ran. Je to jednoraná klikovka, v manuálu si s tím, kvůli rovné páce, člověk docela zacvičí.
Zeta Lab momentálně prodává m44 rovnou s plynovým válcem za 195$, popravdě trochu doufám, že se proberou a vydají za obdobný peníz i re-edici dlouhé (ta stará za 410$ je momentálně vyprodaná) a odstřelovací verzi s PU také rovnou s plynovým válcem za 400$.
Accuracy Fire -  Jde o snad vylepšenou kopii zety- zásobník je integrovaný točný na 15 ran. Pažba je plastová v napodobenině tmavého dřeva, závěr je plynový- rychlost 0.2 g BB má být cca 130 m/s, odstřelovací varianta má následovat v srpnu.
KTW - manuální nevýkoné a drahé M44 (starší verze), odstřelovací a 91/30, z větší části asi vyprodané, není o co stát.

SVT
Zeta Lab - dělá ještě na AEG SVT uniklo pár fotek prototypu, bez podstatných specifikací.

TT-33
Hudson- plynovka, plastová, na pendrek, dnes už nesehnatelná za 200$.
KWA - plynovka, GBB, celokovová,  cena 135$.

Kulomety
Nevyrábí se (rozměry Maxima dávají docela velký prostor pro vlastní invenci).

Německo

Kar98k
Tanaka- GreenGas plynovka se zásobníkem (na 10 ran), z osobní zkušenosti velmi dobré střelecké výkony (i v zimě relativně ucházející- nutné počítat s větším opotřebováním těsnění a HopUp gumy) i dobrý pocit ze střelby, cena cca 650$, bývá problém je sehnat (Tanka vyrábí/vyráběla i G33/40 za cca 550$).
Marushin- GreenGas plynovka na nábojnice (vzhledem k tomu, že jedna stojí asi 100,- tak se střelec pochopitelně zpomaluje jejich sběrem), dobrá zbraň, ale dnes již zastaralá, cena cca 430$.
Dboyi- Manuální či GreanGas plynovka na nábojnice, osobní zkušenost s manuálem- mizerné výkony (jak v dostřelu, tak přesnosti), špatně se ovládá (píst se natahuje při tlačení závěru zpět- u nového majitele dochází k zasekávání patron), materiály nejsou příliš kvalitní rychle se opotřebují, cena od cca 80$ (manuál s plastovou pažbou) po cca 150$ (plynovka ve dřevě).
G&G- CO2 plynovka se zásobníkem, cena 400$, velmi kvalitní, lacinější alternativa Tanaky.
Accuracy Fire- zásobníková GreenGas plynovka s díly z BAR 10, vydání na podzim, cena cca 160$.

MP-40:
TOP - není to moc pravděpodobné, ale hrozí riziko, že jich má někdo plný sklad- NEBRAT- zastaralá nefunkční AEG konstrukce a velice předražené.
Marushin- plynovka na 8mm bb, Cit. Bosnak: "Střílí pěkně, realistické chování zbraně, téměř realistická rozborka.. problém - drahý zásobníky( špatně sehnatelné) a velice blbě sehnatelný kuličky. Další věc, na kterou je nutné upozornit je velký podíl plastů (byť velmi kvalitních) z důvodů zákonných omezení v zemi výrobce.", cca 230$, zásobníky cca 60$.
AGM - AEG, z osobní zkušenosti je výkon pro normální AS na hraně užitnosti, zpracování má své mouchy (křížové šrouby, přepínač jednotlivé/dávka, po čase se vyvyklá pažba a nedrží ve sklopené poloze) na druhou stranu mám ji už asi 5 let a pořád drží pohromadě a střílí a to jsem se k ní nechoval nejslušněji. Cena cca 100$, náhradní zásobníky (na 50bb) cca 10$.
SRC - AEG  zpracování vypadá kvalitněji než AGM, hýbe se mu závěr (napojeno na mechabox), výkonově je také lepší, cca 330$, zásobník (na 230bb) cca 20$, (na 110) cca 13$.
Samopaly "vyrábí" ještě další fy- jde jen o překupníky AGM či SRC, případně existuje i manuální verze.

STG-44
Shoei- plynovka s externí bombou a elektrika (se zaměnitelnými zásobníky), dnes se nejspíš již nevyrábí, nějakou chválu jsem na ně nikdy nečetl, cena kolem 900$ resp. 500$.
AGM- elektrika, vysoký výkon, kvalitní zpracování, jen točné zásobníky (jdou přepracovat na tlačné), cena cca 180$, náhradní zásobníky (550bb) za 11$
AEG- elektrika, nejspíš kopie AGM, cena kolem 140$.

Přiznám se, že k nim mám averzi (postavit něco takového proti MP-40 či Karabinám dokáže akci docela zabít), výkonově výborné zbraně plně srovnatelné s modernovými kvéry, nevyrábí se tlačný zásobník a i točáky navíc (na případné předělání) se špatně shání.

MG
Shoei- MG42 plynovka z dávných dob AS, dnes asi nesehnatelná, 1500$.
Viva Arms- MG34 elektrika,rok 2009/2010, nesehnatelné, cena byla někde kolem 700$.
Red Wolf- ZB-26 elektrika, rok 2011, cena byla někde kolem 1000$, momentálně se chystá nová várka.
Zeta Lab - loni na podzim oznámila přípravu ZB26 a MG42, cena pod 1000$ , MG 42 má vyjít ve 4. kvartálu.


Celkově je s MG problém- jsou drahé a nesehnatelné. V ČR se pohybuje několik předělaných z jugoše, případně také pár nově výrobených od píky (MG42 i 34).
Dle PM musím očividně uvést černé na bílém, že česká legislativa nepovoluje a neschvaluje výrobu ni úpravu zbraní nikomu jinému než zbrojíři, ač v případě AS gewehru nejde o společensky závažné přečiny.

Pistole
Určitě se vyrábí v plynu P08 (Tanka 200$, WE 90$), PPK (Maruzen 130$), P38 (Maruzen 200$, Marushin 120$), M712 (Marushin 120$, HFC 80$, Tercel 70$), některé modely jsou k dostání i jako manuální. P08 od WE není špatná, od Tanaky s ní byly nějaké problémy.

USA
Thompson M1A1
TokyoMarui - AEG, komplet plast (nebát se, TM mají pověst kvalitních držáků), výkon 90 m/s , cena někde kolem 300$, zásobník 30-50$ dle kapacity
CyberGun - AEG, kov (zital?) a plastové pažbení, cca 110m/s, cca 220$.
KingArms- AEG, hliník, zital + dřevo, cca 130 m/s, cca 350$.
CG a KA - také dělá o něco dráž tzv. Chicago verzi- jde o nepovedený pokus o zmutování M1A1 do ver. 1928 (zespod nasouvaný bubnový zásobník, špatný tvar pažby, nezměněné pouzdro závěru).
ARES - chystá vlastní AEG M1A1 a 1928 verzi, 1928 má správně závěr i pažbu, dolní část těla je zatím otázka.

GreaseGun
Hudson - plastové plynovky s nízkým výkonem v několika verzích i s tlumičem, dnes asi nedostupné a zastaralé
ICS - M3, AEG, kov, baterka se strká do zadní části těla zbraně, cena 180$ (točný zásobník asi 35$)
ARES - M3A1, AEG s BlowBackem, lisované + hliník, baterka v zásobníku! (ale viděl jsem nabídku na tři zásobníky s baterkou za 88$, což není zlé), cena cca 300$ (Z hlediska dostupnosti ICS M3 nebrat).

Springfield
KTW - 1903A3 manuál, výkon cca 85m/s, cena cca 1000$, dnes asi nedostupné.
Zeta Lab - někdy tento rok

Garand
Marushin - plynovka na 6 a 8mm, 8 mm verze VELMI poruchová, 6mm je ještě novinka, cena kolem 660$, nebrat.
GG - AEG ve dřevě s vnitřnostma GG M14 tudíž velmi kvalitní, cena 400$.
ARES - připravované, snad plyn.
Domorob - postup obsahuje AEG M14, denix a zásobník do čínské manuální brokovnice.

Karabina M1
Marushin - v plynu na 8 a 6mm cena kolem 420$ verze M1 již dneska nesehnatelná a verze M2 je nevhodná na WW2.
Marushin - novinka CO2 plynovka s velice výsokým výkonem cena 360$.
ARES - připravované, snad plyn.

BAR
VFC - AEG celokov s tlačným zásobníkem, cena 1070$, zásobník 50$.
Domorob - vyrábí se z M14 docela modelářsky náročné.

M1919
Viva - ver. A3, AEG, chyby v oblasti trojnožky, nedostupné, cena cca 900$.
Domorob - jde to po republice jich pár je.

Commonwealth
STEN MK2
Viva - AEG, celokov, cena 350 $, nedostupné.
AGM - AEG, celokov, cca 115$, čínská kopie Vivi, do zbraní obou výrobců se vlezou zásobníky do MP40.

Lee Enfield No.4
KTW - manuálka cca 100m/s, vyšla nedávno, takřka ihned byla vyprodaná, točný vnitřní zásobník, cena 1420$.
Accuracy Fire - odstřelovací varinta v září.
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Srpen 26, 2012, 04:39:35
kámo nádhera ale stoho čo tu píšeš som na internete našiel iba fotky nie obsah ! u nás v košiciach v pár obchodoch najdeš aj špagina ale tiež marno hladat parametre ked polku zbrani su prerobene originály
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Dirter Srpen 26, 2012, 06:03:08
http://shop.ehobbyasia.com/hexagon-ppsh-41-version-2-0.html
Hned první zbraň co je v seznamu a chvilka googlování...

Pokud se chceš zeptat na nějakou konkrétní, tak velká část z nich hlavně německejch mi prošla rukama, takže pokud budu vědět, tak odpovím.

http://www.lokiteam.estranky.cz/clanky/clanky/
Tady je několik rozsáhlých recenzí na druhoválečné zbraně.
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Srpen 26, 2012, 06:47:22
Jooo diky :) ja trotl to hledal a nikde nic :/
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Srpen 26, 2012, 06:49:17
keby si bol taký dobrý tak by si mi o nich moho niečo napísať pretože ja s Airsoft ww2 mam velmi malé skúsenosti .
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Ssgt.Vais Srpen 26, 2012, 07:47:41
Ještě bych dodal, že tuším že ICS připravuje AEG M1 garand, ovšem s realističností to je špatné.... (dolní zásobníky..)
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Dirter Srpen 26, 2012, 08:00:54
ICS garand se nejspíš vyrábět nebude, jelikož je ticho po pěšině a i ze stránek ICSu zmizel.
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Ssgt.Vais Srpen 26, 2012, 09:36:29
no nepovídej... :/
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Srpen 27, 2012, 12:45:58
ou to aj mna štve ! ked niečo robiť tak poriadne u m1 zásobnik trošku fail :D to fakt radšej prerobit repliku alebo original :D
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: jugen Srpen 27, 2012, 05:10:35
A potom si ísť za to sadnúť ,však?  ;)
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Srpen 27, 2012, 06:32:00
? :D what
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: jugen Srpen 27, 2012, 09:28:31
Pokiaľ nevieš ,tak prerábanie ,alebo zasahovanie do znehodnotených zbraní a celkovo do zbraní je nelegálne-trestné.Prečítaj si niečo na http://www.airsoftforum.sk/ (http://www.airsoftforum.sk/) , raz za čas sa to ta rieši .
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Září 03, 2012, 03:10:39
:D ale ja si zbrane neprerabam čiže ja len hovorim že na predaj su len prerobene
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Werner-Ekkehard Knappe Září 04, 2012, 04:27:55
No to nehovoríš, nikde som to nenašiel... ;-)
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Září 04, 2012, 06:59:04
ja s mojim vekom a penažním účtom by som si asi tažko zaobstaral original a iba idiot by znehodnotil original z ww2 na airsoft  ;)
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Září 04, 2012, 07:00:20
na prvej strane 5 od konca komentár :D
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Werner-Ekkehard Knappe Září 05, 2012, 08:48:49
A druhý tuto zvrchu... ;)
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Amériko Září 06, 2012, 05:58:38
ta :D to máš pravdu to som trošku failnul :D ospravedlnuj sa za chybu to som tam napisať nechcel  >:(
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Tony eM Září 06, 2012, 06:18:18
Pánové, tuhle "důležitou" diskuzi si příště přehrajte přes SZ.
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: Werner-Ekkehard Knappe Září 06, 2012, 06:47:20
:) Keď som ten komentár písal som rozmýšľal: "Tuším sa Tony ozve..." ... :) To je jedno, aspoň vieš čo sa smie a čo nie.
Název: Re: Ako to bude s pokračovanim ww2 Airsoft
Přispěvatel: rasticek Březen 24, 2014, 09:42:14
Ahojte, nenašiel by sa niekto tu na panzernete kto by mal na predaj elektrickú airsoftku (alebo plynovú), kópiu druhoválečnej zbrane, alebo Sa vz. 58, cena do 100€ ? Ak áno kontaktujte ma prosím cez SZ
V internetových obchodoch sú podla mňa za obrovské ceny napr. PPŠ-41 za zhruba 400€ alebo MP-40 za 180€.


(neviem či som v správnom topicu, ked tak poprosím Tonyho aby môj príspevok prehodil do správneho)
(Můžeme to nechat i zde, kde je více na očích.) *T*