Panzernet fórum

Všehochuť => Autorské válečné povídky => Téma založeno: Hans Květen 26, 2008, 05:44:27

Název: Pravidlo
Přispěvatel: Hans Květen 26, 2008, 05:44:27
Kromě obecných pravidel týkajících se celého fóra, platí zde i pravidlo ohledně formy povídek:
Vzhledem k tomu, že se tato sekce opět oživila, bylo rozhodnuto zavést sem pravidlo potírající ignoraci rozdílů mezi i/y, interpunkci (a samozřejmě mezery za interpunkčními znaménky) a jiné jevy, jejichž dodržování je pro psaný projev nezbytné. Cílem tohoto opatření není buzerovat nikoho za zapomenutou čárku či překlep, nýbrž potírat ty nejhorší prasárny a přimět přispěvatele k psaní na úrovni, jaká odpovídá psanému projevu určenému pro veřejnost.
Tenhle dodatek k pravidlům vstupuje v platnost dne 26.V.2008.
Uživatel, který napíše povídku s výše zmíněnými chybami, bude upozorněn moderátorem a má povinnost je v nejbližší možné době odstranit.
V rámci přikládání fotek či obrázků k povídkám, se upozorňuje, že velikost fotky či obrázku nesmí překročit velikost 640x480. V případě většího obrázku máte možnost použití stránek na nahrávání obrázků zdarma, kde je možno i zmenšení velikosti!
Název: Re: Pravidlo
Přispěvatel: rase Srpen 25, 2010, 04:44:04

Doporučuji, aby jste si text vašich povídek vždy uložili ve vašem počítači. Může se totiž stát, že zde na fóru dojde ke smazání dat, čímž by došlo k jejich ztrátě. Fórum tedy nepřejímá žádnou zodpovědnost za vaše články. Jedná se o nutnou reakci na nedávný výpadek fóra a ztrátu některých dat. Děkuji za přečtění.
(http://www.davidlouisedelman.com/wp-content/uploads/writer-smoking-pipe.jpg)
Název: Re: Pravidlo
Přispěvatel: pospec Únor 13, 2011, 06:45:30
"... Tak pánové, a už mě to nebaví!!! Komentáře nepatří za povídku, ale sem do Komentářů.....chápu, jednou se to stane, někdo mě na to upozorní a a já budu nadále přispívat do daného tématu....ovšem přispívat nadále za povídku i po XXX upozorněních kam komentáře nepatří považuji za lajdáctví, které se bude muset vykořenit....

Potom se tedy nedivte, že vám zmizne několik příspěvků. Proto prosím komentáře k povídce umístěte ,,ZDE" (http://www.panzernet.net/php/index.php/topic,4937.0.html)