Panzernet fórum

Fórum => Návody => Téma založeno: Peter Prosinec 23, 2007, 12:23:53

Název: Vkládání obrázků a jejich nefunkčnost po delší době
Přispěvatel: Peter Prosinec 23, 2007, 12:23:53
Při prohlížení starších témat často narážím na nefunkční obrázky nebo nefunkční odkazy. Pokud na toto narazíte u vašeho příspěvku pokuste se tento stav napravit (zkusit najít obrázek jinde nebo příspěvek editovat a smazat nefunkční odkaz). Pokud na toto narazíte u cizího příspěvku informujte nás pomocí tohoto topicu a moderátor nebo admin se o to postará.Jinak je samozřejmě lepší tímto problémům předcházet, tím, že daný obrázek stáhnete a uploadujete někam na fotoalbum kde si zřídíte svůj účet a tím zajistíte funkčnost obrázku...vím, že na to někdy není čas, sám to také taky nedělám vždy, ale když můžu tak si obrázku hostuji "u sebe" aby po čase nezmizely. Klidně mne můžete kontaktovat a já Vám obrázek(y) nahraji k sobě nebo přímo na panzernet.
Název: Vkládání obrázků a jejich nefunkčnost po delší době
Přispěvatel: Hamerinski Prosinec 25, 2007, 10:02:21
Aktivita je vítána, ale mám jednu podstatnou výhradu  :wink:, bylo by více než vhodné psát topic a kategorii ke každému linku kde jsou nefunkční odkazy, pro snažší orientaci modů a uživatelů.

Vzor zápisu : Bitvy / Západní fronta / Operace Luftwaffe nad Anglií v letech 1941 - 1943 / 1.str. / úvodní přísp. od Petera / chybí 2. fota.