Úprava profilu

Tato sekce poskytuje informace o některých akcích, které mohou být prováděny na účtech.

Nápověda

Úprava profilu

SMF umožňuje upravit možnosti upozornění tak, aby vyhovovala všem uživatelům. Uživatelé si tak mohou snadno nastavit která upozornění mají být zasílána a to v intervalech: okamžitě, denně nebo týdně. Dále zde mohou nastavit upozornění pro témata a diskuze a to v případě: odpovědi a moderování, moderování nebo jen odpovědi. Mezi hlavní funkce patří:

  • Dostávat oznámení fóra a upozornění e-mailem. - Tato volba umožní dostávat novinky fóra a upozornění na sledovaná témata.
  • Zapnout upozornění pro každý příspěvek nebo odpověď. - Zaškrtnutí této volby způsobí, že pokud uživatel zašle nové téma nebo odpoví v již vytvoženém tématu, bude upozornění na toto automaticky zapnuto.
  • Současně s upozorněním o odpovědi, vložit do e-mailu obsah příspěvku - (na tyto e-maily prosím neodpovídejte). - Tato volba způsobí, že součástí upozornění bude také obsah příspěvku. Na tyto e-maily byste neměli reagovat.

Každý uživatel zde může také vidět seznam témat a diskuzí ze kterých dostává oznámení. V případě potřeby lze vybraná oznámení zrušit.