Úprava profilu

Tato sekce poskytuje informace o některých akcích, které mohou být prováděny na účtech.

Nápověda

Úprava profilu

Ve výchozím nastavení mohou uživatelé měnit mnoho různých možností, které ovlivňují vzhled a uspořádání fóra. Administrátoři fór se však mohou rozhodnout omezit některá nastavení.

SMF nabízí možnost vytvořit a používat různé motivy. Za předpokladu, že existuje více než jeden nainstalovaný vzhled, můžou si uživatelé ssmi zvolit, kterému dávají přednost. SMF nabízí také možnost změny zobrazování času nebo jeho nasavení díky časovému posunu a další možnosti, které si ukážeme níže.

Následující možnosti mohou být povoleny nebo zakázány výběr odpovídajícího zaškrtávacího políčka v profilu.

  • Zobrazovat popis diskuze uvnitř diskuze. - Tato volba umožňuje zobrazit popis diskuze i po vstupu do dané diskuze.
  • Zobrazovat dceřiné diskuze na každé stránce, nikoli jen na první. - Jak z názvu vyplývá, fórum po výběru této volby bude zobrazovat dceřiné diskuze na každé stránce, nikoli jen na první.
  • Použít klasické menu namísto rozbalovacího, pokud je to možné. - Standartně je nastaveno používání rolovacího menu, což šetří místo na stránce. Výběrem této volby se bude zobrazovat klasické menu namísto rolovacího.
  • Nezobrazovat avatary ostatních uživatelů. - Výběrem této volby se uživateli přestanou zobrazovat avatary ostatních uživatelů.
  • Nezobrazovat podpisy ostatních uživatelů. - Podobně jako u avatarů, výběrem této volby se uživateli přestanou zobrazovat podpisy ostatních uživatelů.
  • Vrátit se zpět na téma po zaslání příspěvku. - Pokud je zaškrtnuta tato volba, uživatel bude po zaslání příspěvku přesměrován zpět do tématu, nikoli na seznam témat.
  • Nevarovat na nové odpovědi během posílání příspěvku. - SMF umožňuje varovat uživatele v případě nové odpovědi během posílání příspěvku. Pokud je tato volba zaškrtnuta, uživateli se informace o novém příspěvku nezobrazí.
  • Skrýt příspěvky uživatelů zařazených v listu ignorovaných. - Zaškrtnutím této volby fórum skryje příspěvky uživatelů zařazených listu ignorovaných.
  • Zobrazovat nejnovější příspěvky nahoře. - Zakrtnutím této volby se budou příspěvky v tématu zobrazovat v obráceném chronologickém pořadí - nejnovější nahoře.
  • Zobrazovat WYSIWYG editor v příspěvku jako výchozí. - Zaškrnutním této volby bude WYSIWYG editor zobrazován jako výchozí editor pro psaní nových příspěvků.

Uživatelé zde mohou rovněž nastavit kolik témat a příspěvků chtějí zobrazovat na jedné stránce, v jaké podobě chtějí zobrazovat okno pro rychlou odpověď a moderátoři zde mohou dále nastavit v jaké podobě chtějí zobrazit rychlou moderaci.