Nápověda

Diskuze

První stránka SMF fóra je obvykle index neboli úvodní stránka. Obsah fóra zobrazuje seznam kategorií a diskuzí, které se na fóru nacházejí. Některé diskuze nebo kategorie nemusí být v závislosti na oprávnění vidět některým uživatelským skupinám nebo hostům.

Obsah fóra obvykle vypadá takhle.

- Nepřečtené příspěvky Název kategorie
* Přesměrování

Tato diskuze je přesměrována na jinou externí URL.

Počet přesměrování

Nové příspěvky Název diskuze

Popis diskuze

Počet příspěvků a témat

Datum, čas, předmět a autor posledního příspěvku

Dceřiné diskuze: Dceřiná diskuze
Žádné nové příspěvky Název diskuze

Popis diskuze

Moderátor: Moderátor diskuze

Počet příspěvků a témat

Datum, čas, předmět a autor posledního příspěvku

 • Nové příspěvky
 • Žádné nové příspěvky
 • Přesměrování

 • Panzernet fórum - Název fóra, který je součástí odkazového stromu na každé stránce sloužící pro snadnou orientaci uživatelů ve fóru.
 • Název kategorie - Kategorie obsahují diskuze, které jsou volně spojené a zpřehlednují tak uspořádání fóra. Kategorie lze po předchozím nastavení v administraci rozbalit či sbalit pomocí ikony vedle názvu. Toto nastavení umožňuje uživatelům volit, které kategorie chtějí a které kategorie nechtějí zobrazit.
 • Indikátor nových příspěvků - Indikátor nových příspěvků se zobrazí, když se v diskuzích objeví nové nepřečtené příspěvky. Nové příspěvky v dceřiných diskuzích mohou mít indikátor nových příspěvků odlišný od od indikárotu v nadřazených diskuzích.
 • Přesměrovaná diskuze - Přesměrované diskuze přesměrovávají všechna kliknutí na nové externí URL adresy. Přesměrované diskuze nemají indikátor nových příspěvků, protože nejde o skutečné diskuze.
 • Název diskuze - Název diskuze se zobrazí jako text odkazu. Diskuze pak budou zobrazeny ve fóru.
 • Popis diskuze - Je-li připojen popis diskuze, nachází se pod názvem diskuze ve fóru. Popis diskuze usnadňuje uživateli orientaci ve fóru v hledání správné oblasti pro příspěvky.
 • Moderátoři - Má-li diskuze moderátora, bude jeho uživatelské jméno zobrazeno pod popisem diskuze. Moderátor diskuze má obvykle, na rozdíl od běžných uživatelů, moderátorská oprávnění právě uvnitř této diskuze.
 • Dceřiné diskuze - Dceřiné diskuze slouží k přehlednému uspořádání podoby fóra. Dceřiné diskuze jsou diskuze umístěné pod nadřazenými diskuzemi. Dceřiné a nadřazení diskuze se kromě svého umístění v ničem neliší.
 • Informace z diskuzí - Zobrazují počet příspěvků a témat uvnitř diskuzí. Dále informace o posledním příspěvku, jeho autorovi a datu vložení. U přesměrovávaných diskuzí jsou informace omezeny jen na počet přesměrování.
 • Označit vše jako přečteno - Toto tlačítko se nachází ve spodní části fóra pod kategoriemi a tématy. Tlačítko označí všechna témata a příspěvky ve fóru jako přečtené.

Ve spodní části úvodní stránky se nachází informační centrum. Informační centrum zobrazuje informace o tomto fóru včetně blížících se narozenin, svátků, události a dalších základních statistik. Pokud je povoleno zobrazování posledních příspěvků, obsahuje informační centrum i tyto informace.

Panzernet fórum - Informační centrum

Statistiky fóra Statistiky fóra

Celkem příspěvků, témat a uživatelů & poslední registrovaný uživatel
Poslední příspěvky, datum a čas
Zobrazit 10 nejnovějších příspěvků na tomto fóru.
[Více statistik]

Uživatelů online Uživatelů online

Počet hostů. Počet uživatelů

Aktivní uživatelé v posledních 15 minutách

Nejvíce uživatelů online (dnes) & Nejvíce uživatelů online (vůbec - datum a čas)