Autor Téma: Spam a zahlcování fóra  (Přečteno 6720 krát)

pospec

  • RAF
  • Group Captain
  • Příspěvků: 1380
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #60 kdy: Červen 08, 2010, 06:32:35 »
nemají se 100 let po válce otevřít archivy? Snad anglické a ruské?
Ruské otevření nemá termín. Zřejmě ale tak ,,brzo" otevřeny nebudou.
A že Britové neradi pouští ,,cizí" do svých archívů (dokonce i své historiky!) je taktéž známo....
Takže-nevím, nevím....
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

stuka

  • Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
  • Příspěvků: 506
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #61 kdy: Červen 08, 2010, 06:55:21 »
Ruské otevření nemá termín
Pozeral si vojenskú prehliadku v Moskve k 65.výročiu? Náš komentátor hovoril, že Rusi  najviac otvorili svoje archívy z WW2 v porovnaní so spojencami - tak neviem.
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

Ghola

  • Wehrmacht
    Leutnant - poručík
  • Příspěvků: 309
  • Neexistujú zúfalé situácie, iba zúfalí ľudia
    • www.zvlastnezbrane.estranky.sk
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #62 kdy: Červen 08, 2010, 07:19:57 »
V roku 2045 by mali byť odtajnené napríklad bristké a americké dokumenty týkajúce sa nemeckého jadrového programu. Dokonca niektoré dokumenty týkajúce sa vylodenia v Normandii budú odhalené až v roku 2065, takže minimálne historikov čaká ešte veľa práce...
Zaujímate sa o zbrane z WWII alebo ich prototypy? Navštívte môj web!
www.zvlastnezbrane.estranky.sk

Bambi

  • Rudá armáda - RKKA
  • подполковник - Podpolkovnik
  • Příspěvků: 978
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Udělení za přínosné zasahování do diskuzí a jejich obohacení novými poznatky.   Uděleno: 20. července 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. září 2008
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #63 kdy: Červen 08, 2010, 07:20:42 »
Z nuly na 10%  :)
Ruské archivy se otevřely za Jelcina, ale po nástupu Putina k moci se pomalu, zase však důkladněji, zavřely...
"пуля дура, штык молодěц!!!"

Sláma

  • RAF
  • Group Captain
  • Příspěvků: 953
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #64 kdy: Leden 09, 2011, 07:42:57 »
Vážené kolegyně a kolegové, členové fóra našeho!!

     Vím, že dnešní internetová generace odklikává pouze obrázky na webových stránkách, popřípadě koukne jenom na nadpis.
Pokud to děláte také tak, protože nejste schopni si přečíst několik řádků, potom zde nemáte co dělat!!!!

    Tolik na úvod pro internetové přeborníky. Pro ty, co se rozhodli číst dále, pro ně mám jenom slova chvály. Nelíbí se mně, jak je toto fórum, které mělo býti původně o "něčem", stává se " o ničem". Je neustále zahlcováno pouze kecy, které nemají co říci nikomu a o ničem. Chápu, že chlapci mající věk 15 nebo 18 let, mají jiný rozhled, než ti trochu starší. Přesto, nebo právě proto, je nutno se učit také zde na fóru. Ne, není to škola s učiteli a známkami, ale je to škola slušnosti a sebeučení se vytvořit kus smysluplného textu. Nikoli blábol, nebo jenom slovo,/šleh.
Pro nově příchozí mám radu: nejprve pokoukejte také další stránky jednotlivých topiců. Najdete jistě spoustu témat, do kterých můžete přispívat, i když jsou starší než 120 dní. Ale prosím, nezakládejte neustále nová témata, která už tady byla a která jsou právě o ničem.! Slibuji, že v mých sekcích, budu bezduché příspěvky mazat přímo, aniž bych kontaktoval autora!!! Pokud si PŘEČTETE úvodní pravidla( asi 25 řádků textu), pochopíte, že má výzva není nic jiného, než prosba o dodržování oněch pravidel NAŠEHO fóra. O to vás žádám, o nic jiného.
A/C Sláma

pospec

  • RAF
  • Group Captain
  • Příspěvků: 1380
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #65 kdy: Leden 10, 2011, 03:44:56 »
Sláma, naprostý souhlas.  S tvým dovolením, to okopíruji do pravidel svých sekcí. Pochybuji, že si to zde někdo přečte (málokdo). Proto by to možná bylo lepší mít v každé sekci (např. osobnosti máme 4krát, tak to v každé bude). Zde je otázka, zda to tak zveřejní i ostatní moderátoři ve svých sekcích).

Docela bych i uvítal, kdyby se k této problematice vyjádřili i ostatní (nejen moderátoři a ADMINI, ale i běžní členové fóra).

POSPEC
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Monty

  • Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
  • Příspěvků: 439
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #66 kdy: Leden 10, 2011, 05:14:58 »
Přidávám se s naprostym souhlasem, a s tim aby byla pravidla ve všech sekcích by bylo dobré.

PS: Nevim jestli to je jenom muj případ, ale mě i to "téma starší než 120" odradilo napsat k tématu.
Kouknete na můj web http://www.oldabox.estranky.cz/ web pro papírové modeláře.

Sláma

  • RAF
  • Group Captain
  • Příspěvků: 953
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #67 kdy: Leden 10, 2011, 05:17:03 »
Je to škoda. I když v tématu je červená hláška, že je starší než 120 dní, nevadí to. Je možné bez problémů pokračovat.

Por. Iko

  • Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Příspěvků: 300
  • Realita je tvrdá.
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #68 kdy: Leden 10, 2011, 05:55:57 »
To mě sem tam odradí psát ale několikrát jsem připsal.
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."

Monty

  • Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
  • Příspěvků: 439
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #69 kdy: Leden 10, 2011, 06:51:56 »
Tak dnes pokud mám nějaký hodnotný příspěvek, tak to tam napíšu.Ale když sem začínal tak sem viděl 120 dnů... a už mě to odradilo.

PS: Tímto příspěvkem nenabídám k tomu aby se to smazalo-to upozornění
Kouknete na můj web http://www.oldabox.estranky.cz/ web pro papírové modeláře.

Ssgt.Vais

  • US ARMY
  • Captain
  • Příspěvků: 367
  • tak to sem já
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #70 kdy: Leden 10, 2011, 06:58:09 »
Se slámou naprosto souhlasím, a také to zařadím do pravidel svých sekcí.
Vietnam War Fan

stuka

  • Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
  • Příspěvků: 506
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #71 kdy: Leden 10, 2011, 07:15:20 »
Ale myslím, že to co Sláma napsal, není jenom o těch 120 dnů.
Já bych k tomu ještě přidala aspoň jak-takž dodržování pravopisu, používání diakritických znamének a zlepšení stylistiky. Pokud někdo uveřejní blábol a ještě k tomu hrozně napsaný, to už je úplná pohroma. V tom případě je potřeba razantně upozornit a žádat nápravu.  Všímám si ale, že častokrát  takový pisatel není ani upozorněn a maže se na nesprávném místě. Hlavně, když se  mezi inteligentními uživateli tohoto fóra rozvine debata i mimo tému - je okamžitě zakročeno - buď se uzamyká nebo maže. Což je myslím na škodu. Ale bláboly napsané tak, že se to nedá přečíst a nemá to hlavu a patu, jsou zde ponechány. Neříkám, že je to pravidlo, ale stává se to. Takže řekla bych, že tomuto fóru chybí především cenzura na správném místě a v správném čase.
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

Sláma

  • RAF
  • Group Captain
  • Příspěvků: 953
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #72 kdy: Leden 10, 2011, 07:30:37 »
Vím stuko, kam míříš. Ale nezlob se, demokracie je právě o dodržování pravidel. A občas, když se zde vede diskuse o ničem, tak uteče směrem k osočování, popřípadě směrem, kde to není správné. V tu chvíli, musíš ( a nejen ty), uznat autoritu moderátora, jelikož právě on byl vybrán do role "hlídacího psa", aby se nám to tady nezvrtlo. Nejen propagace fašismu, tam je víceméně jasné a průhledné, ale tady, a to asi mnohým uniká, o OBSAHU příspěvků. Ať již smazal právě tvůj příspěvek, nebo někoho jiného.Vím, že se to zde jmenuje FÓRUM, ale mnozí si toto fórum pletou s chatem. Pište si po mailech anebo si založte buňky/komnaty/atd. na chatovacích webech. Opravdu bychom zde raději viděli monografie, články o bojových operacích, třeba popis uniforem atd. A k tomu se dá přece také diskutovat ne? A to, že byl něčí příspěvek smazán, musíš akceptovat. Pokud bychom měli neustále něco někomu psát, nedělám v průběhu dne nic jiné, než, že píši SZ  na Panzernetu.
Pro ilustraci: mnohé topicy v Pokecu, jako třeba "ortuť", považuji za absolutní blábolení o ničem. Pokud se rtuť využívala ( a to že ano), zpracujte profilový článek a posléze si rovnejte názory. Takto je to blafání o ničem..... :)

TonyHazard

  • Administrator
  • Příspěvků: 1124
  • Kvalitními příspěvky podporuj fórum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #73 kdy: Leden 10, 2011, 09:10:34 »
......Pokud někdo uveřejní blábol a ještě k tomu hrozně napsaný, to už je úplná pohroma. V tom případě je potřeba razantně upozornit a žádat nápravu.  Všímám si ale, že častokrát  takový pisatel není ani upozorněn a maže se na nesprávném místě....
Bláboly píší převážně nový uživatelé, a ihned je veřejně ztrapnit upozorněním či vymazáním znamená je vyštvat. Probírá se to s nimi přes SZ a musí se s nimi pracovat. Další pak záleží na nich, někdy to vyjde někdy ne.

.....Hlavně, když se  mezi inteligentními uživateli tohoto fóra rozvine debata i mimo tému - je okamžitě zakročeno - buď se uzamyká nebo maže. Což je myslím na škodu. Ale bláboly napsané tak, že se to nedá přečíst a nemá to hlavu a patu, jsou zde ponechány. Neříkám, že je to pravidlo, ale stává se to. Takže řekla bych, že tomuto fóru chybí především cenzura na správném místě a v správném čase.
Inteligentní uživatelé by měli pochopit, pokud je téma např. o technice, není možné debatu zanášet politikou. V Pokecu a volných tématech snad není jediné téma, které by se nezvrtlo plkáním stále stejných jedinců jiným směrem.

Je potřeba si uvědomit, že na fóru nepracují bezchybné počítače, ale pouze lidé, se svými chybami, náladami a problémy a je možný nějaký úklep či omyl.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!


Kageneck

  • Global Moderator
  • Příspěvků: 2612
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
Re: Spam a zahlcování fóra
« Odpověď #74 kdy: Leden 10, 2011, 09:22:55 »
Taky se stručně vyjádřím.
Mějte trochu důvěry v moderátory. Všichni začínali jako běžní uživatelé a aby si vysloužili moderátorskou funkci, tak si tu museli mnohé odsloužit. Tudíž na základě svých zkušeností dokáží lépe odhadnout, kam debata směřuje, popřípadě zda-li má nějakou informativní hodnotu. Fórum nemá sloužit pouze jako nástroj komunikace (to by byl skutečně chat), ale má mít i informativní hodnotu pro třetí stranu.
Jsem na tomto fóru od jeho začátku a tak vidím, že díky práci moderátorů (kteří jsou v současné době zřejmě ti nejlepší, co fórum pamatuje) se Panzernet ubírá kvalitativně vpřed, možná pomalu, ale přece.

Zkrátka věřte svým moderátorům. Ač se vám to zdá nepředstavitelné, oni mázání témat nemilují. Nejde jim o buzeraci uživatelů, pouze se snaží upřednostňovat budoucnost fóra před krátkodobou debatou.
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel