TOPlist

 

 

 

Je mi to obrovsky líto a rozhodně to nebylo v plánu, ale po skoro 15 letech fungování jsem byl nucen z technických důvodů ukončit provoz diskusního fóra stránek Panzernet. Jak jste si možná sami všimli, posledních několik týdnů jsme řešili jeden technický problém za druhým. Nefungovaly databáze, na kterých běží galerie a fórum, pak opakovaně vypadly celé stránky i doména. Technická podpora firmy, u které Panzernet hostuje, dokázala většinu problémů na druhý či třetí pokus vyřešit, ovšem s výjimkou diskusního fóra. To zůstalo v nefunkčním stavu, bez možnosti obnovy ze zálohy a technická podpora mě v tom nechala samotného.

Kluci, kteří mi kdysi pomáhali fórum nastavit a vyladit, už dávno zmizeli Bůh ví kde. Já sám bohužel postrádám elementární znalosti databází a nejsem schopen nejen vyřešit aktuální problém, ale, jak se ukazuje, ani dlouhodobě o chod databáze pečovat.

Když k tomu připočtu fakt, že nové příspěvky už na fóru poslední dobou přibývaly jen sporadicky, dospěl jsem k jedinému možnému závěru. Věřte mi, že mě to velmi mrzí a moc a moc se omlouvám všem, kdo za ty roky do fóra investovali svůj čas a psali všechny ty úžasné a zajímavé články. Nezlobte se na mě prosím. Doufám, že na Panzernet nezanevřete.

Děkuji za pochopení.

 

DOPORUČUJEME:

Navštivte nedávno aktualizovanou stránku o obojživelném obrněném tahači LWS-II!

Další aktualizace naleznete v sekci NOVINKY!

 

 

 
     

přejímání textů ze stránek Panzernet.net bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno; Ochrana soukromí; Copyright; Zdroje